Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallott már valaki az ökonet termékekről/Ferenczy László könyvéről? fórum

Hallott már valaki az ökonet termékekről/Ferenczy László könyvéről? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2007. nov. 3. 17:39
Hallottam róla,megvan a könyv és használjuk a termékeket is.Különösen a vitaminokat és nagyon jó.
42. Cszsuka (válaszként erre: 41. - Emagdi)
2007. nov. 2. 21:44
:))
41. emagdi (válaszként erre: 39. - Cszsuka)
2007. okt. 30. 23:21
oké, ha legközelebb erre jár, szívesen találkozom vele:)))))
40. Cszsuka (válaszként erre: 34. - Emagdi)
2007. okt. 30. 22:23
A reklámanyagnak nevezett füzet árának egy része előállítási ktg, másik része az alapítványnak megy.
39. Cszsuka (válaszként erre: 31. - Emagdi)
2007. okt. 30. 22:21
A Creation's Garden cég kizárólagos szerződésben van az Ökonettel, nem lehet tőle közvetlenül vásárolni Magyarországról, csak külföldről. A cég vezetője többször jár Mo-n és ha tudsz angolul, személyesen neked is elmondja ugyanezt. Nem egy fantom, bárki találkozhat vele.
38. Cszsuka (válaszként erre: 37. - Cszsuka)
2007. okt. 30. 19:28
Helyesbítenék: nem meggyógyította az embereket, hanem segített nekik meggyógyulni. Eltévesztettem, s a kettő nem ugyanaz.
37. Cszsuka (válaszként erre: 25. - Emagdi)
2007. okt. 30. 19:26

Bocs, hogy beleszólok: Ferenczy László nem orvos, hanem természetgyógyász, nagyon sok embert meggyógyított már, s Dr. Lády Szabolccsal közösen alapítottak egy alapítványt, ahol a rákos betegeket segítik meggyógyulni-gyógyulni-vagy méltósággal meghalni (stádiumtól függően) www.ertetekvagyunk.hu

A füzetet pedig azért készítette, mert a sok gyógyuló és gyógyult beteg megkérte rá. Ezenfelül nem szóróanyag, mert a termékeket forgalmazó cég ilyet nem adhat ki. Ebben sok munkája volt, természetes, hogy pénzért adja.

Valami "csoda" folytán én is ezektől a termékektől gyógyultam meg és a gyerekeim velem együtt ezekkel ússzák meg az időszakos járványokat.

36. Rita22
2007. okt. 26. 09:46

Te nem láttál még ilyet, csak itélkezel általánosságban, sajnálom!

Ez nem szóró anyag, ez érték és aki tartotta már a kezében az ezt tudja is!

Ne állíts valótlant, járj utánna a dolgoknak!

35. Rita22 (válaszként erre: 34. - Emagdi)
2007. okt. 26. 09:39
Tisztázzuk a legfontosabbakat:
34. emagdi (válaszként erre: 33. - Edb6c38cef)
2007. okt. 25. 20:07

persze. nem is a könyvvel magával van baj, vagy az ismeretterjesztéssel, hanem azon csodálkoztam el, hogy reklámanyagot pénzért kell megvásárolni. (holott simán be van építve a termékek áraiba)


egyébiránt én kifejezetten támogatom a temészetes alapanyagú táplálékkiegészítők, és gyógyszereket helyettesítő termékeket, méregtelenítőket, stb.

többfélét magam is használok (ha nem felejtem el bevenni őket:)))

2007. okt. 25. 19:23
Nekem tetszik a könyv, egyik kedves fórumozó társam küldte el. Nálam legalábbis hiányt pótolnak a könyvben levő ismeretek (végülis nem vagyok eü-s) :))
32. emagdi (válaszként erre: 30. - Rita22)
2007. okt. 25. 11:21

elég érdekes fogalmad vannak a reklámról egyébként:))

az, hogy regiszrálsz egy oldalon, azért hogy segítő szándékkal megoszd, hogy nálad milyen termékeket lehet rendelni, az is reklámozás:)

éppen úgy, mint a termékeket népszerűsítő katalógus.

hasznos ám, ha kis marketing ismeretet is szerzel, főleg az ilyen típusú munkához nagyon jól jön ám ;-)

31. emagdi (válaszként erre: 30. - Rita22)
2007. okt. 25. 11:15

én is csak segíteni akartam azzal, hogy felhívom a figyelmet, hogy más forrásból (onnan ahonnan az ökonet is rendeli) majdnem féláron meg lehet vásárolni ugyanazt a terméket. (úgy, ahogy a kolléganőm tette). de nyilván ezzel tisztában vagy, ha benne vagy a hálózatban:)))


amúgy meg valóban fizetésből élek, ezért tartom fontosnak, hogy ne dőljek be mindennek, és ha ugyanakkora időráfordítással valamit olcsóbban meg tudok venni, akkor onnan vegyem, és lehetőleg ne én tartsak el még 2 közbenső lépcsőfokot.

30. Rita22
2007. okt. 25. 10:30

A céget megvédem azoktól akik tudatlanul és jogtalanul bírálják!Én segítés céljából írtam üzenetet nem azért, hogy reklámozzam!

Ez is egy munka, mint bármelyik más gondolom te is fizetésből élsz!

29. emagdi
2007. okt. 25. 10:21
neked is szép napot, és kívánom, hogy pörögjön az üzlet! (bár mintha nem lehetne itt reklámozni...)
28. emagdi (válaszként erre: 27. - Rita22)
2007. okt. 25. 10:20

én is örülök, hogy te tudod miről beszélsz.

meg hogy vannak, akik ennyire nem látják, hogyan befolyásolják őket a gyártók... dehát ezért szép a marketing szakma:)))

27. Rita22
2007. okt. 25. 10:15

Látom, nem tudod miről beszélsz!!!Termék használati tanácsok, ki mennyit, miért, hogyan!Nem arról szól, hogy kik hány darabtól és hogyan gyógyultak meg!Örülök, hogy sokoldalú vagy és ezáltal remélem tudod, hogy nagyon sok ember nem beteg csak valaminek a hiányától szenved!Táplálék kiegészítők, hiány-pótlók!

A 80 éves Rózsi néninek nincs google és internet!


Legyen szép napod Magdi!

26. emagdi (válaszként erre: 24. - Rita22)
2007. okt. 25. 10:07

amúgy vicces, mert ezeket speciel tudom, hogy mire valók, és miért jók:)))))

de csak azért, mert érdekelnek ezek a dolgok, és sok infót olvastam már róluk.

de ha nem lenne elég, akkor beütöm a gugliba, és ott a temérdek infó. :))

25. emagdi (válaszként erre: 24. - Rita22)
2007. okt. 25. 10:06

nem, de pont erről szól a legtöbb termékajánló prospektus.

nem igaz, hogy te nem szoktál ilyeneket kapni!!!!

leírják, hogy itt van ez a kiváló Q10, XY-nak ez és ez a problémája volt, évek óta nem tatláltak megoldást, aztán elkezdte szedni a ZZ cég ezen és ezen termékét, és csodák csodája, elmúlt a panasza. mindezt egy 1-2 oldalas interjú szerű cikkben, színes előtte-utána képekkel. meg persze a termék fényképével. és ilyenekből csinálnak egy egész újságnyit, mert minden termékükhöz van csodálatos történet.

nekem mindig dobnak a postaládámba, meg a patikában is van mindig (pedig oda nem járok sűrűn).

nem az a baj, hogy valamit reklámoznak, hanem itt van ez az orvos, ír egy füzetet, és lám lám nála már meg is veheted a terméket. ez reklám, nem ismeretterjesztés.

24. Rita22 (válaszként erre: 23. - Emagdi)
2007. okt. 25. 09:59
Az omega3 mire való?A Q10?A ginko biloba?A C vitamin?Az E vitamin? stb... Kinek mire van szüksége?Minek a hiánya mit okoz? Te ezeket mind fejből tudod?Ha igen ennek örülök!
23. emagdi (válaszként erre: 22. - Rita22)
2007. okt. 25. 09:52

erről beszélek én is.

minden termékről leírás, hogy mitől ilyen kiváló.

ez az eladásösztönzés:))

te nem szoktál patikában "információs újságot" kapni, ahol véletlenül minden cikk egyazon gyártó különböző termékeinek sikertörténeteivel van tele? vagy az unilevertől mi világunk magazint?

ezek mind burkolt reklámok, a termékeket fényezik, és próbálnak rávezetni, hogy miért nem tudsz ezek nélkül élni....

na az a pofátlanság szerintem, ha mindezért még pénzt is kérnek. ez olyan, mintha fizetned kellene hogy megnézd a tv reklámot (mert azt is marha drága előállítani)

22. Rita22
2007. okt. 25. 09:45
Termékhasználati tanácsok füzet Ferenczy László kiadásában, üzletről egy szó sem!
21. emagdi (válaszként erre: 20. - Rita22)
2007. okt. 25. 09:39

ha a termékeket tartalmazó, eladásösztönző prospektus, akkor igen, azt ingyen szokták adni a legtöbb helyen:))) hiszen rá akarnak dumálni, hogy vegyem meg a méregdrága termékeiket.


nem neked szólt személyesen, csak a rendszer módszerein csodálkozom, meg hogy mekkora árréssel dolgoznak.

20. Rita22
2007. okt. 25. 09:36

Ha te veszel egy magazint, újságot magadnak azt te ingyen kapod?

Én is pénzért veszem!(130 oldalas a könyv!)

19. emagdi
2007. okt. 25. 09:14

a prospektusért is fizetni kell??

ez igen!

amúgy egyik kolléganőm vett egy ilyen 2 hetes tisztítókúrát (mindenféle gyógynövénykapszulák), az usa-ból rendelte közvetlenül, és még vámmal és száll ktg-gel is majdnem csak a fele volt az itteni ökonetes árnak.


de azért biztos jók a termékek, csak nem biztos, hogy innen kell megrendelni

18. 991217
2007. szept. 27. 08:08
egy kis termékismertetőt én is kérnék...olvastam már a könyvet, de terméklistám konkrétan nincs! Köszi!!!
17. emagdi (válaszként erre: 5. - Fülöpke)
2007. szept. 24. 11:04
szia! nekem is el tudnád küldeni? köszi!
16. s.irma
2007. szept. 23. 21:16
Vannak nagyon jó termékeik. Én két terméküket használom rendszeresen. Vitaminok.
15. b826c5a02d (válaszként erre: 14. - 0a6ce1d48d)
2007. júl. 16. 23:08

Miért baj az , hogy jó dolgot képviselsz és még fizetnek is érte?

Te nem pénzből élsz?

Gondolom ingyen dolgozol mert neked már nem küldenek villanyszámlát, nincs rezsid és ha boltba mész ,ott se kell fizetni , vagy ha van fizetésed minden hónapban eljótékonykodod az utolsó fillérig,mert neked mindent ingyen adnak-levegőn és napfényen élsz...

Nem akarlak bántani ,de tény anyagi világban élünk.

2007. júl. 16. 10:24
"környezetbarát termékek, élelmiszerek és étrend-kiegészítő készítmények, szépségápoló és más kozmetikai termékek, tisztító- és takarítószerek," - Nos ezek sem többek egyesek gazdagodásánál.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook