Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akinek "LG" mobilja van, mennyire elégedett vele? fórum

Akinek "LG" mobilja van, mennyire elégedett vele? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 18. 10:16
Nokia mellett döntöttem, nem mertem bevállalni a másikat...:D
2010. aug. 13. 09:58

húúú, nehéz a döntés, mert sok negatív visszajelzés van, de vannak pozitívak is.

Köszönöm mindenki hozzászólását♥...

Nemtok dönteni, bár most a Nokia felé hajlok...

15. edikee
2010. aug. 12. 21:57
én nagyon imádom.. nekem is nok... volt de en ezzel is nagyon megvagyok elégedve söt sztem ez jobb képet is csinál... en szeretem nagyon
2010. aug. 12. 21:50

nekem öt éves az LG kagylóm :)

most adta ki a lelkét, először az aku, hiába cseréltem le, majd végül az egész gép :(

nagyon sajnálom, szerettem :)

bár egy teljesen alapgép, hiszen 5 éve még nem volt semmi különös extra, bár lehetett dolgokat csinálni vele, de én nem használtam :)

2010. aug. 12. 19:51

Ha csak azért akarsz venni ilyen telefont ,mert szép akkor inkább ne vegyél.

A lányomé rendszeresen lefagy , pedig már volt szoftverfrisétés is . az unokatestvér is odavolt érte , de ma már a kukába dobná legszivesebben.

A Nokia okosabb és sokkal jobb telefon...

2010. aug. 12. 19:24

Hááát!

Nekem LG van, és bizony lassú nagyon.

Igaz a képeg szépek, de az ékezetek is hiányosan mennek/jönnek sms-ben, meg elég butácska telefon. :D

Ha lehalkítom, nem csörög reggel az ébresztő!

Hihetetlen butuska!

Az előző Motorola volt, ami simán leveri a mostanit!

2010. aug. 12. 19:06
Nagyon szerettem, nekem az tartott a legtovább,soha semmi baj nem volt vele,csak megfürdettem...most egy örökölt telóm van,de készülök újat venni,természetesen LG-t.
10. Borsa (válaszként erre: 7. - 864c5534c9)
2010. aug. 12. 16:36

Ha rám hallgatsz, maradsz a jó öreg, rég bevált No**ánál.

:(

2010. aug. 12. 16:35
Egyetlen előnye van: szép. Ennyi. Fél év után cserélni kellett minden részét ... csak a kamera lencséje az eredeti benne. Plusz szoftvercsere. (pedig nem használom agyon)
2010. aug. 12. 16:33
Én nagyon szerettem az LG-met. Kb. két év alatt ment tönkre az aksija, addig nem volt vele bajom.
2010. aug. 12. 16:01

Eddig csak Nokiás telefonjaim voltak, s igazából nem volt gondom velük soha. A mostanim már 4 éve szuperál, de elég kopott, meghát az aksija hamar lemerül, a férjem akarna ajándékozni nekem 1 újat...


20ezernél többet nem szánunk rá.

S ilyen árkategóriákban Nokiában nem tetszik úgy igazán semmi, és hát kipróbálnék már 1 másik márkát...


LG-ben vannak olyan aranyos vörös és pink színűek, de félek, hogy befaragok vele...

Jó lenne, ha megint cirka 3 évig nem kellene másik telcsi...

2010. aug. 12. 15:34
A lányomnak 2 hónapja vettünk LG-t, mivel neki is tetszett. Eddig még nincs vele gond, remélem ezután sem lesz...:)))A Sagem-ről annyit, hogy a páromnak volt,annak a hangszórója a garancia lejárata után szinte azonnal elromlott. Az enyém viszont már 3 éve jól birja magát, tehát ha most rögtön elromlana már akkor is "kiszolgálta az idejét", mert ez viszont egy nagyon alap készülék.
2010. aug. 12. 15:27

Nekem is a külseje tetszik a legjobban...


LG GU230-asat néztem ki neten, pink, ill. vörös színben. Olyan jól néznek ki...:)))


De ha azt mondjátok, hogy nem jó...:(((( ?!?


És esetleg a "Sagem" telefonokról tud vki vmit?

2010. aug. 12. 14:48
Nekem is volt LG-m, mert a külsejébe beleszerettem... kb 2 hónap után elcseréltem....
2010. aug. 12. 14:45
Az Ericcson jobban bejött.
2010. aug. 12. 14:45
Nekem az van. Szép képeket csinál, jó az akkuja, de az a bajom vele, hogy lassú, mint a tetű. Ha albumot nyitok meg, lejár a személyim, mire betölti :(
2010. aug. 12. 14:25
Akinek "LG" mobilja van, mennyire elégedett vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook