Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sziasztok, menstruáciom 5napig tartott a szokásos módon de most barna folyásom van, mi lehet ez? fórum

Sziasztok, menstruáciom 5napig tartott a szokásos módon de most barna folyásom van, mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 10. 18:02
köszi,nekem a szülés ota ez volt a második alkalom hogy megjött a menstruáciom és eddig ilyet még nem tapasztaltam
2010. aug. 10. 17:50
szia! nekem is van ilyen sokszor. a császár óta mind a három alkalommal íg ylett vége, picit engem is zavar, de miután megjön rendesen, napra pontosan, nem aggódom. azelőtt is volt ilyen sokszor. megvan 4 napig, aztán egy nap semmi, de tényleg semmi, aztán két nap ilyen barnás, nem is folyás, de vérzésnek nem mondanám. szerintem is ez a legvége :) talán eddigre ürül az összes alvadt vér, ami még ott van.
2010. aug. 10. 17:38
bocsi,de ez már 8. nap és előtte két napig semmi bajom nem volt
2010. aug. 10. 17:23
Nekem is mindig barna folyás van a vége felé, / után, ne ijedj meg, szerintem normális :)
2010. aug. 10. 17:23
A vége...
2010. aug. 10. 17:20
Sziasztok, menstruáciom 5napig tartott a szokásos modon de most barna folyásom van.mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook