Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Képek, amiket nem akarok...az exem felrakta a netre...mit tehetek? fórum

Képek, amiket nem akarok...az exem felrakta a netre...mit tehetek? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 12. 11:49
Köszi mindenkinek a választ. Tanuljatok az esetemből. SOHA ne hagyjátok magatokat lefényképezni úgy, hogy azt később nem szívesen vállalod!!!!!
2010. aug. 12. 11:46
oldal üzemeltetőjének kell írni, hogy jogtalanul kerültek fel a képeid és törölje - szerintem
2010. aug. 12. 11:45
Azóta már leszedte, de én ezután féljek, hogy mikor jön rá a dili, és hogy mikor él vissza a képekkel?
2010. aug. 12. 11:44
Senkiről sem lehet képet felrakni a beleegyezése nélkül, erre van valamilyen rendelet. Szerintem tudasd vele, hogy megsértette a személyiségi jogaidat és ha nem veszi le a képeket, lépni fogsz.
2010. aug. 12. 11:43

Nem tudom bizonyítani, hogy ő volt.

A rendőrség nem foglalkozik ilyen "bagatel" dolgokkal. Azt mondták menjek a bíróságra.

2010. aug. 12. 11:43

feljelentést tehetsz!

aztán rúgd tökön!:(

2010. aug. 12. 11:42
Nekem is az volt az első gondolatom, h fel kell jelenteni. Próbáld meg, hátha elérsz vele vmit...
2010. aug. 12. 11:41
Ilyenkor nem lehet feljelenteni a személyiségi jogok megsértéséért? Mert ehhez szerintem a te beleegyezéssed is kell. És mivel nincs, gondolom fel lehet jelenteni....
2010. aug. 12. 11:40
Az ex-em bosszúból felrakott félmeztelen képeket rólam, amiért elhagytam. Mit tehetek? A szemét!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook