Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budapesten van valahol olyan bizományi ahová beadom a dolgokat és azonnal fizet? fórum

Budapesten van valahol olyan bizományi ahová beadom a dolgokat és azonnal fizet? (tudásbázis kérdés)

8. salabakter (válaszként erre: 7. - 99279bb06f)
2010. aug. 9. 16:08
Te zálogházról beszélsz,mert az működik így.
2010. aug. 9. 15:48

Bizományi Áruház Vállalat nem vesz be úgy bizományba, hogy nem ad érte pénzt. Ha bevesz bármit bizományba, akkor azért ott helyben fizet. Kapsz egy csekket, amivel néhány hónap múlva vissza kell menned, és kiváltanod (persze jó nagy a kamat rajta).

Vagy pedig az árut/cikket megvásárolja tőled, de akkor is pénzt kapsz. Nem csinálnak olyant, hogy csak akkor, ha eladták! Ha olyan a cikk, ami szerintük nem eladható, akkor be sem veszik.

2010. aug. 9. 15:28
Adtam már be gödöllőre de csak akkor fizetnek ha már eladták.Persze még csak egy darabot adtak el.
2010. aug. 9. 15:27
Gyerekruhákat nagy részt meg cipőket játszószőnyeget.
4. Sziszmoly (válaszként erre: 3. - Sziszmoly)
2010. aug. 9. 15:27

Bocsi félreértelmeztem!

Sajnos nincs:(

2010. aug. 9. 15:25

Szia igen van!

Konkrétan mit szertnél beadni?

2010. aug. 9. 15:25
Szerintem nincs :-/ A bizományi boltoknak pont az a lényege, hogy nem fizetnek, csak ha már eladták a cuccot.
2010. aug. 9. 15:24
Budapesten van valahol olyan bizományi ahová beadom a dolgokat és azonnal fizet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook