Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Huszonéves dunaújvárosi fiatalok ismerkedjünk! fórum

Huszonéves dunaújvárosi fiatalok ismerkedjünk! (beszélgetős fórum)


3. Victorika (válaszként erre: 1. - Be950ec895)
2011. márc. 11. 13:25

Szia! Vagy sziasztok :D

Én is így vagyok... nehezen barátkozom, de csak azért, mert mindenkinek az első benyomása az rólam, hogy nagyképű vagyok... :( Pedig egyáltalán nem, mert ahhoz szerintem önbizalom kell, az meg nekem nem túl sok... tehát ha még aktuális a téma, akkor várom a privit.

Szép napot neked/nektek

2010. aug. 9. 11:43
Ááá basszus! Én pont ebben a cipőben jártam. Ott éltem több, mint 3 évig és épp a napokban költöztem el.
2010. aug. 9. 11:24

Sziasztok!

Ismerkednék, barátkoznék huszonéves lányokkal/hölgyekkel, akik szívesen járnak szórakozni, szeretnek új emberekkel ismerkedni.

1-2 éve lakom a városban, van néhány barátom, ismerősöm, akikkel jól érezzük magunkat, de szeretek ismerkedni, de mégtöbb új barátnőt, ismerőst szeretnék, akikkel tarthatom a kapcsolatot, progikat szervezhetünk, kiélvezhetjük az élet apró örömeit. Mindenkinek szüksége van barátokra, ezzel én is így vagyok... Bár tudom, nem a legmegfelelőbb helyet választottam most, de örülnék, ha valaki mégis megértene és szívesen barátkozna velem, hogy olykor összeüljünk egy kis csajos csevejre, elmenni sétálni, dumcsizni és sok más egyéb közös progit átélni. Várom leveleiteket, hogy megismerjük egymást ebbe a kis városba!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook