Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnap elkezdem a Dukan diétát........ fórum

Holnap elkezdem a Dukan diétát........ (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
2015. okt. 16. 18:47

Drága Lányok!Mindenki!

A sikerek ugyanúgy hozzátartoznak az életünkhöz,mint a bukások!!!Az első lépés ahhoz,hogy ismét sikereket érjünk el,ha bevalljuk,hogy nem vagyunk tökéletesek...A nehézségeket úgy gondolom ugyanúgy érdemes megosztani,mint a szuper eredményeinket,mert bár a más kudarca nem boldogít,de talán a saját buktatóinkon könnyebben túljutunk,ha tudjuk,hogy nem egyedül vagyunk ebben,sorstársak vagyunk a hibázásokban is...

Most még kicsit padlón vagyok,ezért nem írtam a naplómba és ide se,de folyamatosan küszködök,igyexem leküzdeni a gátakat!!!Erre biztatlak titeket is!!!Nekem a mozgás lenne fontos,kérem inspiráljatok valahogy!!!Kérem írja le mindenki,aki segítséget vár,hogy mi a nehézsége!!!Receptekben profi vagyok(és szerény...),abban bárkinek tudok tanácsot adni(gyorsan feldobom a tegnapi művemet a Duklári naplómba).

Hálásan köszönöm a jeleket és a leveleket,mindegyik egy kicsi adalék a felállásomhoz!

Igaz szívvel kívánok mindenkinek sok erőt,lelkesedést és zuhanó mérlegnyelveket!

Dukán legyen velünk!

16907. judyka85
2015. okt. 13. 18:17

Szisztok!Mindenki jol van?Olvadnak a kilok?Szuper..

En viszont ma meginogtam..ugyhogy lecci aki atelt ilyet az mondja el nekem,h mivel tudott felulkerekedni es tovabb kuzdeni????

16906. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 16905. - Judyka85)
2015. szept. 28. 15:18
Nem ismerem ezt a zabkorpát,de az az érzésem,hogy az nem ok.
16905. judyka85
2015. szept. 28. 09:23
Sziasztok!Olvadnak azok a franya kilok?;) Hogy van Mindenki? Az a kerdesem,h a dm-es buzacsiras zabkorpa is jo? Marmint kenyeret sutni is?
16904. judyka85
2015. szept. 17. 06:37
Koszi Ancsa!Sikerult, nekem olyan bejegyzesem is eltunk ahova egy regenyt irtam...😕 Szep napot!
16903. ancsapancsa35 (válaszként erre: 16902. - Judyka85)
2015. szept. 16. 19:25
Ha csak képet szeretnél rakni, nem írsz egy sort sem, akkor egy gondolatjelet kell tenni az ablakba, úgy csatolni a képet.
16902. judyka85
2015. szept. 15. 07:02
Szep jo reggelt! Tudja vki h miert nem lehet fenykepet csatolni a naplokba? Rakattintok,h mehet es eltunik a bejegyzes...tapasztalt mas is ilyet?
16901. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 16900. - Ancsapancsa35)
2015. szept. 13. 16:02
Igaz sok idő megy el a főzésre,ez a legnagyobb bajom nekem is.De nem főzök mindennap,a kajákat több napra osztom el,ahogy látod is a naplómból.Sokszor le is fagyasztom adagonként,így csak elő kell vennem.
16900. ancsapancsa35 (válaszként erre: 16899. - Nyolcvan-ÖT-ven)
2015. szept. 13. 15:20
Klári, áruld már el, hogy van időd és energiád ennyi féle fogást főzni minden nap?
2015. szept. 12. 11:42

Mi újság Lányok?Úgy látom,mindenki be van havazva...


Remélem a kilók azért fogynak...


Mindenkinek zuhanó mérlegnyelvet!

16898. ancsapancsa35 (válaszként erre: 16897. - Nyolcvan-ÖT-ven)
2015. szept. 3. 15:35

Mindkét infót köszönöm.


A következő sütés előtt akkor lekanalazom majd.

16897. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 16895. - Ancsapancsa35)
2015. szept. 3. 12:25

Igen,Ancsa lemértem.Az én kanalamnál a 100 g 8 kanál,se nem lapos,se nem púpos.Nyilván függ a kanáltól,érdemes a már lemértet kikanalazni,hogy a sajátodhoz tudjál tartani.Meg persze a napi zabkorpa adagot könnyebben lehessen tartani(nyilván csak aki dukánozik).

Lehet,hogy már nem aktuális,de a hortobágyi palacsintához a palacsintát Babszi receptje alapján csinálom(Duklári naplómban olvashatod),a tölteléket pedig csirke v.pulykapörköltet pépesítek(persze zsiradék nélkül készül a pörköltem).A mártásához a 0,1 yoghurtot keverem össze 4 %-os sajtkrémmel,piros paprikával,esetleg egy kis vegeta,teszek bele egy tojást is,így jobb lesz az állaga.Aztán sütőben összesütöm.Ha még kívánja,akkor tálalás után teszek rá egy kis yoghurtot.

Jó étvágyat!

2015. szept. 2. 09:46

Kedveskéim! Segítséget kérnék!


Hortobágyi húsos palacsintát készítenék, de persze dukanosan.



Valaki leírná? Kipróbált recept kellene.


Köszönöm!

2015. szept. 2. 06:18
Klári, egyébként mérted már kanalanként? Mármint tudja valaki, hogy a 30 dkg zabkorpa hány napi adag?
16894. ancsapancsa35 (válaszként erre: 16893. - Nyolcvan-ÖT-ven)
2015. szept. 1. 17:04
Jó vékony szeletekre vágtam, és már alig várom, hogy holnap reggel legyen: zsírszegény tejföllel szeretnék benyomni egy szeletet.
16893. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 16892. - Ancsapancsa35)
2015. szept. 1. 16:43

Örülök neki,hogy ízlik!

A zabkorpa adagra érdemes figyelni,mert magam is hajlamos vagyok többet fogyasztani ebből a fini kenyérből.Bár hűtőben is eláll,de le is lehet fagyasztani,így jobban be lehet osztani.

16892. ancsapancsa35 (válaszként erre: 16884. - Nyolcvan-ÖT-ven)
2015. szept. 1. 14:56
FINOM LETT NAGYON!
16891. Zombika (válaszként erre: 16884. - Nyolcvan-ÖT-ven)
2015. szept. 1. 11:42
Most lett kész életem első kenyere. Eszméletlenül finom!!!!
16890. ancsapancsa35 (válaszként erre: 16889. - Nyolcvan-ÖT-ven)
2015. szept. 1. 09:21
Sajna nem Klári, ugyanaz, csak más ruhát kapott....
16889. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 16888. - Ancsapancsa35)
2015. aug. 30. 00:05
Kiváncsi vagyok,remélem ég kisebb lesz a zsírtartalma...
2015. aug. 29. 22:53

Közérdekű!!!!



Úgy néz ki, bevonták, megszüntették a Linessa termékeket a Lidlben!



Goldessa néven fut, van zsírszegény krémsajt. Apa hozott egyet, majd megnézem az értékeit.

16887. 79f96aaa89
2015. aug. 29. 13:54

Sziasztok!


Hogy a témánkhoz kapcsolódó "ON" hozzászólásom is legyen itt :-)


A diéta 1. szakaszának kezdése után majdnem 3 évvel az átlagsúlyom ma is a 3. szakasz végének megfelelő súly - 63 kg (- 28 kg megtartott súlycsökkenés).


A 4. szakasz igazán a heti 1 PP nap betartása mellett adja a tartós eredményt, amit egy jó darabig "szaboltáltam", de kb. 2 hónapja már nem :-)

A napi minimum 30 perc kardió mozgást viszont 30-as BMI alatt nem lehet negligálni - nem csak a súlycsökkenéshez, hanem a súlytartáshoz sem.

Ma már lassan - a Leslie Sansone edzéseken "felnőve" futok natural style-ban (havi átlagban 7'25" körüli tempóban, reggelente 3-10 km-t) a tartós eredményért, CH csökkentett (napi átlag 100g alatti) étkezés mellett.


Nektek is sikereket kívánok a diétátokhoz - azaz tartósan karcsúsodó derekat és nevető, barátságos tükörképet :-)


Pussssssssssz


Donnie_

16886. 79f96aaa89
2015. aug. 27. 12:11

Kedves Éva!


Vannak még felnőtt NEM-ek.

Ez szerintem nem sárdobálás és nem is totális elutasítás.

Hosszú évek után nem hiszem, hogy a sokadik név utáni látszat újjászületésre való reagálástól kéne "fanyalogni és sértődőst" előadni - a majdani nem túl távoli - "majd"-ra hivatkozástól várva a "megváltást"!


A "most" is benned van, ha akarod!

Ha csak a külső elvárás miatt játszol vele - A te dolgod.


De én nem sárdobálok sem itt, sem máshol!

És ez a fórum sem a szeretetlenségről szól szerintem...

Olyan mint egy sziget - hozd ide a TÉMÁBA illő, azzal kompatibilis, szeretetteljes hozzáállást és akkor te is jól fogod magad érezni a reakcióktól.


Karcsúsodó derekat kívánok neked is!


Régi levelezőtársad:


Á

16885. 79f96aaa89 (válaszként erre: 16878. - Ancsapancsa35)
2015. aug. 27. 10:28

Kedves ancsapancsa35!


Nem szándékozom "bántani" téged, mert visszaolvasva a naplód van elég baj a púpodban...

De válaszolok a kérdésedre.... mert


a reakcióim típusai általában pl.:


1. A szociálisan simogató: Pl. de ügyes vagy..., stb.

(minden szarra jut pár azt likeoló légy is);

2. Az ignoráló: No comment;

3. A semlegesen hümmögő: Holnap vagy majd egyszer sikerül Neked is ...

4. Az ellentmondó: Nehogy már...

5. Az elutasító - szerintem nincs igazad!:

6. Konkrét, kifogásolt postra reagálás.


Akkor itt van most egy 6-os :-)


Amire anno a személyes toleranciám miatt szerinted negatívan reagáltam, az egy majdnem fél millás regisztrált olvasóinak elérhető fórumon nyilvántartott, olvasható - nyilvános naplóinak - szerintem kissé "szagos" beírásának tartalmára vonatkozott.

Te, mint többnyire a holnaptól ma is "dukanozós" user kerültél a napló olvasós "látókörömbe".


Amire anno reagáltam az nem más, mint a nyilvánosan olvasható naplód tartalmára utaló kritikai megjegyzés!

(Ugyanis az én kultúr-körömben ez a tevékenység - és annak túlzottan képletes ecsetelése magánügy - a szó legszorosabban vett értelmében.)

Gusztustalannak tartom a személyes naturáliák ilyen részletes - nyilvános közlését!(amit még meg is erősítesz) itt a fórumon?!.

Bár lehet. hogy ma már az ánusz méret napi postolása is rutinná válik az arra fogékony közönség részére.


Pont. !!!


Azonban a beírásodra tételesen is reagálva:


1. "Nyilvános napló"ra lehet bárkinek negligáló megjegyzése - itt is és a site-on bárhol..;

2. A jogodat senki nem vonta kétségbe, csak a "jog gyakorlása" nem vetett túl jó fényt a Nick személyiségének képére (= szerintem kicsit túl naturális és szagos);

3. Nem sértegettem személyesen senkit, csak a netes lenyúlók ellen adtam hangot a szerintem jogos tiltakozásomnak! - amit rajtam kívül senki sem kifogásol??!!


Nem privacy, amit egy nyilvános naplóba írogatsz itt, csak ha még otthon sem írod le a kis papír füzetedbe!!!!


Tehát szerintem nem magánügy, amit nyilvánosan postols itt, sem Te, sem más!

A "titkos" naplók sem személyesek, még a 0 beengedett olvasók mellett sem!

Pls, ne éljetek vissza a tartalmaitokkal!


Nem "találtam meg" senkit, csak a dukan diéta elveinek nem megfelelő beírásokra reagáltam ezen a fórumon.


(Álszentnek tartom azokat, akik 0.5 kg-os nem is tartós fogyásukat is postolják úgy, hogy várják a gratulációt, a szociális simogatást a nem is fogyó olvasóiktól! - Úgy hogy a jövő héten újból visszaáll a súlyuk - bahh)


A totális önbecsapás játszma megy szerintem!

?

Tartósan karcsúsodó derekat kívánok nektek is */

(Donnie_ 63.4)

2015. aug. 26. 13:39
Egyértelműen Vanília kenysere!
2015. aug. 26. 08:01

Egy kérdés mindenkitől:



2. szakasztól ehető, de tényleg ehető kenyér érdekelne. Az alap dukan zsemle nekem tojás szagú, tojásízű, valami más kellene.


Körülnézek vanília naplójában is, de segítsetek, kinek mi vált be.


Köszönöm.

2015. aug. 26. 07:59

Köszi, igyekszem. Szombaton lesz a temetés, utána egy rendkívüli osztálytalálkozót szerveznek a többiek, lesz nagy lelkizés, sírás-rívás biztos. Azt még túl kell élnem.


Semmi extra, csak napi szinten akarom csinálni a walkos videós edzéseket a tornázós naplómból.


De ugye még kicsit várnom kell a mozgással....talán majd jövő héttől

16881. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 16880. - Ancsapancsa35)
2015. aug. 25. 21:33

Ancsa,jobbulást minden téren!

Kiváncsivá tettél,hogy milyen terveid vannak!?

16880. ancsapancsa35 (válaszként erre: 16879. - Nyolcvan-ÖT-ven)
2015. aug. 25. 07:44

Szia Klári, sziasztok!



Sajnos rám most annyi mindent mért a sors egyszerre, hogy nagyon nehezen tudom tolerálni.


Hullámokban jön rám a sírás, a bánatevés, ami tudom, hogy nem jó, de hát ilyen érzékeny hülye vagyok, na....


És bár azt mondják, teher alatt nő a pálma, én kezdek megtörni....


Mozogni most a baleset miatt nem tudok, de van tervem, hogy gyógyulás után mivel akarom majd folytatni.....

2015. aug. 24. 21:54

Sziasztok Lányok!


Ugye mind lefogytatok és már ne kell holnap elkezdeni a Dukan diétát???!!!


Mi újság veletek?

Nálam a régi nóta,az étkezés jól megy,a mozgás nem...


Dukan legyen velünk!

❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook