Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Én kis pindurom, Krisztián... fórum

Én kis pindurom, Krisztián... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Én kis pindurom, Krisztián...

2010. aug. 19. 18:53
Egyik este Erikkel vacsoráztunk mert velem volt és azt kérdezte örültem e neki mikor megszületett meg hogy én adtam neki e a nevet. Hirtelen nem tudtam mit válaszoljak és csak néztem már ennyire tisztában lenne a helyzettel pedig még konkrétan nem mondtunk neki semmit. És válaszoltam mondtam neki h igen nagyon örültem bár jobb lett volna ha lett volna kivel, és mondtam hogy a nevet közösen találtuk ki. Olyan jó érzés hogy érdeklődik így egy kicsit nyugodt vagyok h talán még sem fog gyűlölni majd.
2010. aug. 19. 18:50
Hm persze h elmesélem. Beszéltem az Erik apjával aki elmondta hogy ő otthon sem volt mikor a keresztanyám oda mennt hozzájuk h megmondja babát várok. És eleve úgy mentek oda hogy nem válalhatja a gyereket mert ugy is tesznek róla h ne maradhasson velünk. Ez egy kicsit elszomorít és nem is tudom mit higyek. Megkérdeztem h igaz e ez amit gabi mondott és ő erre csak annyit mondott hogy most már nem mindegy?! Mondom mért szerinted az? kérdeztem nem mondott semmit. Lehet hogy én rontottam el mindent és ha egy kicsit erőszakosabb lettem volna elmentem volna velük de nem tettem. most megint oda jutottam magamat hibáztatom mindenért. Már késő!! De akár boldog is lehettünk volna ha előbb tudom mi 3-an.
8. Luca81 (válaszként erre: 7. - K.Ancsyka)
2010. aug. 15. 21:27
Szia! Mire gondolsz pontosan? Milyen események nem történtek úgy, ahogy sejtetted? Írsz róla bővebben?
2010. aug. 12. 14:52
Húh történtek dolgok. Ki derült pár dolog akár az első cikkem végét át is írhatnám. Mindenkinek elmondtam hogy én és az erik apja együtt voltunk . És mint most kiderült 6 év után nem is úgy történtek az események mint ahogy én eddig sejtettem.
6. Ildo82 (válaszként erre: 5. - K.Ancsyka)
2010. aug. 12. 13:46
Azért gondoltam,hogy minnél elöbb ,mert nehogy jobban rakaszkodjon a rokonaidhoz vagy az legyen benne,hogy eddig mért nem kellett nektek.Remélem minden ugy alakul,ahogy szeretnéd. Szorítok neked!
5. K.Ancsyka (válaszként erre: 4. - Ildo82)
2010. aug. 11. 13:35

Az az igazság hogy még nem igen fogná fel. úgy gondoltuk mielőtt suliba megy akkora már elég érett lesz h megértse. Azt hog ki vel szeretne majd tovább élni szeretném ha majd ő döntené el.

Én örülnék a legjobban ha úgy döntene szeretne velem élni és bizom benne hogy nem fog haragudni rám. Mostanába még több az álmatlan éjszakám és rémálmok gyötörnek , és zokogva kelek fel sokszor.

De bizom nagyon abban hogy mindent jól alakul majd.

4. Ildo82 (válaszként erre: 1. - K.Ancsyka)
2010. aug. 11. 13:06
Szia! Olvastam mind a 2 cikkeded. Előszőr sok boldogságot:) Azon nem gondolkoztál,hogy lehet,hogy most kéne elmondani a fiadnak,hogy te vagy az anyukája? Ha ugy alakulna nem nevelnétek ti tovább?Az biztos ,hogy nem lesz könnyű dolgotok.De szerintem jobb elöbb mint késöbb.Lehet,hogy most könnyebben feldolgozza és elfogadja ezt az egészet, bár ez elég nagy döntés.
3. K.Ancsyka (válaszként erre: 2. - 47e1558c02)
2010. aug. 10. 14:47

Én is sokszor félek attól h ezt úgy fogja felfogni. Sokat gondolkodtam a második babán .

De az élet megy tovább és bízom benne hogy a félelmem nem fog beigazolodni és meg fogja majd érteni mit miért tettem!!

2010. aug. 9. 18:10
Nem bírok az mellett elmenni, hogy nem Te neveled az első fiadat. Nekem nem lett volna szívem lemondani róla. Oké, hogy szereted meg minden, és gratulálok is a második babához, szépen leírtad a dolgokat. Eszem ágában sincs bírálni Téged, de nem értelek. Első gyereket más neveli a másodikat Te. Ez olyan mintha a másodikat jobban szeretnéd. De tényleg nem bírállak, csak nem értelek.
2010. aug. 9. 16:08
Első kisfiam 15 évesen császárral szültem, második kis legénykém 2008.07.15-én spontán, 4.45-kor tarthattam a kezemben, életem legszebb élménye volt és bántam is, hogy anno császárral szültem. Problémamentes terhességem volt, ki voltam írva programozott császárra, de Krisztián úgy döntött, 6 nappal előbb jön.

Ugrás a teljes írásra: Én kis pindurom, Krisztián...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook