Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Visszaélés Iwiwről származó fényképpel. Mit lehet tenni? fórum

Visszaélés Iwiwről származó fényképpel. Mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
2010. nov. 8. 18:38
Nem sokat tehetünk.Sajnos vannak visszaélések.Szerencsére nem személyes tapasztalatból tudom.hisz nem rég vagyok iwiw-es.Szomoru hogy aljas emberek szórakoznak embertársaikkal.
69. Erácska79 (válaszként erre: 61. - A1baa7edcc)
2010. aug. 12. 18:27
megtudtam, de nem foglalkoztam vele..úgysem foglalkozik vele sem a rendőrség meg semmi.. felrakott egy társkeresőre.. na és? megnéztem mit írt, azt ennyi..
2010. aug. 12. 10:15
valami változás?
67. Pirosalma (válaszként erre: 64. - Sipumsipum)
2010. aug. 12. 09:29
Én tudom, majd szólok neki is, de elég hirtelen jött a dolog.
2010. aug. 12. 07:21

Hopp, itt valami történt és összekeverődtek a mondatok..


Elnézést..


Így:


rtem én, hogy idegesítő, de a net egy nyílt, mindenki által hozzáférhető baromi nagy éter. .

Próbáljátok meg leszedetni a képet. . de ha nem megy, szted érdekes? találkozik majd a csaj a társkeresőn valakivel (élőben) és kicsit ciki, hogy mégcsak nem is hasonlít a képbeli magára. .


Ha nem negatívumokat írogat a képek alá, és becsmérli azt, akié valóban (amit valjuk be nem tenne, hisz a társkeresőn magukat próbálják "eladni" az emberek), akkor meg nem mindegy???


Szánalmas, de ez van. . :S


(Mégegyszer bocsánat:S)

2010. aug. 12. 07:20

Lett bármi kára a sértettnek abból, hogy a képe kikerült? Mert ha nem, baromira nem éri meg a procedúrát, hogy egyáltalán foglalkozzatok vele.. a rendőrségen meg amúgy is Ti lesztek a napi viccparádé, és körberöhögnek..


Értem én, hogy idegesítő, de a net egy nyílt, mindenki által hozzáférhető baromi nagy éter..

Próbáljátok meg leszedetni a képet.. de ha nem megy, szted érdekes? találkozik majd a csaj a társkeresőn valakivel (élőben) és kicsit ciki, hogy mégcsaHa nem negatívumokat írogat a képek alá, és becsmérli azt, akié valóban (amit valjuk be nem tenne, hisz a társkeresőn magukat próbálják "eladni" az emberek), akkor meg nem mindegy???


Szánalmas, de ez van..:Sk nem is hasonlít a képbeli magára..

64. sipumsipum (válaszként erre: 2. - Pirosalma)
2010. aug. 12. 06:51

be lehet állítani, hogy csak az ismerősök lássák a képe(ke)t...

és nincs visszaélés, ha mégis, keresgélni kell az ismerősök között... ill. nem kell a sarki fűszerest is visszajelölni...

2010. aug. 12. 00:29

kifelejtettem ha a fényképet esetlegesen okmányra vetíti rá akkor az már okmányhamisítás amely már bűncselekmény.


Az előzőek csupán szab, sértés

2010. aug. 12. 00:25

végigolvastam a hozászolásokat.


1 én boldog lennék ha az én fényképemmel regelnének tárkeresőbe mert akkor bizonyára jól nézek ki. :)


2 attól, hogy ellopják a képmást nemjelent semmit a biciklit is ellopják és ott sem történik semmi.


3 ha viszont felhasználja bárki bármilyen célzattal a beleegyezése nélkül és azt leközli az visszaélésnek minősül, amennyiben valamilyen nem igaz /koholt/ állítást is tesz mellé amely a képmás gazdájára tekintve sértő illetve megalázó vagy bármilyen negatívum amely a sértettre nézve hátrányos helyzetet alakít ki a sértett személyére vonatkozóan. Abban az esetben rágalmazás bűntettét követi el!!!


stb... stb... lehetne ezt ragozni , de sajnos tettes felkutatására sem idő, sem állomány nincsen jelenleg a karhatalmi szerveknél :(

61. a1baa7edcc (válaszként erre: 60. - Erácska79)
2010. aug. 12. 00:12
Sajnalom, megtudtad hogy ki tette?
60. Erácska79 (válaszként erre: 54. - A1baa7edcc)
2010. aug. 11. 23:49

nekem volt szerencsém ezzel a nagyon szép emberfajtával.. egy ideig én is járkáltam utána, utána még 2 oldalra felkerültem..szerinted? fogtam magam és magasról tettem rá..eltűntem 3 héten belül az oldalról, és ilyen szinten békén hagytak..de az ilyen ember mindig megtalálja a helyet ahol megpróbál valamivel fájdalmat okozni a szurkálásával.. nagyon ráérős emberkék..

;)


mivel tanítónő voltam, így elég kényesen érintett a szitu, de senki nem foglalkozott vele..persze itt társkeresőről beszélek.. ha egy szexoldalra tennének fel lépnék ! de azt már peres úton!

de mivel olyan képek nem szerepelnek rólam sehol, így ha bármi megjelenik az manipuláció..

gyerekem még nincs sajna, de azért szerintem "ölni " tudnék.. mint minden anya a gyerekéért..

59. bnedora (válaszként erre: 7. - Pirosalma)
2010. aug. 11. 23:49
Bocsi, hogy csak most válaszolok, de konkrétan nem tudom melyikről van szó, de ha a keresőbe csak annyit írsz, hogy iwiw, azonnal kidobja a fórumokat.
2010. aug. 11. 23:33
elég, ha a n.a.piszar. k (com)-ot megnézitek...
2010. aug. 11. 23:10
Nem kényszerítette senki,hogy kitegye a fotóját. Amint kitette felhasználhatják. Nem jó dolog, de ez van. Ezért kell átrágni megmutatja valaki magát, vagy sem. A törvény nem ismerete meg nem mentesít semmi alól. Egyszerűen vetesse le magát a hölgy magát az oldalról.
56. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 54. - A1baa7edcc)
2010. aug. 11. 23:02
Igen, ez igy van. De attól még lelopják, ha ő feltöltötte.
55. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 53. - Pirosalma)
2010. aug. 11. 23:01
Nem az, csak számoljon vele, hogy a neten bármivel vissza lehet élni. Ennyi. Ha visszaélnek vele, nem kell hisztizni. Ez a net! Igy járt.
54. a1baa7edcc (válaszként erre: 49. - Erácska79)
2010. aug. 11. 23:01

Barmivel visszaelhetnek, meg gyerekrol keszult keppel is!


Szerinted van, akit nem zavarna, ha a kepevel probalnanak ismerkedni? Barki ratalalhat, ismeros, akar kellemetlen helyzetbe is hozhatjak.

53. Pirosalma (válaszként erre: 52. - 57aa4ea1e8)
2010. aug. 11. 22:59

Ez így már mindjárt másképp hangzik.

Nehogy már ő legyen a fasz, hogy kirak magáról fényképet! Álljon már meg a menet!

52. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 51. - Pirosalma)
2010. aug. 11. 22:57
Ok.. ha nem érthető, akkor leirom.. Bárki, bármit is tesz ki magáról, számoljon azzal, hogy bárki leszedheti.. Nem kell hogy kihivó legyen, ez egy mondás...
51. Pirosalma (válaszként erre: 43. - 57aa4ea1e8)
2010. aug. 11. 22:55
Halló, ember! Válogasd meg a szavaid! Nem "olyan" képet tett ki magáról!
50. lilimia (válaszként erre: 49. - Erácska79)
2010. aug. 11. 22:53
Nekem annak idején egy sima profilképem nyúlták le. Nem kell egy képnek kihívónak lennie ahhoz, hogy valaki felhasználja. Sőt! Ha másnak akarja kiadni magát, akkor hitelesebb, ha egyszerűbb képeket mutat "magáról".
49. Erácska79 (válaszként erre: 43. - 57aa4ea1e8)
2010. aug. 11. 22:50

Egyet értek!

Ha valaki egy oldalra feltölt képeket, olyant tegyen fel, amivel nem lehet visszaélni, nem hozza magát kellemetlen helyzetbe..

amúgy szerintem szarni kellene rá nagy ívben, mert ha látja az illető, hogy mennyi bosszúságot okoz, mennyit foglalkoztok vele, akkor elérte a célját..ha nem foglalkoznátok vele, már rég ő sem törődne vele..

48. lilimia (válaszként erre: 46. - 7a23ed9179)
2010. aug. 11. 22:49
off: Jaja! Csak néhány hónapja munka közben véletlen a kézimaróval levágott belőle egy jó darabot. Rettenetesen nézett ki, mert pont a feje tetejéről lógott oda egy tincs, és utána iszonyatosan béna bóbitája volt :D Végre megnőtt annyira, hogy ne úgy nézzen ki mint aki konfrontálódott egy megvadult fűnyíróval :D
47. lilimia (válaszként erre: 45. - 7a23ed9179)
2010. aug. 11. 22:46
Mire megismertem a férjem, hála az égnek leszoktattam erről! A sokkterápia mindig hatásos............ :P
46. 7a23ed9179 (válaszként erre: 44. - Lilimia)
2010. aug. 11. 22:46
OFF: látom, a te férjednek is hosszú haja van) enyémnek is) imádommmm)
45. 7a23ed9179 (válaszként erre: 44. - Lilimia)
2010. aug. 11. 22:44
Nehéz lehet anyukád vejének lenni DDD egy nyugodt pillanata nem lehet DD
44. lilimia (válaszként erre: 41. - 7a23ed9179)
2010. aug. 11. 22:43
Már nyugdíjas, meg ő amúgy is gazdasági bűncselekményekben nyomozott. Na meg a pasijaink után :D Azért ciki volt, hogy leellenőrizte őket a rendszerben. Egyszer azért volt balhé, mert az egyik párom lefotózták az út szélén bujkáló sünök, és mit ad Isten, Anya pont akkor keresett rá :D:D:D
2010. aug. 11. 22:41

Aki kurvának áll, ne csodálkozzon, ha megb..ák. Nem kell regelni iwiw-en, meg képeket feltöltögetni, meg ilyesmi. Vagy minden képet vizjellel kell ellátni. (bár azt is le lehet szedni, csak ezzel semelyik képlopó nem fog szarakodni)

Tudomásul kell venni hogy ami a neten van, az ellopható. Minden!

2010. aug. 11. 22:41
Bárhova feltesszük a képeket, levadásszák és felhasználják máshol. Ez előfordulhat nagyon könnyen.
41. 7a23ed9179 (válaszként erre: 40. - Lilimia)
2010. aug. 11. 22:38
anyukád kinyomozhatná csak úgy barátilag :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook