Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Árral szemben mint a pisztráng... fórum

Árral szemben mint a pisztráng... (beszélgetős fórum)


1 2
46. azagyameldobom (válaszként erre: 45. - Flamingos)
2010. aug. 9. 15:24
:)
2010. aug. 9. 14:32
A "szagok" igen is nagyon fontosak, a párválasztásban meg pláne....én imádom a férjemet ha izzadt (nem büdös)akkor még kancásabb vagyok :-)))
44. 40163fd81d (válaszként erre: 37. - Agis)
2010. aug. 9. 14:17

Én is:))

Mazochista vagyok,fene a formámat.

De a borotva az nem játszik nálam,csak tavasszal:))

43. df2a740c00 (válaszként erre: 42. - Azagyameldobom)
2010. aug. 9. 14:04
Így van, ahogy mondod. Abban az időben teljesen tarmészetes volt a kivillanó hónaljszőr, stb, az embereknek eszükbe sem jutott, hogy másképp is lehetne. Lebüdösözni valakit ezek alapján nagy bunkóság. Diamonbunny ezekszerint vagy olyan családban nőtt fel, ahol a felmenők borotvával kergették egymást, vagy idősebb rokonai egytől-egyig bűzlenek:) Akkor viszont nem tehet róla, hogy ez a véleménye, otthon ezt tapasztalta:)
42. azagyameldobom (válaszként erre: 40. - Df2a740c00)
2010. aug. 9. 14:01

Az én Édesanyám sem szőrtelenít.Neki ez a természetes.Ettől nem ápolatlan.


Az őskorban minnél szőrösebb és büdösebb volt egy nő(stény),annál vonzóbb volt a hímek számára.

Sokat változott a világ és itt most nem csak a kőbalta és az motoros fűrész közti különbségre gondolok!:)

41. azagyameldobom (válaszként erre: 39. - Andi6020)
2010. aug. 9. 13:55
:)
40. df2a740c00 (válaszként erre: 17. - A6d5a14c21)
2010. aug. 9. 13:55
Edzés után én le szoktam tusolni, és nem vagyok büdös. Én meg már anyukám is az a generáció vagyunk, akik már szőrtelenítenek, stb, ez az általános. De a nagyikám pl soha életében nem szőrtelenítette magát (gondolom) mégsem volt soha büdös. Tudod, fürdeni kell.
39. andi6020 (válaszként erre: 38. - Azagyameldobom)
2010. aug. 9. 13:54
Azagyameldobom, ezt jól megmondtad! :-)))
2010. aug. 9. 13:53

Ahány kor annyi szokás!A divat az a társadalom aktuálisan elfogadott megjelenési formája.

Régen a teltebb nők testesítették meg a nöi ideált.Ma a csontkollekciók.Bár szerintem nagyon sok férfi inkább a természetes,teltebb formákat részesíti előnyben még ha nem is mondja ki.

Ugyan így nem mindenki szereti a csupasz nőket sem.Ízlések és pofonok között különbség van és valljuk be nem másnak kell megfelelnünk hanem saját magunknak.

37. agis
2010. aug. 9. 13:50
Szép-szép a természetesség, de én inkább epilálok és tsai :)
36. 40163fd81d (válaszként erre: 35. - Kisj)
2010. aug. 9. 13:50

Nekem egy élményem van evvel kapcsolatban,hogy az egyik osztálytársnőm ,már tizenöt,hat évesen borotválta a lábát,és az akkori pasija nekem panaszkodott,hogy egyszerűen elmegy a kedve a testi simitől,mert amikor megérzi a borostát (ami ugye fél nap után is jöhet egyes arra hajlamos nőknél) olyan érzete van ,mintha egy pasit simogatna.


Ez nagyon megmaradt bennem.

Szóval aki a férfiak miatt borotválkozik cseppet se legyen abba biztos,hogy ők valóban szeretik a csupasz,de akkor sem sima ,puha lábakat.

35. kisj (válaszként erre: 33. - Flamingos)
2010. aug. 9. 13:45
Engem a szőrös láb mindig olyan retrós érzésssel tölt el. Teljesen visszarepít az időben:)
2010. aug. 9. 13:44
:D
2010. aug. 9. 13:41

A fórum célja a beszélgetés és a komunikáció egy feldobott témában. Mint pl. most a naturizmus, szerintem hívhatjuk így.


Igen, az tényleg nagyon gáz...mármint a szőrös láb a szoknya alól kivillanva:-(((

Az Olasz férfiak imádják egyébként....

32. sugarka (válaszként erre: 31. - Andi6020)
2010. aug. 9. 13:40
:D
2010. aug. 9. 13:38

Csinos szoknya, alatta (sokaknál) fekete szőrös őzikeláb körömcipőbe bújtatva....igazán esztétikus látvány. A hónaljkutyáról már ne is beszéljünk....


De tényleg, mi a fórum célja?

2010. aug. 9. 13:37
Én nem azt írtam,hogy nem tisztálkodom sőt ellenkezőleg! Undorítónak tartom ha pl.buszon nem lehet megmaradni valaki mellett 40fokos hőségben. Egyszerűen csak a természetes dolgokat tartom szükségesnek.Persze dezodort én is használok de semmi több és még soha senki nem panaszkodott,hogy szagom lenne,pedig nálunk találkozáskor az üdvözlés gyakori formája családon belűl,hogy megöleljük egymást!
29. Flamingos (válaszként erre: 27. - 40163fd81d)
2010. aug. 9. 13:35
Jó megvilágításban látod....
28. Binky
2010. aug. 9. 13:34

Szerintem attól is függ, ki milyen típus. Nekem pl nagyon világos a bőröm, de hozzá sötét a hajam, ezért rajtam nagyon látszik, ráadásul nehezen barnulok is, muszáj leszednem.

Smink nélkül tudok élni, persze örülök, ha van rajtam, mert szebbnek érzem magam, de nem sminkelem ki magam otthonra és minden kimenetelre.


Mindazonáltal nekem nincs gondom vele, ha valaki ezt nem követi, nem tartom igénytelennek, csak ő máshogy gondolkozik és kész.

27. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - 6490dacc30)
2010. aug. 9. 13:33

Gondolom,akkor ez mind életmódban ,táplálkozásban is megnyilvánul nálad,mármint a természetesség,így valószínűnek tartom ,hogy nem csak a testedet,hanem az életmódodban is természet közeli vagy.

Így azt gondolom,egy egészséges testnek nincs orrfacsaró bűze,és valóban elég a mindennapi egyszeri tisztálkodás szappannal ,egy kis sampon ,és fogkrém-kefe.


Az ,hogy manapság mi a trendi kinézet látványilag,az meg nem igazán a higiénia része,hanem csupán külsőség.

Szóval én nem foglak bírálni emiatt,mert ez mindenkinek a magán és személyiség függvénye ,hogyan érzi jól magát a bőrébe:)))

26. ariadna (válaszként erre: 22. - Kisj)
2010. aug. 9. 13:32
Maga az izzadság nem is büdös! Annak attól lesz szaga, hogy a baktériumok erjesztik, márpedig baktériumok mindenhol vannak! Az viszont igaz, hogy az életmód függvényében valaki büdösebb pl. egy alkoholista akinek minden pórusából árad a bűz.
25. sugarka (válaszként erre: 22. - Kisj)
2010. aug. 9. 13:31
igen, de egy olyan helyen, mint a honalj, hihetetlen gyorsasaggal szaporodnak a bacik, amitol budos leszel ket furdes kozott. ez van. foleg, ha nem szortelenited magad.
24. sugarka (válaszként erre: 1. - 6490dacc30)
2010. aug. 9. 13:30
nem vagyunk osemberek, fejlodunk, igenyesek vagyunk. de ha te szereted a szagodat, meg a dzsungelt a testeden, az a te dolgod. egyébkébként sok cucc van már ami kizárolag természetes dolgokat tartalmaz, azt még megértem, ha valaki azokhoz ragaszkodik.
2010. aug. 9. 13:28
Ez érdekes! szerintem ha kisminkeled magad az nem természetellenes, hanem arról van szó, hogy kiemeled azt amit a természet adott (pl egy kék haj, na az már nem természetes!). Már az ősasszonyok is festették magukat. Mindenkin rengeteget dob egy jó smink. Nem tudnék élni nélküle, ugyan úgy mint szőrtelenítők és izzadásgátló nélkül sem, mert ezek nem használata nem teszi túl vonzóvá az embert. De mindenkinek szíve joga...
22. kisj (válaszként erre: 8. - A6d5a14c21)
2010. aug. 9. 13:25
Lehet, hogy hihetetlenül hangzik, de egy tisza és egészséges emberi testnek, még ha izzad is, nem lehet büdös szaga.
21. Flamingos (válaszként erre: 20. - Binky)
2010. aug. 9. 13:25
Köszönöm :-)))
20. Binky
2010. aug. 9. 13:24

"Alapvetően a verejték nem rossz szagú, hanem egészséges embereknél szagtalan, csak a bakteriális bomlás folyamata alakítja egy idő után kellemetlenné."


Miután mostanában én se eszek össze mindenféle sz@rt, nekem sincs szagom, még izzadtan sem.

19. Flamingos (válaszként erre: 17. - A6d5a14c21)
2010. aug. 9. 13:24
Nem, nincs mivel nem vagyok gombás...amint írtam már az izzadság, színtelen, szagtalan sós víz....ha valakinek edzés után van szaga, akkor annak van egy kis gombája....vagy szed valamilyen szert a gyúráshoz. (ha foghagymát eszel, utána az izzadságod lehe nagyon savas illatú pl. )
2010. aug. 9. 13:22
Ez tényleg nagyon jó vitatéma, csak az a baj, hogy se eleje se vége a dolognak. Mindenki másképp szereti és másképp csinálj, szíve joga megválasztani a maga igényét:-)))
17. a6d5a14c21 (válaszként erre: 12. - Flamingos)
2010. aug. 9. 13:20

Dehogynem büdösek:)

Te nem vagy büdös pl edzés után?Nincs izzadtság szagod,ha előtte nem használtál dezodort?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook