Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Világosbarna hajamba nagyon kevéssé elütő, szőke melírcsikokat akarok, mintha a nap szívta volna ki. MIlyen terméket ajánlotok? fórum

Világosbarna hajamba nagyon kevéssé elütő, szőke melírcsikokat akarok, mintha a nap szívta volna ki. MIlyen terméket ajánlotok? (tudásbázis kérdés)


10. Vigyorex6 (válaszként erre: 9. - Pita17)
2010. aug. 10. 11:27

Király! :)))

Akkor teljesen egyszerű lesz. Kiválasztod a Neked tetsző színt és hajrá. Otthon csak akkor ha van ügyes kezű a családban, mert a vékony szép tincsek keltenek rendezett, természetes benyomást. A fodrásznál is megbeszélhettek színt, de Te magad is megveheted. Nagyon ajánlom a fodrászkelléket, mert sok jó termék van, nagy a színválaszték és szakértők segítenek.

2010. aug. 10. 11:09
nem festett:)
2010. aug. 10. 11:01

Tehát ha festett a hajad, akkor a tincseket le kell szívatni, majd az egészet befesteni a szokott színre. Így a csíkok világosabbak lesznek, a többi pedig a szokott színű.


Ha nem vagy festett, akkor vegyél tincsezőt, ha nem fodrász csinálja (ha igen, akkor ő úgyis ért hozzá). Fodrászkellékben sokféle márka kapható, az eladóval tudtok színt választani. Gyönyörű színek vannak. :)

2010. aug. 10. 11:00

Ha csíkokat akarsz nem biztos, hogy a citromos megoldás jó.

Az avonost próbáltam én is, de sajna nem csíkokat csinált az se. :(

Én azt tanácsolnám, hogy menj el egy fodrászhoz, mert csíkozni ő tud rendesen.

6. Encsi1984 (válaszként erre: 3. - 72c0c87bc6)
2010. aug. 10. 10:57

Te próbáltad a citromot?Jó ötlet!

Nem szárítja nagyon a hajvégeket?

2010. aug. 10. 10:56

Avonnak is van melírozója,ha otthon magadnak akarod.

Az én sötétszőke, nagyon világosbarnának is mondhatod.SZoktam melíroztatni, ugyanakkor anyagi megfontolásból évente 1x veszek ilyen Avonos melírozót, és néha azt használom.

A citromos megoldás is jó lehet , még sosem próbáltam.


Ha viszont festett a hajad,nem tudom,hogy viselkednek rajta a dolgok,akkor inkább fodrásztól érdeklődj.

4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Pita17)
2010. aug. 10. 10:51
Festett világosbarna vagy, vagy pedig festett?
2010. aug. 10. 10:49

Lehet kapni szőkítő sprét, az csak egy árnyalatnyit világosít.

Hasonló eredményt érhetsz el citromlével, ha bekened vele a hajad, és kiülsz a napra.

2010. aug. 10. 10:47
a hajam középbarna, szóval nem teljesen szőke csíkokat, csak egy árnyalattal világosabbat , mint a hajszínem.
2010. aug. 10. 10:45
Világosbarna hajamba nagyon kevéssé elütő, szőke melírcsikokat akarok, mintha a nap szívta volna ki. MIlyen terméket ajánlotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook