Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan vagyok. Hogyan tovább? fórum

Tanácstalan vagyok. Hogyan tovább? (beszélgetős fórum)


1 2
48. syria (válaszként erre: 37. - Canett)
2010. aug. 9. 08:17

Mi az, hogy valószínű? Mire hazaér, én már az összecsomagolt cuccait raktam volna elé.


Nekem a történetben az is szemet szúrt, hogy rezsire nincs pénz, de bulizásra van? Micsoda mentalitás ez?

2010. aug. 9. 00:16
Én is remélem, hogy kitart a döntése mellett és én is várom a fejleményeket!
46. Barát1 (válaszként erre: 45. - A5f2072932)
2010. aug. 9. 00:00

Jól fogalmaztál, a tanácsokat meg is kell fogadni, ezt is ritkán teszik mostanában.

Van aki jó tanácsot kap, de elengedi a füle mellett.

Igen, jól döntött, de az a kérdés, hogy véghez is tudja-e vinni? Tudod itt már többen írták neki, hogy vigyázzon, mert ez a pasi mindent be fog vetni, udvarlás, ígérgetés.........és szívből kívánom, hogy következetes maradjon, döntött, tegye ki a szűrét, gyorsan. Remélem megírja ide, hogy mi történt?

45. a5f2072932 (válaszként erre: 44. - Barát1)
2010. aug. 8. 23:56

Köszönöm az édesanyám nevében is! Sok ilyen jó tanácsa volt még, mindet megfogadtam és meg is lett az eredménye. :-))

Nagyon örülök, hogy a fórumindítónknak sikerült jól döntenie és megteszi a kellő lépéseket!

44. Barát1 (válaszként erre: 19. - A5f2072932)
2010. aug. 8. 23:28

Szuper tanács az anyukád részéről, mindenki megfogadhatná.

Már az összeköltözéshez is ezek az alapok kellenek/kellenének.

Sok ilyen anyuka kellene aki ilyen tanácsokat ad a fiataloknak.

43. csilla80 (válaszként erre: 37. - Canett)
2010. aug. 8. 23:02
Orulok,hogy megjott az eszed. Szurkolok Neked!
42. Bucóka20 (válaszként erre: 40. - 7c79ff1565)
2010. aug. 8. 16:19

Én is ezt akartam írni,csak nem akartam kőszívűek tünni.:-):-S

Szerintem is hivjon oda egy barátnőt vagy rokont,elég ha csak a másik szobába leül és megvárja amíg a pasi elmegy.

Csomagolj neki össze,ezt is írni akartam...de szerintem ne tedd az ajtó elé.:-) Még a végén berúgja vagy fene tudja...látnia kell.És szerintem neked is őt.Ne magyarázkodjon,te mondd el neki,ha szeretnél még valamit...és engedd útjára.Jobban jársz.Fájni fog,de az is fájna ha vele maradnál.Lesz jobb , ebben biztos vagyok.

41. a14deb9047 (válaszként erre: 37. - Canett)
2010. aug. 8. 16:18

Szurkolunk neked!!

Egy-két barátnőt is odarendelhetsz, így legalább lesznek tanúk is! Legyél erős!!

40. 7c79ff1565 (válaszként erre: 38. - Velociraptor)
2010. aug. 8. 16:14
én a helyedben gyorsan összeszedném a cuccait, és kitenném az ajtón kívülre! Vagy, ne is ma, hanem holnap! készülj fel alaposan, hogy ne kelljen visszamennie hozzád! Rendeld oda barátaid, anyudékat, hogy védjenek, és könnyebb legyen, hazamegy, ajtó előtt várja a sok csomag, a kulcsot adja le, és utána zárcsere minél előbb!!! Tedd meg, és kezdj új életet!
2010. aug. 8. 16:10
Arra készülj fel, hogy minden csáberőt bevet majd-de ne gyengülj el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
38. velociraptor (válaszként erre: 37. - Canett)
2010. aug. 8. 16:09
ÁMEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
37. Canett
2010. aug. 8. 16:09
Mindenkinek köszönöm az üzenetét. Valószínű már ma megteszem a szükséges lépéseket mihelyt hazaér.
36. csilla80 (válaszként erre: 20. - Canett)
2010. aug. 8. 15:02

Akkor tiszta sor,hogy azert van Veled,mert lakas van a feje felett es raadasul eltartjak.

Szuper kenyelmes...

2010. aug. 8. 14:56
Összecsomagoltatni a ruháját és azonnal kirúgni! És természetesen a lakáskulcsot leadatni még akkor is, ha másnap zárcsere! Csak a radikális változtatás oldja meg a helyzetet, semmi lelkizés meg lacafaca. Te vagy a fontos, szeresd önmagad! És nem vagy köteles gatyát mosni egy ilyen ingyenélőre! Ez nem férfi! Ez egy élősködő!
34. Fedo (válaszként erre: 3. - Bbibe)
2010. aug. 8. 14:52
igy van
2010. aug. 8. 14:49

Először is térj észhez villám gyorsan te lány! Vegyél egy nagy levegőt és változtass az életeden! Szedd össze a cókmókod, és irány anyudékhoz!Könnyebb lenne nekik, jobb lenne neked! Azért, mert:

1. Mi az, hogy nélküled jár bulizni, ráadásul más csajokat ölelget, velük táncol, szórakozgat???

2. Nem kell sok indok, már az elég, hogy az neki kifogás, mert lehet híztál, tök mindegy mennyit.. a lényeg, neki csak egy jó test számít, szóval a külsőségre megy.Szóval ha esetleg le is fogysz - bár nem tudom mennyi vagy, de ha véletlen kijön rajtad vmi pattanásosság, akkor akár két hétig még ki se menne veled utcára, mert ragyáid lennének????

3. TE sulit befejezted, munkanélküli, álláskereső vagy, nincs jövedelmed. Nehogy már a szüleid tartsanak el... és nem ezzel van gond, hanem azzal, hogy egy ilyen patkánnyal élsz együtt, ezzel őt is segítik!

4. Nem vagy köteles elviselni a tör, zúz, agresszív viselkedését, mert később jobban belejöhet, akár úgy, hogy ne adj Isten, téged is ver!

5. Nem kell több indok, de végezetül, te boldog vagy mellette? 1000-szer jobbat találsz, aki imád akár hogy nézel ki, és önmagadért van oda érted. Gondolom már megfordult a szakítás gondolata benned, tedd meg még nem késő. Menekülj ebből a kapcsolatból, még ha nehéz is!

32. e58903e3ab (válaszként erre: 1. - Canett)
2010. aug. 8. 14:47
Lépj tovább, és felejtsd el ezt a pasit.
31. velociraptor (válaszként erre: 27. - Canett)
2010. aug. 8. 14:46
de....meg a nehéz gyermekkora, a macskája halála, a főnöke beszólásai, és a padtársa, aki elvette a piros csíkos ceruzáját......ne viccelj!!!!!
30. c42aaaac41 (válaszként erre: 27. - Canett)
2010. aug. 8. 14:46

akkor sem kell tirpáknak és bunkónak lenni azzal,akivel egy fedél alatt él!


rúgd ki,mert az ilyet vérszívónak hívják!


nem veszed észre,hogy csak kihasznál?

29. a14deb9047 (válaszként erre: 20. - Canett)
2010. aug. 8. 14:45

Páros lábbal kirúgni! Tanulj, készülj a szakdolgozatra, államvizsgára ezerrel! Ne engedd, ne tűrd, hogy megalázzon, megszégyenítsen! Ha ingyen lakás, házvezetőnő meg szerető kell neki, akkor "irány a szemközti ház"!

Ha együtt élsz vele, szenvedsz, ha szakítasz , szenvedsz - egy ideig. Aztán néhány hónap múlva rájössz, hogy milyen jó egyedül!! Ne legyél kiszolgáltatott, nehogy már ő tegyen neked szívességet... Legyél magabiztos, öntudatos, határozott! (Még akkor is, ha ezt most még nem érzed magadban annyira). Fog ez menni, csak egy kicsit gyakorolni kell.

28. d55557d847 (válaszként erre: 27. - Canett)
2010. aug. 8. 14:43
de igen:(
27. Canett
2010. aug. 8. 14:41
Azt még szeretném leírni,hogy 20 évesen tudta meg hogy örökbe fogadták, és mástól. Az apja börtönbe juttatta. Ezek nem befolyásolják hogy ki milyen lesz?
2010. aug. 8. 14:38
48 volt most vagyok 58 .Na es akko mi van.Jo most pocsekul erzem magam, de nem a kg miatt. Most mas bajok vannak nallunk. 6 eve vagyunk egyutt ,soha nem mondtta ,hogy kover avgyok ,sot az orultbe kergettem a testemmel ,jobban mint 48 kg-an
2010. aug. 8. 14:36
én kidobnám,bár nem könnyüü,az tutti!DE ha ilyn mással csókolozgatós tipus,akkor bizti erre vágysz?Mert felteszem 1x szeretnél majd gyerekeket,anyává vállni ..és örökké ezen agyalni..na meg nem buliból áll ám az élet! Fiatal vagy még,most változtass sztem!Elötted az élet!
24. velociraptor (válaszként erre: 22. - 07c4794583)
2010. aug. 8. 14:33
nem megoldás - egy ilyen ember nem tud ahhoz eleget változni hogy élhető legyen vele az élet
23. velociraptor (válaszként erre: 20. - Canett)
2010. aug. 8. 14:32

én férjhez menés előtt 70 kg voltam-rá 25 évre 95-a férjem épp úgy imádott és udvarolt, mint az elején-persze ennek rossz oldala, hogy nem volt motivációm a fogyásra, viszont mutatja, hogy nem ezen múlik.

most az inzulin rezisztenciám miatt fogyóztam, és már 78 kg vagyok-most is épp úgy van minden

jó, mondja, hogy milyen csinos vagyok, de azt is , hogy 95 kilósan is úgy tetszettem ,mint most...

2010. aug. 8. 14:31

Az a kevés, amit leírtál a pasiról, a tökéletes recept ahhoz, hogy szokott egy pasi totál kinyírni és kicsinálni egy nőt lelkileg.

Biztos végig akarsz menni az úton, vagy érzed te is, hogy mi lesz ennek a vége? Ugye érzed?


Én is híztam már 15 kilót pasi mellett, aki ugyanúgy imádott továbbra is, és egy lépést nem akart tenni nélkülem! pedig nem néztem ki jól.


Mellesleg pedig szerintem pontosan azért híztál meg (gondolom, bánatevő vagy, meg sokat vagy a négy fal között), mert nem vagy vele boldog. Nem is fogsz tudni lefogyni, amíg vele vagy.


Én nem mondom, hogy páros lábbal rúgd ki, de finoman és határozottan megkérném, hogy "egy időre" költözzön el. Ha azt mondja, akkor szakítani akar, akkor szakítson. Meglátjuk, néhány hét múlva ki hogy tekint a másikra, de nem biztos, hogy te fogsz négykézláb csúszva könyörögni (ezt amúgy ne is tedd semmiképp, így is elég sz**nak tűnik az önbecsülésed).

21. Canett
2010. aug. 8. 14:25
El se hiszem hogy ennyire fafejű voltam.
20. Canett
2010. aug. 8. 14:23
Köszönöm a válaszokat. A lakás az enyém ahol élünk. 68 kg voltam mikor megismerkedtünk és most 83 kg vagyok.
2010. aug. 8. 14:20
Nekem anyukám azt mondta, hogy azzal a férfival kapcsoljam össze az életemet, akivel akkor is együtt maradnék, ha hirtelen egy fillér keresete nem lenne, vagy egy balesetben lebénulna és ápolnom kellene. Emellett természetesen kölcsönösen meg kell lennie a szeretetnek és a hűségnek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook