Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Budapesti kaszinóban szeretnék dolgozni mint kártyaosztó. Mennyit keres egy kártyaosztó és milyen tanfolyamot kell elvégezni hozzá?Köszi! fórum

Budapesti kaszinóban szeretnék dolgozni mint kártyaosztó. Mennyit keres egy kártyaosztó és milyen tanfolyamot kell elvégezni hozzá?Köszi! (tudásbázis kérdés)


7. 1eb84e4bad (válaszként erre: 4. - Betticicus)
2010. aug. 10. 00:30
jól lehet keresni, mert a nyereményből illik a krupiénak csúsztatni:-)
2010. aug. 8. 18:09

Kedves t.Ili!


Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál SOKAT SEGÍTETTÉL!:)

További szép napot!:)

5. t.Ili (válaszként erre: 4. - Betticicus)
2010. aug. 8. 17:13

Szerintem nem szokták zaklatni a krupiékat.

Persze,lánya válogatja.De ez egy felelős állás,és a tulajnak fontos,hogy senkivel ne paktálj le.

Írd be a keresőbe:krupié tanfolyam-és okosabb leszel.

2010. aug. 8. 16:26

Egyetemre fogok járni Pestre, mivel apám nem ad nekem egy árva forintot se így rá vagyok kényszerülve, hogy dolgozzak!Mondjuk ezzel nem is lenne baj, mert szeretem a pörgést és jobb mintha otthon ülnék és semmit se csinálnék!:)

Azonban fenn kell tartanom egy albérletet, ételt kell vennem, számlát kell fizetnem stb.

Egyik barátnőm mesélte, hogy a kártyaosztók nagyon jól keresnek és ezért gondoltam, hogy suli mellett szívesen csinálnám ezt.

Annyit tudok, hogy el kell végezni egy féléves tanfolyamot, csak nem tudom, hogy melyik iskolában lenne érdemes ezt kitanulni.

És még annyit akarok kérdezni, hogy ezeket a lányokat szokták zaklatni a szerencsejátékosok?



Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:)

2010. aug. 8. 14:13

Volt egy fiatal lány ismerősöm.

Ő is ott kezdte,kb'95 környékén.Nagyon szerette,és nyelvgyakorlásnak jó volt.

Ma nyelvtanár egy középiskolában.

2. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Betticicus)
2010. aug. 8. 12:32

Miért akarsz éppen ott és éppen kártyaosztó lenni, ha azt sem tudod mit kell csinálnia, milyen végzettséggel?

pláne ha nem is a fizetés vonz, mert azt sem tudod....


nem kötözködni szeretnék, tényleg érdekel! :-))

2010. aug. 8. 11:47
Budapesti kaszinóban szeretnék dolgozni mint kártyaosztó. Mennyit keres egy kártyaosztó és milyen tanfolyamot kell elvégezni hozzá?Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook