Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hány % az Otthon Centrum jutaléka kizárólagos szerződés esetén? fórum

Hány % az Otthon Centrum jutaléka kizárólagos szerződés esetén? (tudásbázis kérdés)

13. Go.Peter (válaszként erre: 12. - 36a26f5226)
2015. jan. 29. 14:24

Tiszteletem mindenkinek aki olvassa ezt a fórumot!


Sajnálni tudom csak az előttem szóló inkompetens egyéneket akik olyan véleményeket írnak (természetesen szabad) melyek arra alapulnak, hogy ezt hallottam, meg azt hallottam, innen-onnan, meg haverom bátyjának a nőjének a faterjának egy ismerősétől meg állítólag...

Szörnyű ezeket olvasni. Még azt is le merném fogadni, hogy a negatív hozzászólók akik leszólják az egyik ingatlanirodát, épp a másikban konkurenciaként dolgoznak :)

Nem újdonság az a csökevényes trükk, hogy le kell járatni a konkurenciát és akkor terelgetjük a másik felé a kedves bárányokat.


Magyarország egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő irodánál vagyok! Régóta!

Így ismerhető "Magyarország legmegbízhatóbb neve az ingatlanpiacon"

Semmiféle szerződésfelmondási díj nincs!

Semmiféle regisztrációs díj nincs!

Ha nincs sikeres adásvétel, akkor jutalék sincs!

Mi nem zaklatunk embereket!

Ha egyszer nemet mond az ügyfél a szolgáltatásra,

azt tiszteletben tartjuk!

Egész egyszerűen (már elnézést kérek mindenkitől) de ez hazugság és szimpla rossz hír keltés, ha valaki mást állít!


Ha valaki tényleg kíváncsi arra, hogy hogyan dolgozik egy korrekt ingatlan közvetítő, akkor nyugodtan keressen meg. Én nem akarom és soha nem is fogom a mögöttem álló céget lejáratni, holmi svindliskedéssel. Senkinek nem éri meg, (legalább is az értelmes, normális embereknek biztosan nem) hogy átverjen, behúzzon, megnyomorítson akár vevőt, akár eladót csak azért, hogy pár ezer Forinttal több üsse a markát. Az ilyeneket betegeket nagyon hamar kipöcköli magából a jól működő iroda! Lehet, hogy kuriózum az az iroda ahol én vagyok Budapesten, de én még egyáltalán nem tapasztaltam az alábbi hozzászólásokhoz hasonló negatívumokat, pedig az Otthon Centrum adott el anno 2 saját ingatlanomat is, gyorsan, precízen és ami a legfontosabb, az a korrekt tanácsadói hozzáállás volt tőlük. Ezért is léptem be ebbe a csapatba később!


Ismétlem, ha valakinek kérdései merülnének fel és tényleg kíváncsi arra, hogy hogyan és milyen feltételekkel dolgozik egy korrekt ingatlan közvetítő, akkor nyugodtan keressen meg, mert egy fityinget sem kell sehová befizetnie, veszíteni valója nincs, abból csak haszna származhat.


Tisztelettel:

Gombos Péter

2010. aug. 12. 21:09

Mellesleg a Das Hous-sal, vagy hogy kell írni, is vigyázni kell, mert anno... ők is zaklattak, de csak telefonon, és sms-ekkel halmoztak el, hogy mekkora balfék vagyok, hogy milyen sokáig nem sikerült vevőt találnom, de mindig visszavágtam nekik egy másik sms-sel, és oda-vissza dobáltuk a labdát sms-ben...


Úgy tudtam meg anno, hogy Ők zaklattak, hogy egy másik telefonról felhívtam a számot, és ők jelentkeztek be...


Aztán visszaírtam nekik, hogy nekem ne mondjanak olyat, ha én nem tudom eladni, mert pangott az ingatlanpiac, akkor ők hoznak majd vevőt nekem...


Aztán írták, röhögve, hogy soha nem fogom tudni eladni, és rá pár hétre sikerült eladni a lakást...

és akkor én röhögtem rajtuk, és ezt meg is írtam nekik...

2010. aug. 12. 21:02
VAgyis meg kell fizetni az 1%-os regisztrációs díjat, a kb. 5%-os jutalékot, és a több százezres felmondási szerződést is, és kb. közel 1 milla üti akkor is a markukat, ha nem jön létre a szerződés...
2010. aug. 12. 20:58
Ja, csak 2-töknek, véletlenül pigletnek kétszer küldtem el...
2010. aug. 12. 20:57

Akkor elküldtem mindhármótoknak a cikket... MInt írtam, 4 éve íródott, miután sokan jogászhoz fordultak miattuk, és engem is erőszakosan zaklattak, levakarhatatlanul, miután olvasták a hirdetésem az újságban...


Naponta elzavartuk őket, de zaklattak, és nem hagytak békén, és megtaláltak bárhol, mintha csak maffia lennének...


Zaklattak az akkori munkahelyemen, otthon, és telefonon egész nap...

8. Berillke (válaszként erre: 5. - 36a26f5226)
2010. aug. 12. 20:49
Légyszi, légyszi küldd el nekem is :-))
2010. aug. 12. 20:39
Aha, értem...
2010. aug. 12. 20:37
A cikk 4 éves, akkor költöztem haza másik városból, és akkor vágtam ki, és tettem el, róluk szól, akkor még 4% volt...
2010. aug. 12. 20:36

Kizárólag priviben küldöm, miután bemásoltam, de gyorsan írom...


Ha-, miután itt elhangzott a nevük, leírnám, akkor az nyilvános lejáratás lenne...

2010. aug. 12. 20:34
Nem 5%+ÁFA?
3. Berillke (válaszként erre: 2. - 36a26f5226)
2010. aug. 12. 20:23
Na ez engem is érdekel :-)
2010. aug. 12. 20:14

4%.


Vigyázni kell velük, majd picit később jövök, és leírom, miért...


Van egy cikkem róluk, amit egy jogász írt pár éve, hogy nagyon vigyázni kell velük...

2010. aug. 12. 20:10
?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook