Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallott már valaki az ökonet termékekről/Ferenczy László könyvéről? fórum

Hallott már valaki az ökonet termékekről/Ferenczy László könyvéről? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
73. Cszsuka (válaszként erre: 72. - D781f12808)
2009. szept. 22. 15:42

Szia!


Persze, nekünk kettő is van (a lakásban meg a műhelyben). A férjem szereli a megyében.

2009. szept. 22. 13:55

Sziasztok!

A víz tisztítót használja valaki?

71. Cszsuka (válaszként erre: 70. - Lilllu)
2009. aug. 31. 20:47
Jelenleg eladási áron 39.000 Ft, de az árfolyammal változik. Érdemes rá gyűjteni, hónapokig rákészülni, s csak aztán nekimenni. Valóban komoly dolog.
70. lilllu (válaszként erre: 69. - Cszsuka)
2009. aug. 31. 10:23

Szia!


Ez elég komolyan hangzik :)

Biztos, hogy eredményes egyébként.Az a baj, hogy nincs itthon mérlegem, és csak tippelni tudok(már vagy 3 hónapja mértem magam), kb 56 kg lehetek.azt a 6 kg szeretném leadni.tehát nem annyira sok, csak nagyon nehezn indul meg.

Köszönöm, hogy leírtad, érdekel :)

és ez anyagilag mit jelent??

69. Cszsuka (válaszként erre: 68. - Lilllu)
2009. aug. 31. 10:03

Szia:)


TTT: Teljes Testtisztító Program


6 doboz kapszulából áll, különböző speciális gyógynövényekből összeállítva. A Ferenczy-féle füzetben teljes leírás van róla.


1. Béltisztító

2. Parazitaírtó

3. Nyiroktisztító

4. Májtisztító

5. Vértisztító

6. Húgyúti tisztító (vese)


Segít kitakarítani a szervezetet. Ezután pedig érdemes egy nagy adag vitamint bejuttatni. Főleg, ha túlsúllyal küzdesz, ajánlom az omega 3-6-9 esszenciális zsírsavakat. Ebből napi egy kapszula elég, de egy évig minimum szedni kell (tapasztalatok szerint)


A TTT egy kb. 3 hetes kúra, diétával összekötve, de nem a megszokott diéta van, sokkal kíméletesebb, s érdemes tovább tartani, mint ameddig a TTT tart, ha fogyni akarsz. Van, aki 20 kg-ot is leadott vele. A titok abban van, hogy a megtanult ételeket nem szabad elfelejteni, hanem továbbra is az étrendben kell tartani, s egy bizonyos egyensúlyt kell megtanulni az ételek tekintetében.

68. lilllu (válaszként erre: 67. - Cszsuka)
2009. aug. 31. 08:24

Szia!

Mi az a TTT?

Ne haragudj, kicsit tájékozatlan vagyok :)

67. Cszsuka (válaszként erre: 66. - Lilllu)
2009. aug. 31. 08:20
Szerintem érdemes lenne egy TTT-t megcsinálnod inkább, abban tudok neked segíteni is, ha úgy döntesz, hogy mit és hogyan csinálj.
66. lilllu
2009. aug. 31. 07:39

Sziasztok!

Még új avgyok ezen a fórumon.Szeretném megkérdezni, hogy valaki használt e már Ökonet fogyókúrás italport, vagy az ökoslim kapszulát?Gondolkozok rajta hogy megpróbálkoznék vele.

Ha valakinek van tapasztalata, szívesen fogadom :)

Köszönöm

65. Cszsuka (válaszként erre: 64. - Természetes)
2008. jún. 24. 16:24
Hát, mindenesetre szerencsés vagy, én nem valami jó imm. rendszert ajándékoztam a kisebbik lányomnak, vele elég sok probléma van. Szerencsére azonban minden csak max. 1 napig tart, mert ezekkel a szerekkel mindig állóképessé teszem az angyalkámat...:)
2008. jún. 24. 08:36
Szerencsére nem tudom már mióta nincs szükségünk antibiotikumokra vagy gyógyszerekre, jó a család ellenálló képessége! Előnyben részesítem a vegyszermentes dolgait az ökonetnek. Azokkal meg vagyok elégedve, és mivel nem kell beszedni, feltételezem jobb a hatása, mint a bolti motyóknak:) Mi ezeket használjuk, és még nem volt szükségünk egyébre! Lehet, ha baj jön meggondolom! :)
63. Cszsuka (válaszként erre: 61. - Természetes)
2008. jún. 23. 21:22

Kíváncsi lennék, hogy a flavonoid vagy a C vitamin tartalma miatt nem ajánlott gyermekeknek?

Az én gyerekem azért úszta meg a mandulaműtétet, mert használtam a cseppeket.

Egy okot tudnék, talán amiatt, hogy huzamos használata felborítja a bélflórát és a fejlődő szervezet számára nem jó, ha valami az imm. rendszer helyett dolgozik, mert akkor kikapcsol a védekezőmechanizmus. De az antibiotikum veszélyesebb, ha nem megfelelően vagy túlzásban alkalmazzák.

62. Cszsuka (válaszként erre: 61. - Természetes)
2008. jún. 23. 21:18
Lehet, hogy a tv. miatt nem kell tesztelni, de a könyv, amit ajánlottam arról szól, hogy hogyan és mire tesztelték.
2008. jún. 23. 20:48
Ismét elolvastam, hátha félreértettem valamit, de sajna megint az jött le, hogy ezeket a termékeket 2004-es tv. miatt nem kell tesztelni, csak bejelenteni!!! A végén lévő melléklet 9-es pontja szerint pedig a GVH szerint nem ajánlott gyermekeknek sem. Persze érdemes a többit is elolvasni.
60. Cszsuka (válaszként erre: 57. - Természetes)
2008. jún. 22. 16:36

Végülis sikerült behozni. Erről a büntiről mindenki tud, akkor nemcsak az Ökonet, hanem más cégek is kikaptak. Arról szól, hogy a katalógusban a termékek gyógyhatásáról ír a cég, amikor ez rendeletileg tilos. Ezenkívül azóta a hiányzó engedélyeket és az engedélyezett dózisokat a cég rendezte. Minden terméknek van OÉTI száma, így a grape cseppnek is: 873/2000

Ha nem lenne tesztelve, nem lenne engedélyezve a forgalmazása!

59. Cszsuka (válaszként erre: 58. - Cszsuka)
2008. jún. 22. 16:28
Ja, próbáltam behozni az oldalt, amit írtál, mert kíváncsi vagyok, de nem jött be.
58. Cszsuka (válaszként erre: 57. - Természetes)
2008. jún. 22. 16:27

És ezt a Kovács Zolival, a cégvezetővel is megbeszélted?

A grapefruitmag titkai c. könyv (melyet könyvesboltban is megkapsz) a tudományos tesztelésről szól.

Szerintem az teljesen korrekt, hogy a cég minden termékhez odaírja, hogy kinek ajánlott és kinek nem.

Különben nem gyerekeknek, hanem újszülötteknek nem ajánlott.

Meg azoknak, akiknek citrus allergiájuk van. Mivel a csecsemőknél még nem lehet tudni, hogy lehet-e citrusallergiájuk, jobb, ha nem kapnak. Ennyi.

2008. jún. 22. 15:16
Én is híve vagyok a természetes dolgoknak, de ha lehet minél kevesebb készítményt szedünk, előbbre tartjuk a kerti természetességet:) Ennek ellenére szeretem ismerni a természetesnek mondott anyagok hátterét, ha tehetem utána is nézek. Az alább magasztalt termékek egy részét hitük szerint reklámozzák a forgalmazók, tudományos alapja annyi, amit korábban megállapítottak. Nincs tudományosan tesztelve!!! A grapefruit csepp alkalmazását a gyerekeknek és terheseknek nem ajánlják, és ez csak 1 a sok közül, nem tudni mit válthat ki a későbbiekben! Ha valakit érdekel olvassa el ez is nyilvános: [link]
2008. ápr. 17. 17:47

Ökonet termékeket én is ismerem, de nem csak az övékét használom, abból csak 3-at, mert az vált be valamiért. Én személy szerint, elégedettebb vagyok egy másik termékcsaláddal, de ugye kinek mi válik be!

emagdinak sok sikert, ha építeni is szeretne.

55. Cszsuka (válaszként erre: 54. - Zsikee)
2008. márc. 2. 08:17
Ez is jó megoldás.
54. Zsikee (válaszként erre: 51. - 1101)
2008. márc. 1. 22:11
Van egy Ökonettel foglalkozó ismerősöm tőle veszem rendszeresen.
53. Cszsuka (válaszként erre: 52. - 1101)
2008. márc. 1. 17:43

Szia!

Ökomagot és Mirtill krémet is lehet bioboltban vásárolni, de nem mindegyikben. Eladási áruk 3000 Ft körül van, de inkább kevesebb. Egyébként az Ökonet cégtől is lehet vásárolni, munkatársként.

Üdv: Zsu

52. 1101 (válaszként erre: 49. - Smudlaagi54)
2008. márc. 1. 11:55
Személyesen hol tudok ökogolyót venni Bp.-en? Remélem nekem is be fog válni.
51. 1101 (válaszként erre: 50. - Zsikee)
2008. márc. 1. 11:51
Szeretném megkérdezni, ezt a krémet hol lehet megvásárolni és mennyiért? Ökogolyóról nincs infód. hol mennyiért? Köszi. csilla
50. Zsikee
2008. jan. 8. 21:37
A Mirtill krémben sosem csalódtam még. Fájdalomra, gyulladásra, sebre....kiváló. Évek óta használjuk .
2008. jan. 8. 18:14
Nekem a szappanuk jött be nagyon,de jó a petrolbuster,meg az ökogolyó is.Nem is használok vizlágyitót.
48. Cszsuka (válaszként erre: 45. - Erikamaci)
2007. dec. 17. 17:21

Bocs, utólag néztem meg, mire is kérdeztél rá!

Nem akartam beleokoskodni, csak elhamarkodtam a beledumát....:)

47. Cszsuka (válaszként erre: 46. - Erikamaci)
2007. dec. 17. 17:19
Akkor miért nem tőle kérdezed, hogy mennyibe kerül a TTT? :)....Tagi áron egyébként 26.219.- Ft. Hat hetes program, minimum.
2007. dec. 13. 20:09
Ha valaki kíváncsi a Ferenczy Lászlóra, csak jelezze, szívesen bemutatom !(nekem egyébként 10 éve nagyon jó barátom :-) )
45. erikamaci (válaszként erre: 19. - Emagdi)
2007. dec. 13. 20:08
Meg tudnád írni, hogy pontosan mennyibe került ez az USA-ból rendelt tisztítókúra vámmal és szállítással, engem érdekelne.
2007. dec. 3. 17:49
Körülöttünk mindenkinek fáj a torka, vagy mandulagyulladással nyomják az ágyat. Nálunk a gyereknek egy napig fájt a mandulája, kicsit náthás volt mind a kettő, de nem verte le őket a lábukról, testi-szellemi kapacitásuk megmaradt. 3x1 pipettányi grapefruit kivonat, echinacea csepp, 1 szem vitamin C-1000, 2x1 szem coral calcium csodákat tett.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook