Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallott már valaki az ökonet termékekről/Ferenczy László könyvéről? fórum

Hallott már valaki az ökonet termékekről/Ferenczy László könyvéről? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2015. jún. 2. 06:36

Sziasztok!

Végigolvastam a fórumot és szomorúan kell megállapítanom, mennyi előítélet és tévhit terjeng az Ökonettel kapcsolatban.

Itt szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy a többi megemlített hálózattal ellentétben az Ökonet él és virul! Biocom néven találja meg, ha keresi valaki. Ha érdekelnek valakit a termékek, az árak, akkor írjon üzenetet.

102. maya80 (válaszként erre: 101. - Cszsuka)
2012. márc. 27. 12:53
Köszönöm a választ!
101. Cszsuka (válaszként erre: 100. - Maya80)
2012. márc. 7. 21:53

Szia!


Jelenleg durván 40.000 Ft, de árfolyamfüggő.

100. maya80 (válaszként erre: 69. - Cszsuka)
2012. febr. 17. 19:31

Szia!

Mennyibe kerül egy ilyen tisztistókúra?

99. szilvia1978 (válaszként erre: 98. - Viko85)
2011. júl. 30. 20:29

Sziasztok!Szia viko.Nem én akarok babát(bár nem volna rossz) hanem a barátnőm.Én most a reg-enor kúrát csinálom,most tartok a második üvegnél,és mondhatom JÓÓ!!!!! Igaz,még az álomsúlyt nem értem el,de mit várok 3 hét után :D . Én ebben a hónapban kaptam meg a kártyámat,de egyre több terméket cserlétem már le a háztartásomban.(ami fogy az helyett ÖKONET!!)Amit szeretnék kipróbálni az a testápoló,kézkrém...stb... egyszóval minden :D ezek még nincsenek.Amiket használok azok eddig beváltak nállam nagyon,sőt a férjem is egyre jobban kedveli,pedig ő ilyen hiszem ha látom tipus!Ő most a ponay teát issza MSM C-vitaminnal :).Nálla ez már nagy szó!Ezért mondom,hogy ne mondjon senki addig semmit ezekre a termékekre még ki nem próbálja!Én ugyanígy vagyok ezzel,nem hittem az ilyen termékekben,de tény,hogy nagyon jók!Mióta iszom a reg-enort,ponay teát,msm c-vitamint annyi erőm van,hogy alvás nélkül is elvolnék 3 napig :)))))A T.T.T-an ami nekem kihívás az a menyisége :D .Ezt őszre tervezem megcsinálni,most re-enor-t részesítem előnybe. :)

Szia:szilvia

98. viko85 (válaszként erre: 95. - Szilvia1978)
2011. júl. 29. 14:24

Sziasztok!

na ezen a fórumon is látszik,hogy milyen sajnos a magyar mentalitás...

Lehet támadni az Ökonetet,mindenkinek szíve joga eldönteni érdekli-e vagy sem,viszont én benne vagyok a rendszerben és nyugodt szívvel mondhatom,hogy a legjobb helyen és a legjobb termékeket használom!

Az MLM nem egy rossz dolog,csak mi magyarok túl önzőek,pesszimisták és hitetlenkedők vagyunk..

A Multik mit csinálnak??Ha józan"paraszti"ésszel bele gondolna pár ember,hogy mennyire manipulálva vagyunk a reklámok által,ha elmész egy bevásárló helyre(Tesco,Auchan stb..),tuti,hogy olyan dolgot is fogsz venni amit egyébként nem akartál,mert fúú de olcsó..de mondok mást,ha mindig a pl.Tescoba jársz vásárolni,ott kapsz érte valamit??

Én fél év után,ahogy csatlakoztam a rendszerhez(4 éve),ingyen vannak a termékeim!Miért? Hát azért mert akik belátták,hogy magukat is gazdagíthatnák a multik helyett,azok vagy beléptek,vagy tőlem vásárolnak reális áron,nulla átveréssel!Ez rossz dolog??Már kezdőcsomagok sincsenek amiből "kötelezően" kell választania annak aki tag szeretne lenni!Külföldön működik az MLM!

Ferency Laci pedig egy nagyon kiváló ember és természetgyógyász,aki nem ismeri ne nyilatkozzék róla..A könyve útmutató,nem szentírás,valakinek jó úgy a terápia ahogy le van írva és használ másnak pedig nem, de ez a gyógyszereknél sincs másképp...!

Kedves Szilvi!

Gratulálok,hidd el senki nem fog téged erőszakolni,hogy építsél hálózatot,ha nem akarsz nem csinálod!Jómagam is a termékek miatt regisztráltam 4 éve és súlyos Candidás állapotból sikerült kigyógyulnom Laciék segítségével:)

A termékek kiválóak és nagyon jó az áruk!Ja és az Ökonet ad az emberek szavára,sokan valóban támadták a szappan miatt,de láss csodát,mára 2 félből lehet válogatni!Az egyik az SLS-t tartalmazó(azaz, Sodium Laurath Sulfate,nevű estlegesen rákot okozható anyag..)amelyikkel nyugodtan lehet takarítani ill."láthatatlan" kesztyűként alkalmazni,bmilyen piszkos munkákhoz,a másik pedig az új szappan amiből kivették ezt az anyagot,szóval nyugodtan lehet vele fürdeni,hajat mosni stb,az ára 975Ft,ennyiért ilyen tisztálkodó szert nem lehet kapni!!Nézzetek körül a bio boltokban!

Szilvi,ha bármilyen segítség kell az Ökonettel kapcsolatban,vagy kérdés ,tapasztalat akármelyik termékről,írj nyugodtan!

Sok sikert a babához!A T.T.T után jöhet a "babafelkészítő"program:)Én is pont abban vagyok!

Üdv:Vikó

Írhatsz privibe is a:turunen@freemail.hu-ra!

97. Biri-néne (válaszként erre: 85. - Katus 22)
2011. júl. 20. 23:05
Tökéletesen egyetértek Veled.
2011. júl. 12. 14:54

A Kovács Sándor természetgyógyász jó szakember,ő tud neked tanácsokat adni,különben tényleg érdemes Sinka Gyuláékat is meghallgatni,de ők az üzleti részét tudjáj jól elmondani.

Ökonetes magazint,hanganyagokat is tudsz vásárolni,ahol orvoselőadók beszélnek a termékekről és a tapasztalatokról.

2011. júl. 12. 14:34

Sziasztok.Látom kihalt ez a fórum.Én 1 hete döntöttem úgy,hogy kártyát váltok az ökonethez!Indokom:Vegyszerallergiám van,ekcémás vagyok....!Látom sokan csak az anyagi oldalát közelítik meg ennek a cégnek(ha nevezhetem így).Én a barátnőmtől halottam erről az ökonetről.Ő pikkelysömörbe SZENVED már nagyon régóta.Már ott tart,hogy szteroidokat kap(napi 8 szemet),és havonta jár vérvételre (32éves).Ő már a legelején megcsinálta a T:T:T-t (előtte-utánna vérvétel),és a véreredményén már látszott a hatás!!!!!!Szeretnének babát és ugye szteroidok mellett ez nem igazán megy!Most ott tart,hogy nincsennek fájdalmai,izületi gyulladása stb...

Hozok fel pár példát,hogy miért is éri meg ezeket használni,vagyis nem Drágább,mindt pl a DM!Vegyünk példának a fürdőszobát!Oda ugye kell:mosópor+öblítő+valamilyen takarítószer+tisztálkodási szerek.


Ha ezeknek az árát összeadjátok akkor kérdem én mi a drága az ökonetben??????


Megveszed a folyékony szappant ami(kártyával)875ft/500ml!Ezt használhatod:felmosásra,fürdésre,folteltávolító,szunyogriasztó,mosogathatsz vele stb.... és ez csak 1 termék a fürdőszobában nem 5!!!


Másik:Megveszel egy 1/2l-es ökonet clean-t ami (kártyával)1375ft!Ez koncentrátum!Ebből egy kupakkal kell belerakni 500ml vízbe és takaríthatsz vele akármit!Nem kell a Domestosba,hipóba.... nyúkálni,szagolni a tömény,orrfacsaró bűzt!


És ez csak 2 termék!


Én személy szerint most a REG-ENOR kúrát csinálom,és meg vagyok vele elégedve.Amit nem próbáltatok ki arra ne mondjatok hülyeséget!

Tény és való:megveheted a domestost 500-ért,hozzá a többi tisztítószert stb...de én úgy gondolom,hogy nekünk nőknek kell a sok vegyszerbe nyúkálni nap,mint nap ..és ez nem mindegy.Nekem a folyékony szappan is nagyon bevállt!Azóta sokkal puhább a bőröm(pedig a DAVE-t használtam előtte),nincs kiszáradva,és nekem már ez megéri,mert nem kell plusz testápolót vennem!

Mindenki gondoljon amit akar az ökonetről,de úgy ítélkezzen,hogy előtte próbáljon ki tőlük egy terméket és nézze meg,hogy mit tud!

2011. máj. 21. 00:01

Én csak annyira szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy az adott termékek tartalmát is figyelembe kell venni... Mert hát tény és való, hogy van 50mg-os C-vitamin 600 ft-ért is, csak hol áll az az 1000 mg-oshoz képest hatóanyag tartalomban? A másik kérdés meg a szintetikus és természetes dolgok közötti különbség pl.: kálciumot mészkőkivonatokból is gyártanak, helyette viszont ott lenne a természetes változata, a korall-kalcium.

Érdemes azért ezekre odafigyelni... bármilyen forgalmazótól is vásárol az ember.

93. Biri-néne (válaszként erre: 87. - Meda)
2011. máj. 19. 14:07

Tudást kell szerezni a képzésekre el kell járni! Aki olvas és tanul azzal ilyen nem fordul elő. Több mint 10 éve fogyasztom a termékeket, használom a háztartásomban és csodálatosak. Írtad, hogy a könyv már megvan neked, megkérdezhetem mi tartott vissza hogy el is olvasd? Tudod mit ad az ÖKONET? Egészséget és élhető környezethez minden segítséget.

Olvasd át figyelmesen a könyvet és gyere el a képzésre ahol tanulhatsz, és mindezt MAGADÉRT tedd. Meglátod megéri. üdv, Biri

92. meloma (válaszként erre: 87. - Meda)
2010. nov. 4. 18:44
Erre csak annyit tudnék mondani, hogy nem szabad megfeledkezni az elegendő folyadék, pontosabban lúgos víz beviteléről a kezelés alatt! Ennél talán semmi sem fontosabb!!!
91. Cszsuka (válaszként erre: 86. - Béla45)
2010. jún. 25. 18:45
Hát, biztosan igazad van, de azért én továbbra is ezeket vásárolom :)
90. Cszsuka (válaszként erre: 87. - Meda)
2010. jún. 25. 18:43
Gondolom, hogy ki az, de nem mindenki ilyen. Csak őmiatta (vagy a hozzá hasonlók miatt ) nem szabad mindenkit odasorolni.
89. Meda
2010. jún. 24. 19:50
Az MLM termékekkel csak csínján bánni. És nem kell minden mesét bevenni.
2010. jún. 24. 19:45
Régen már használtam ökonetes cuccokat, mostanában nálunk már annyira nem megy...
87. Meda
2010. jún. 24. 19:30

Sziasztok, már voltam ökönetes, majd belebetegedtem a természetgyógyásznőnek köszönhetően.

A barátnőm meg éppenséggel majdnem kiszáradt. Sok mellékhatása van, egyik üti a másikat. A lényeg, hogy a zsebében csörögjön a lóvé, más nem számít.

A könyve megvan nekem....de 1 db.

86. Béla45 (válaszként erre: 85. - Katus 22)
2010. ápr. 28. 07:31

Lehet, hogy más peszimistán áll hozzá, de én meggyőződés alapján mondom.

Nyilván való, hogy az Ökonetnek és társainak vannak jó termékei, az sem kizárt, hogy mind az. Viszont ha ugyanezt, vagy jobbat megkapok 3-ada vagy esetleg 4-5-6-ad annyiért mint náluk csucsszperszintü tagi áron akkor nem optimizmusról és pesszimizmusról beszélhetünk, hanem átverésről.

Úgy reklámozzák a termékeiket, mintha más nem is gyártana olyat vagy esetleg jobbat, mintha ők sz@rták volna a Spanyol viaszt. Azért vedd meg, mert magyarországi termék és támogatod vele. Az előzőekbe leírtam, hogy a magyarországi termék is sántít. Alapból a termékek feléhez a hozzávalót inportálni kell, tehát akkor itt max csak dobozolják. A dobozoló emberkék akár lehetnek felőlem magyarok is. Ez szimpla kereskedelem. A reklámért meg ugye a terjesztőknek fizetnek.

Sógor, koma, jó barát, húzd le mindegyiknek az aranyfogát :) Nem árt tudni azt, hogy bármit is vásárolsz Magyarországon, azt külföldről minimum fele annyiért behozod vámmal, tokkal, vonóval.


---===Grapefruit mag csepp===----

Forgalmazza más is? IGEN

Olcsóbban? IGEN

[link]

Itt kb 7000 Ft-ra jön ki a 100 ml az Ökonetes 8500 Ft-jához képest még ez is olcsóbb. Ehhez még 30.000 Ft-os csomagot sem kell venned.


Angol oldal:

[link]

Ingyenes postázás az EU országokba így 4000 Ft


Termesztenek Grapefruitot Magyarországon? NEM


Bármelyik termékre ugyanezt fel tudom írni.

Mindegyikbe van legalább 1 olyan hozzávaló ami kizárja a 100%-os magyarországi származást.

Mindegyiket 20-30%-al olcsóbban be lehet szerezni Magyarországról, feléért külföldről, arról nem is beszélve, hogy ahol az alapanyagot gyártják és termelik, ott mennyi lehet.


Azt mondják, hogy mivel nem reklámozzák, így olcsóbban tudják adni. Azt is mondják, hogy aki komolyabban foglalkozik vele, pénzt is kereshet. Ha szinte minimál áron adják, hogy tudnak még a MLM tagoknak is pénzt adni? Úgy, hogy veled fizettetik meg az ő "bérüket".

Egyébként az olcsóbban adják sem állja meg a helyét. Hiába vagy a legmagasabb szintű tag, akkor is tudod annál jóval olcsóbban beszerezni amit szeretnél.


1 pozitívum írható fel a számlájukra. A figyelem felkeltés. Ha másra nem is jók, de erre biztosan.

Felkeltik az ember figyelmét, hogy figyeljen oda az egészségére és a pénztárcájára, ne dőljön be MLM stratégiáknak, járjon maga utána az árnak.

Magyarország ezért tart ott ahol most van, nem a pesszimizmustól. A pesszimizmus meg ebből fakad. Hisz nap mint nap át akarnak verni minket, hogy lehúzzanak rólunk sok pénzt.

2010. ápr. 27. 10:59

Sziasztok!

Olvasgattam itt a hozzászólásokat és rájöttem, hogy azért tart itt ez az ország, mert ilyen pesszimista emberek élnek itt. Oké, hogy van véleményünk az ökonetről, ha nem tetszik nem kell használni a termékeit. Vannak olyanok, akiknek meg bevált és meggyógyultak tőle és nem azért mondják az értékesítők, hogy még több terméket adjanak el. De azt javaslom azoknak, akik nem hisznek benne, hogy akkor egyék zsákszámra a szteroidokat meg az antibiotikumokat, amiket a jóindulatú orvosok felírnak nekik, nem a betegek gyógyulása hanem a saját profitjuk érdekében, és legyen mindenkinek a magánügye, hogy hogy akar meggyógyulni!

84. Béla45 (válaszként erre: 82. - Tsukiko)
2010. ápr. 24. 09:39

Nekem is van pár észrevételem.

Pl a Q10 termék. Közel 10.000 Ft környékén van a 99mg-os 90 db-os csomag.

Én ugyanezt átszámítva 1647 Ft ért vehetném meg.

Természetesen külföldről és természetesen adóval és postaköltséggel együtt számolva. A cég legfőbb törekvései a magyarországi termékek forgalmazása, a környezetbarát technika és a spórolás. Persze biztos van több is, de nekem ezek tűntek ki a legjobban. Ugyan ha az Ökonet-es Q10-et veszem meg Magyar terméket veszek, de több mint 6*-os áron. Amivel ugye a spórolás igen csak megdől.

Az olcsóbbik termék 3*-os hatóanyaga van és 200 Db-os. Ez postaköltséggel és adóval együtt kevesebb mint 10.000 Ft. Ha esetleg a szedése mellett döntenék, nincs az az isten, hogy csak azért mert Magyarországon dobozolják 6* annyit fizessek.


Másik termék ami szintén az alapelveket látszik felrúgni. Roboclean takarítógép. Gyártója egy NÉMET cég. Kb 500.000 Ft. Ez tényleg magyar:)

Szintén hasonló az Aura víztisztító. Gyártója egy TÖRÖK cég. Ára 160.000 körül van. Hasonló képességű víztisztítók már 40-60 e Ft között megkaphatók.

[link]


Tudom, kedvezményesebben megkapom, ha tag vagyok, mondjuk úgy már csak 158.000 Ft. Cserébe fizessek egy sor olyan termékért csupán a tagságért 30.000 Ft-ot amikből lehet 1 sem kellene.


Tsukiko felvetése a sodium laureth sulfate és a sodium lauryl sulfate rákkeltő hatású anyagok. Elég sok Ökonet-es tisztítószerbe megtalálható.


Turbobuster vizkőtlenítő hatása gyakorlati tapasztalat. Nem vízkötlenít! Az ökomag bizonyítottan azért szedi le a vízkövet a mosógép dobjáról, mert centrifugálás közben leveri róla.

Álltalános Fizika miszerint a nem mágnesezhető anyagokra nem hat a mágnesesség, maximum extrém magas mágneses tér esetén. A vízkőlerakódás a víz CO tartalom csökkenés és hőmérséklet növekedés esetén történik, nem spontán kristályosodással. Az ionizásciós eljárásnál ugyan töltésekről van szó, és tudjuk, hogy a töltések jele + és - amilyen jelölések a mágneseknél is szoktak lenni, de ez nem keverendő. A mágnesnek nincs ionizáló hatása. Kémiai úton lehet a Kálcium és Mangán részecskéket szűrni a vízből ionizációval, de mágnessel kizárt.


Hazugságról és hiteltelenségről szól az egész. Ráadásul tréningek is vannak, meg kazetták is, hogy a megszokott kamuszöveget egységesen nyomja mindenki, nehogy abba kössenek bele. Ha sokan akarnak rávenni, biztos igazuk van, hisz nagy tömegeknek van mozgató ereje, meg hát ők biztos tapasztalatból beszélnek és véletlenül sem azért, hogy pénzt keressenek RAJTAD.


Azt azért aki találkozott már ilyen ÖKONET MLM emberekkel remélem észrevették, hogy mindegyik a halálból jött vissza és nemcsak, hogy magát, de a családja egészségét is rendbe tette :)


Ennél nagyobb boldogság nincs és persze ÁTVERÉS se :)

83. Cszsuka (válaszként erre: 82. - Tsukiko)
2010. márc. 15. 22:12

Valóban nem a "legökobb", mégis azt tapasztalom, hogy így még elérhető az ára, s kevésbé környezet- és egészségszennyező, mint a többi.

Ezek ellenére olyan bizt. adatlappal rendelkezik, ami alapján megengedik a tájvédelmi körzetben a használatát. Azért ez jelent valamit - legalábbis nekem.

2010. márc. 15. 11:54
Nekem azért kételkedéseim vannak ezek felől, mert hogyan lehet valami öko ha sodium laureth sulfate és sodium lauryl sulfate is van a termékekben... Szerintem sajnos ezek is csak olyan termékek, mint amit a boltokban lehet kapni...
2010. jan. 8. 21:33
Itt csak a szépségápolási cikkek vannak, a közel 300 termékhez képest ez igen kevés, nem beszélve az Ökp-trend webáruházról :)
80. Cszsuka (válaszként erre: 79. - Katapall)
2009. szept. 27. 14:31
Ortopédot nem, de egy jó csontkovácsot esetleg. Ez azonban az orvosi vizsgálat alól nem mentesít:)
79. Katapall (válaszként erre: 78. - Cszsuka)
2009. szept. 27. 13:09
Igazad van, köszi. Esetleg jó ortopéd orvost is tundál javasolni? Küldök üzenetet! köszi
78. Cszsuka (válaszként erre: 77. - Katapall)
2009. szept. 27. 08:06

Szia!


Az árakhoz neten csak a tagok férnek hozzá, tehát valakitől kell kérned árjegyzéket. Ha gondolod, küldök egyet, csak írd meg priviben, hogy hova.


Anyukád volt orvosnál? Én először a helyében elmennék és ha már megállapították, hogy pontosan mi a gond, utána válogatnék a szerek között.


Egy vállfájás attól függ, hogy hol és hogyan fáj, lehet valóban ízületi probléma, de lehet akár nyaki meszesedés vagy egyéb más, amit jobb ha orvos lát. Ha már látta az orvos, esetleg egy csontkovács is jól jöhet, s emellé a tápl. kegészítők.

2009. szept. 27. 00:19
Sziasztok! Anyukámnak kezdődő vállizületi fájdalma van, vagy valami ilyesmi. Mit ajánlotok rá? Nem tudok dönteni. Ökonetes terméket vegyek neki, vagy FLP-t esetleg zölkagylóport? Ja, és hol lehet megtalálni az ökonetes termékek árait? A honlapon nincs fent vagy csak enm vettem észre. Szeretném összehasonlítani a FLP-s árakkal.köszi a segítséget.
76. prneni
2009. szept. 23. 19:54
Ökönet az ország legjobb cége!!!!!!!
75. Cszsuka (válaszként erre: 74. - D781f12808)
2009. szept. 22. 16:58

Persze, ami van, mindent. :) (Mármint amire nekünk szükségünk lehet)


Gratulálok a döntésetekhez! Melyiket választottátok? Vagy azt még nem döntöttétek el?

74. d781f12808 (válaszként erre: 73. - Cszsuka)
2009. szept. 22. 16:36

Mi most szeretnénk venni!

És a termékeket is használjátok?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook