Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most mihez kezdjek, mit jelent ez? fórum

Most mihez kezdjek, mit jelent ez? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. aug. 12. 19:53

Rendben, akkor ezt választom, nem kell a baj.


Mindenesetre igazam volt ezek szerint, azt hittsszul látom a dolgokat.

51. Azurit
2010. aug. 12. 00:07

Szerintem vedd fel a pókerarcot és ne reagálj rá,

próbálj természetesen viselkedni vele.

Ha ennek ellenére konkrétabban bepróbálkozik,akkor határozottan utasítsd vissza.

Szerintem a legvégső esetben mond csak el a párodnak,hogy ne legyen viszály a családban.

50. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 45. - Kisj)
2010. aug. 11. 18:08

Ez az én véleményem is, nem kell tudomásul venni. Lehet, hogy nagyon közvetlen, ami könnyen félreérthető.

Én nem beszélnék róla senkivel, mi van, ha félreérti csak a helyzetet.

Pusztán barátságból is lehet kacsintani és abban semmi rossz nincs.

2010. aug. 11. 16:13
Mit kerülgeti a forró kását, nem értem én ezt már. Egy majd 40 éves férfinek kellene lenni annyi gógyijának, hogy megoldja az ilyen dolgokat.
2010. aug. 11. 16:10
Akkor meg minek visz oda, csak magának generálja a problémát. Hergeli magát. Tudod mit? Ezt inkább rendezzék le egymás között. Ha nem adtál rá okot, akkor nem értem miért téged basztat, beszélje meg az öcsikéjével, ha nem tetszik valami.
2010. aug. 11. 16:06

Hogyan féltékenykedik?


Pl: most hogy ott jártunk, valamire azt mondta nekem flegmán, ami rá nem jellemző, hogy mindig Gabika. Így nevezik a tesóját. Pedig csak az anyukája mondott valamit, erre én válaszoltam, mire ő ideges lett.

2010. aug. 11. 15:55
Akkor pedig kikezdeni veled sincsen lehetősége, biztos nem fog behívni a szobájába (beszélgetni). Az tuti feltűnne. Viszont az érdekelne, hogy a párod hogyan féltékenykedik, otthon vagy amikor a szüleiknél vagytok? Mert az azért sokat elárulna. Viszont, ha a tesódra lenne féltékeny, akkor nem erőltetné a hozzájuk járást.
45. kisj (válaszként erre: 43. - Biborcsiga)
2010. aug. 11. 15:55

Mi csak azt tudjuk, mit írsz.

Sőt még azt se, mert simán félre bírják érteni egy mást az emberek ha írásban kommunkiálnak, de még akkor is, ha élőszóban.

Hogy a kacsintás mennyire egyértelmű, azt csak te tudod:)

Nekem az a legjobb ötletem, hogy ezt a vonzódást, vagy mit, hagy teljesen figyelmen kívül.

Ne foglalkozz vele és kész.

2010. aug. 11. 15:51
Egyébként nem lenne lehetősége kettesben beszélni velem, hiszen a szüleik mindig otthon vannak, nyugdíjasak és ő velük él. Max 2-3 percig vagyunk kettesben, de akkor igyekszem lelépni.
2010. aug. 11. 15:49

Eszembe sem jutna, nem kavarnék bajt egy testvérpár között.


Oké, hogy közvetlen, mert az, ezt addig is tudtam. De az nem véletlen, hogy valakire rákacsintunk, annak szerintem oka van. És annak is, hogy sokszor ülök az előtérben a kanapén, benézek a konyhába és látom, hogy néz. Na ilyenkor felállok és kimegyek. Ez is megtörtént már.


Mert attól félek, hogy én nagyítom fel a dolgot, mert dinka vagyok. De ti is azt írjátok, és csak a valós tényeket írtam le, nem magyaráztam bele semmit.


A kacsintás ilyen egyértelmű lenne?

42. kisj
2010. aug. 11. 15:42

Ezt nem értem. Már miért tévednél? Ebben a nők nem szoktak tévedni.

Én a pároddal való beszélgetést nem javasolom, csak akkor, ha te nem jutottál ezzel a testvérrel négyszemközt semmire.

2010. aug. 11. 15:42
Esetleg mindig ilyen-e, ilyen közvetlen, mert ugye Neked csak most tűnt fel, hogy heti szinten találkozol vele.
2010. aug. 11. 15:41
Ha az ember fejében mindig az lenne, hogy mi lesz ha tévedek, akkor egy helyben állna, és döntésképtelen lenne. Vagy anyóst kérdezd meg, hogy nem-e vett észre a fián furcsa viselkedést, amikor ott vagy?
2010. aug. 11. 15:37

És ha tévedek?


Hülyét csinálok magamból, és még balul is elsülhet. Lehet azt hinné, én szemeltem ki őt.

Másik dolog: ha igent mondana, az tuti többé oda nem tenném a lábam.

38. 7abca51b0b (válaszként erre: 35. - Biborcsiga)
2010. aug. 11. 15:33
Pont ezért írtam, hogy beszélgess erről a pároddal, és tisztázd le vele, ha esetleg véletlenül gyanakodna rád(tok). Mert így valóban azt fogják hinni a szülők, hogy valami bajod van, mert nem szívesen mész oda. Itt is, mint mindennek alapja a kommunikáció, ha elmentek a dolog mellett, az jót nem szülhet. Mert te csak agyalsz-agyalsz, hogy most ez mit akar, de jobb tisztázni mindent időben. Őszintén! :)
37. kisj (válaszként erre: 36. - Biborcsiga)
2010. aug. 11. 15:32
Ha úgy érzed, hogy szemet vetett rád, akkor mondd meg neki, de szigorúan négyszemközt, hogy téged mennyire zavar ez a szituáció.
2010. aug. 11. 15:29
Nem kerültem soha életemben ilyen helyzetbe. Számomra felfoghatatlan, hogy valaki szemet vetne a testvére kedvesére. Ez dúrva.
2010. aug. 11. 15:26

Remélem is.


Mint írtam, lassan 5 éve a kedvesem a testvére, de korábban olyan 6 havonta 1 szer ha láttam, mert távol élt tőlünk. Most heti szinten látom.


Furának tartom a szitut. Azért írtam ide, hogy segítséget kérjek. Hogy ti hogyan látjátok?


Mert akkor talán jobb oda sem mennem. Ezzel már próbálkoztam, de a párom szülei azt hitték, megsértődtem valamiért azért nem megyek.

2010. aug. 11. 15:22
Azért álmodsz vele, mert foglalkoztat a dolog, amit észrevettél ezzel kapcsolatban, ez még nem jelenti azt, hogy vonzódsz hozzá.
2010. aug. 11. 15:20
Az talán túlzás részemről, hogy vonz. Arra értettem, hogy már 2-szer is álmodtam vele és ez zavar.
2010. aug. 11. 15:18

Itt vagyok, bocsánat, csak nekem közben dolgoznom is kell.


Tévedés, nem 1 éve vonz. Kb 1 éve indult ez el.

2010. aug. 11. 15:17
nem kommunikálunk?
2010. aug. 11. 14:52
lehet hogy ő is dolgozik :)
29. Mariann7533 (válaszként erre: 28. - Kisj)
2010. aug. 11. 14:46

:))))))))))

Nem kopogtatunk az orrodra:))))


Viszont a fórum indítója nem válaszol.

28. kisj
2010. aug. 11. 14:41
Jól van, na! Mindenki az orromra koppintgat?:) Úgy tűnik, kissé felületesen olvastam el a hozzászólásokat. (hiába, munkaidőben csak ennyire fussa)
27. Mariann7533 (válaszként erre: 22. - Kisj)
2010. aug. 11. 14:34
Ezért kérdeztem azt,pár hozzászólással lejebb,hogy mennyire vonzódik a sráchoz.
2010. aug. 11. 14:33

A legjobb, ha nem veszel tudomást a viselkedéséről. Bánj úgy Vele, mintha a saját testvéred lenne.


Egyébként lehet, hogy Ő is csak azt teszi és nem is gondol semmire.

25. 7abca51b0b (válaszként erre: 22. - Kisj)
2010. aug. 11. 14:31
A 8. - ban utaltam rá!!!
24. kisj (válaszként erre: 22. - Kisj)
2010. aug. 11. 14:31
Legalábbis valami nagyon hasonló olvasható ki a soraiból.
2010. aug. 11. 14:30
A párod is lehet hogy észrevette a közeledését feléd, vagy esetleg beszélgetéseikkor célzott dolgokra, amikkel esetleg féltékennyé tette őt. És hát a közelgő szakítás is rátehet egy lapáttal.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook