Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ciklus 3. napi hormonvizsgálat. Ha a 3.nap hétvégére esik, akkor ...? fórum

Ciklus 3. napi hormonvizsgálat. Ha a 3.nap hétvégére esik, akkor ...? (tudásbázis kérdés)


9. kicsi80 (válaszként erre: 8. - Pethoevi)
2010. aug. 11. 11:40
Nem PCO gyanú még, mert nem nagyfokú, és a PCO semmi egyéb tünete nincs, és úgy tűnik uh alapján is, hogy a peteérés rendben van. Az ugye valószínű, hogy magas a tesztoszteron, de majd kiderül. Nagyon gondolkodom, mert most fog lejárni a 3 hónap, és már lehetne próbálkozni, de nem tudom mi legyen. Neked volt már valami vizsgálat?
8. pethoevi (válaszként erre: 7. - Kicsi80)
2010. aug. 11. 11:12

sajnos még nincs,9 hónapja várjuk...

remélem,a héten összehozzuk.

ovu tesztelek,de ma belecsapunk a lecsóba és 3 napig meg sem állunk!:-D

na jó,de.:-))



szőröcskék nőttek?jaj,az nem jó hír.PCOS gyanús?

7. kicsi80 (válaszként erre: 6. - Pethoevi)
2010. aug. 11. 11:06

Igen babát szeretnénk. Össze is jött márs-ban, de 7 hetesen elhalt. Nekem sem csináltak volna ezért, mivel még ,,csak,, az első, de közben az államon elkezdtek szőrök nőni, ezzel a problémával mentem orvoshoz, és e miatt küldött el. amúgy érdeklődj csak nyugodtan::)

Neked van gyerkőcöd?

6. pethoevi (válaszként erre: 5. - Kicsi80)
2010. aug. 11. 10:50

akkor egy teljest mondhatni.Az jó.Mármint,h kérik.Én magamtól mentem.De ez más tészta.Csak érdeklődtem,remélem,nem gond!:-)

Babát szeretnétek,vagy van valami probléma?

5. kicsi80 (válaszként erre: 4. - Pethoevi)
2010. aug. 11. 10:48

Szia.

Hát elég sok mindent tesztoszteron, t3, t4, prolactin, progeszteron, FSH, LH....

2010. aug. 11. 10:12

igen,a doki majd megmondja.De a lapodra úgyis ráírják,h éppen hanyaidk napon vagy és úgy alakítják a referencia értéket!ne aggódj,megldják úgy,h a legjobb legyen.

Megkérdezhetem,h mit néznek?

(nekem prolaktint néztek)

2010. aug. 11. 10:04
Mindenképp beszélj a dokival. Általában úgy oldják meg, hogy előtte, vagy utána egy nappal, de pl. az én orvosom felajánlotta, hogy ha hétvégére esik, akkor is megoldja, vagy a kórházban, vagy valahol.
2010. aug. 11. 10:00

Beszélj a dokival aki elküldött és megmondja, hogy hamarabb vagy később menjél - én pont 3. napon voltam, de egy barátnőm épp ezért 2. napon, de mondjuk ha a 3. napod vasárnap, akkor lehet azt mondja a doki, hogy menjél hétfőn.

Szerintem kérdezd meg :)))

2010. aug. 11. 09:56
Ciklus 3. napi hormonvizsgálat. Ha a 3.nap hétvégére esik, akkor ...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook