Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magzatmozgás - állva is? fórum

Magzatmozgás - állva is? (beszélgetős fórum)


13. 388b941089 (válaszként erre: 12. - 77304f6156)
2016. márc. 1. 12:00
Igen, normalis:) ne aggodj ;)
2016. febr. 28. 19:37
Sziasztok! Én 30 hetes vagyok, egyik nap rengeteget mozog,szinte megállás nélkül. Màsik nap meg tök lusta,csak picike mozgásokat érzek. Ti is voltatok így? Ez normàlis? Első baba,túl aggódom?
11. tina69
2010. nov. 3. 11:40

Szia!

Én a 24. hétben vagyok, és hasonlókat tapasztaltam eddig, ha jövök-megyek, nem érzem annyira, de akkor nem is rá koncentrálok, mint Te sem. Ne aggódj, ahogy olvasom mindenkinél hasonlók a tapasztalatok!

Minden jót!

2010. aug. 12. 08:26

az én picúrom mosogatás közben is rugdosott:-) gondolom, utálta, mint az anyja:-D

Egyébként teljesen normális, hogy többet mozog, ha nyugalmban vagy, ill.akkor jobban oda is figyelsz

2010. aug. 10. 09:17

Szia!

Az enyém holnap lesz 28 hetes! És igen, amikor itthon vagyok, fekszek, ülök, pihenek, sokkal jobban érzem a mozgását. Ha elmegyek sétálni, vagy bemegyek a munkahelyemre akkor kevésbé. Valószínűleg azért is, mert olyankor másra koncentrálok, de az elringatás is igaz szerintem.

Tényleg az a lényeg, hogy bizonyos időközönként mozogjon. Egyébként meg vannak olyan napjai, amikor tök sokat mozog, másik nap meg lustizik. Sokszor csak úgy érzem, hogy mozog, ha a hasamra teszem a kezemet, mert nem rugdos intenzíven.

2010. aug. 9. 20:14

Hát, ARRÓl le vagyunk tiltva. :(

Sőt, Apa ha odateszi a kezét a pocira, akkor nem mocorog! :) (másnak sem)

2010. aug. 9. 18:25
Amúgy később ritkábban lehet érezni, de látványosabb lesz. Mert egyre kisebb lesz neki a hely.
6. rexona (válaszként erre: 1. - Jambimbi)
2010. aug. 9. 18:24

Szia. Én nemrég szültem az első gyermekem.

Bizony a baba, akkor kezd igazán mozgolódni, ha te pihensz, vagyis ha nem jössz-mész.

Én nagyon sokat talpon voltam, sokat mászkáltam a terhességem idején, akkor is éreztem néha, de ritkán. De este, amikor fürödtem, vagy lefeküdtem, akkor éreztem a legjobban.

A baba szereti ha mozogsz. (már a normális keretek közt). Ugyanis ringatod akkor.

5. Benita anyuka (válaszként erre: 1. - Jambimbi)
2010. aug. 9. 18:17

Szia!!Valószínű,hogy túl aggódod!!

Az a picike aludni is szokott!!:O)

2010. aug. 9. 18:16

Igen ez teljesen normális:)

érzi hogy aktív vagy ezért a "háttérbe húzódik".Amikor együtt vagytok a pároddal akkor sem mozog.Nem?

2010. aug. 9. 18:16

Ne aggódj! Mozgás közben elringatod.

Aggódni csak akkor kell ha egész nap nem érzed mozogni.

2. Re87 (válaszként erre: 1. - Jambimbi)
2010. aug. 9. 18:16
Szia!A baba általában akkor alszik,amikor Te mozogsz,"elringatod".:)
2010. aug. 9. 18:14

Sziasztok!

27 hetes terhes vagyok,első babával. Az első mozgást már 16 hetesen éreztem, azóta is virgonckodik: fekve, ülve megérzem, és ha nagyokat mozdul, látszik is, meg persze kidugdossa valamilyét párszor. Viszont ha teszek, veszek, mozgásban vagyok, akkor nem érzem. Ez normális?

Vékony voltam :), a pocim is szépen kerekedik, és a baba is jól van (bár épp most 1,5 héttel kisebb az uh-s kora :( )

Szerintetek csak túlaggódom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook