Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 1 hétre más fajta fogamzásgátló szedése baj? Sos!! fórum

1 hétre más fajta fogamzásgátló szedése baj? Sos!! (beszélgetős fórum)


2010. aug. 8. 20:26
szerintem is szerezz sajátot. egyébként egyszer addig rinyáltam egy gyogyszertárban, amig ki nem adták a sajátomat vény nélkul. háziorvos is felirhatja. csak felboritanás az egész szervezetedet. ezer féle foggátlo van. a mensi késleltetése meg egy baromság, nagyon rosszul elsulhet.
4. Bcicus (válaszként erre: 1. - Bilike)
2010. aug. 8. 19:58
Nem szabad ilyet csinálni. Azt az orvos egyénileg neked írja fele, komoyl bajod is lehet belőle, pláne ha össze vissza szeded. Reggel menny be az sztk-ba mielött elmész és irasd fel a sajátod.
2010. aug. 8. 19:49
Akkor már egész hónapban azt szedd, amit elkezdesz, ne variáld össze-vissza. Szedd végig azt a levelet, amit a nővéredtől kapsz, aztán a következő hónapban visszaváltasz arra amit eddig szedtél.
2010. aug. 8. 19:48

Hát szerintem baj! ez nem savanyú cukorka, hogy hol narancsosat, hol epreset vegyél be belőle.


Az sem mindegy hogy 1 fázisú vagy 3. csak az egyfázisos-sal lehet késleltetni. De abból is vannak különböző hormontartalmúak.

Én nem tenném!!!!!!!!

2010. aug. 8. 19:42

Sziasztok! Későn vettem észre h elfogyott a gyógyszerem, és holnap indulok nyaralni! Az baj lenne ha 6 napig másfajta gyógyszert szednék? Nővérem gyógyszerét, mert neki most nem kell!

Késleltetni szerettem volna a mensim a nyaralás idejére, de így gyógyszer nélkül nem megy:S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook