Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség nem szokványos tünetei!! fórum

Terhesség nem szokványos tünetei!! (beszélgetős fórum)


2010. aug. 10. 10:27
Senki sehol?
2010. aug. 9. 20:08
szia.nekünk ez a második honapja h probálkozunk és mult honapban minden terhességi tünetet produkáltam mégse voltam terhes csak annyira akartam h bebeszéltem magamnak de aztán 4 nap késéssel megjött.ha valakinek kemény a hasa akkor ugy olvastam megjön majd nekem is egy hét van hátra és nekem puha még de mult honapban kemény volt.ha valaki nagyon akarja akkor nem fog sikerüli probálj nem foglakozni vele akkor sikerülni fog.de persze ez csak egy tanács.fájni nem fáj ahasad?
2010. aug. 9. 19:59
Igyekszem!De reménykedni szabad!
2010. aug. 9. 19:51
ennek még ne tulajdoníts nagy jelentőséget, tudod, igaz, hogy a szervezeted könnyen "belelovalja magát..."
4. Zoé00 (válaszként erre: 3. - Bettiletti)
2010. aug. 9. 19:46

Én is azt várom, hogy megjöjjön, mert ebben a hónapban belevágunk az inszembe, csak egyik nap fürdés előtt megakadt a tükörben a szemem a hasamon, kicsit megijedtem, hogy szemmel láthatóan mi ez a puffadság, keménység, hát majd meglátjuk, 1 hét még rengeteg idő.

Furcsa volt az is, hogy sokat szellentettem, és olyan érzés kerülget néha, mintha mozogna a hasamba valami:) csörög, zörög ilyesmi...

2010. aug. 9. 19:43

babianyu, mizujs? :D



szerintem se törődj ennyit a jelekkel, bár pont én mondom, ez nehéz...

én akkor lettem babás, mikor épp lec...rtuk a dolgot, kövi hónaptól closti volt felírva, abban bíztunk, kb vártam hogy megjöjjön, kezdhessen a clostit...erre tessék :)

2. 31b7b5919f (válaszként erre: 1. - Zoé00)
2010. aug. 9. 19:37
Szia!hát puffadást okozhat terhesség de csak később.Azért ,mert a megnagyobbodott méh nyomja a beleket.De te még kisterhes vagy vagy lehetsz vagy nem tudom....Szerintem várd ki az idejét és csinálj tesztet és ne gondolj rá,mert a test csalóka és könnyen bebeszélheted magadnak a terhességet....
2010. aug. 9. 19:34

Már hosszú ideje próbálkozunk,és sajnos még nem érkezett meg a kis csoda..

1 hét múlva esedékes a menszim, de két furcsa jelre lettem figyelmes...az egyik hogy megkeményedett az alhasam, a másik meg a rengeteg (elnézést) szellő...

Volt valakinek hasonló jele?Esetleg ilyen korán jelentkezhet ilyesmi???


Kérlek segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook