Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni gyógyvíz segítségével fórum

Fogyni gyógyvíz segítségével (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

11. 3a0842d373 (válaszként erre: 10. - Gombócartúr27)
2007. nov. 20. 12:09

Szia Gombócartúr,

esetleg felezd meg a gyógyvizet és pótold ki 2 decire tisztított vagy mentes vízzel. Fontos, hogy langyos legyen, mert a hideg víz azonnal maghajt nem kis mértékben. Ha van, vigyázz az aranyeredre. :) kijöhet a fokozott igénybevételtől.

Sok sikert!

Ja, amúgy el is veszi az étvágyat. Főétkezés után, naponta 3*2 deci a fogyókúrás mennyiség. Az édesség utáni vágyat is drasztikusan csökkenti.

2007. nov. 20. 07:05
Sziasztok! Az nem kifejezés, hogy megváltozik a színe, állaga...jajjj, én reggel ittam két decit nagy nehezen, éhgyomorra, rögtön utána vmi édes löttyöt (teát), hogy elvegye a hányingerem, és naponta többször is fél órákat ott ültem a kétbetűsön, úgy kitakarított az a két deci és nagyon kikészült a gyomrom és az a bizonyos ly*k is...:-( habár fogyni csak épp annyit fogyaszt, amennyit éppen "alkotsz", mégis jó érzés utána, úgy érzed, "tiszta" vagy...:-)De sztem csak annak ajánlott, aki otthon van...én a gyerekkel itthon vagyok, de nem tehetem meg, hogy a fél napom büdösben töltsem, sztem senki nem teheti meg, ezért azt javaslom, óvatosan azzal a vizzel-inkább hétvégén, amikor nem mész sehova. De lehet, hogy csak nálam volt ilyen drasztikus hatása, eddig kb. 4-5x csináltam ezt meg. Nem egy leányálom, de a gyereknek tetszenek a wcből kijövő hangok...jókat nevet...sorry
2007. aug. 12. 22:18

Lányok, akit érdekel, itt neves szakemberek tanulmányait olvashatja a M*ra víz hatásáról.

A széklet gyakorisága, összetétele (régebbi és újabb) állaga és színe is megváltozik a kúra ideje alatt. A kúra 3. napján már változás állhat be a közérzetünkben.

2007. aug. 5. 21:33

Sziasztok!

Sokféle átveréssel találkoztam már, ez is csak egy a sok közül:-(


Ágnesch! "ha jó az emésztés, akkor nincs hízás" - sajnos ez nem egészen így működik. Ha jó az emésztés, több tápanyag szívódik föl.

Attól, hogy a Mira vízben lévő jelentős mennyiségű, főként magnézium hashajtó hatású, nem jelenti, hogy az emésztést segíti.


Szerintem jobban jártok, ha egy mérsékelten energiaszegény diétát csináltok, amihez édesmindegy, isztok-e Mira vizet. Helyette egy sima multivitamin jobb befektetés, amennyiben ellenjavallat nincs!

2007. aug. 5. 20:14

Friss vízzel higítva. Például 2 dl Míra víz 1 dl csapvíz. De van akit nem zavar az íze. Egyébként az emsztést segíti elő a hatása, s ha jó az emésztés, akkor nincs hízás. Ennyi a titka. Nem különösebb fogyókúra ital, nehogy azt higgyétek. Táplálékkiegészítő.

Üdv. mindenkinek, Ágnesch

2007. aug. 5. 20:02
Hogy lehet meginni?
2007. júl. 28. 09:18

Sziasztok!!

Az érdekel hogy van itt olyan aki fogyott tőle?

Mert nagyon sok minden van amiről azt hiszi az ember hogy hú de jó lesz mikor meg veszi és ha el kezded inni vagy szedni 1hónap 2hónap és semmi eredmény:-(

Írjatok Köszi

4. emagdi (válaszként erre: 2. - Ktorday)
2007. júl. 25. 09:05

engem is érdekelne, ha részletesebben tudnál beszámolni a tapasztalataidról!:)))))

mennyi ideig mennyi vizet ittál, miket ettél, és milyen hatást tapasztaltál? :)))

előre is köszi!

3. Ancika (válaszként erre: 2. - Ktorday)
2007. júl. 25. 08:44
hü ez engem is érdekelne, mesélsz róla bővebben kérlek, megpróbálnám.
2007. júl. 25. 07:38

Sziasztok!


Én próbáltam a Mira vizet! Az íze az nagyon borzasztó, de nekem bevált! :)

Nem elég a gyógyvíz, kell a mozgás és az étrendre történő odafigyelés is, de nagyban segített nekem!

Azóta ha szükséges csinálok egy-egy kúrát!

2007. júl. 15. 05:44
A Mira-vizes ivókúrával kiegészített fogyókúra során változik-e a zsír- és szénhidrát-anyagcsere?
Egy kísérlet során napi 1000-1500 kcal tartalom étrend mellett súlyos mértékben elhízott betegek négy hétig napi 3x2 dl Mira-vizet kaptak. A testsúlyra és a zsírtömegre nézve szignifikáns mértékű csökkenését észlelték, a kontrollcsoport adatainak kisebb mértékű csökkenése mellett. A betegek megfelelő székletürítésről számoltak be. Az eredmények alapján a hipokalóriás étrenddel végzett fogyókúra Mira-vizes ivókúrával történő kiegészítése során kedvező hatás érhető el.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook