Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mostanában alvás közben gyakran félrenyelek.Mitől lehet ez? fórum

Mostanában alvás közben gyakran félrenyelek.Mitől lehet ez? (tudásbázis kérdés)

2010. dec. 4. 18:15

Annak idején én indítottam ezt a topicot.Augusztusban vettem egy memóriahabos párnát,amióta azon alszom,nincs félrenyelés!

MINDENKINEK AJÁNLOM!!!

Eddig is gondoltam,hogy az új párna segített,de tegnap véletlenül a férjem párnáján aludtam el,és éjszaka megint félrenyelésre ébredtem!

8. pgiz (válaszként erre: 1. - Herczkunetim)
2010. szept. 17. 15:51
Kezdődik a reflux? Csak találgatni tudok.
2010. aug. 9. 16:30
Én nem alszok jól. Kb 2 óránként fölébredek, elvileg alszok 8órát naponta de gyakorlatilag szerintem másfelet-kettőt tuti ébren vagyok, pedig nem változott semmi ez elég rég így van...
2010. aug. 9. 16:23
Esetleg a túlsúlynak vagy a horkolásnak nincs köze hozzá?Lehet,hogy álmunkban leáll pár másogpercre a légzésünk,és utána nyelünk félre?Nem tudom!
5. herczkunetim (válaszként erre: 4. - 99279bb06f)
2010. aug. 9. 16:20

A párnám nagyon vékony.Majdhogynem nincs is.

És semmi nem változott az alvási szokásaimban.

Nem tudom,hogy lehet-e köze hozzá,de már egy jó ideje nem alszom ki magam.Akiknél előfordult,azok rendesen alszanak?Vagy esetleg a stressz lehet?

2010. aug. 9. 16:14
Lehet, hogy magas és puha a párnád?
2010. aug. 9. 16:13
Na ez engem is érdekel, mostanában van, hogy arra kelek, hogy mindjárt megfulladok, mert félrenyeltem... Gőzöm nincs mitől lehet...de régebben soha nem volt ilyen
2010. aug. 9. 16:13
Ilyen velem is volt és arra ébredtem h köhögök mint állat és mindjárt megfulladok... nálam elmúlt, fogalmam sincs h miért!
2010. aug. 9. 16:11
Mostanában alvás közben gyakran félrenyelek.Mitől lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook