Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvodás kisfiamnak első szülinapi bulijára....ötletek?! fórum

Óvodás kisfiamnak első szülinapi bulijára....ötletek?! (beszélgetős fórum)


2010. aug. 30. 14:24

Sziasztok,

köszönöm mindeninek aki írt. A bulit megtartottuk, aznap kánikula volt, tehát az időjárás tökéletes volt, mindenféle feladatokkal szórakoztattuk őket, egyszerűen tökéletes volt, a lényeg hogy a gyerekeket úgy kellett hazakönyörögni minden szülőnek:))))kettőkor kezdődött a buli és a legelső gyerkőcöt hét után vitték el:)))Úgy volt megbeszélve, hogy a buli kettőkor kezdődik és mindenkinek fogok szólni ha a gyermeke már esetleg nem érzi jól magát...hát erre nem volt szükség, tehát a buli végkimerülésig tartott....szó szerint, én ugyanis estére belázasodtam, másnap pedig már mint a gyerekek 39 fokos lázzal ágynak dőltem és ezt nyomtam egy hétig...:((((

6. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Borsóleves)
2010. aug. 8. 14:35

még egy ötlet:

egy ismerősömtől hallottam, hogy házi "mcdonaldsot" készített: összegyűjtött már hónapokkal előtte pár happy meal dobozt, sütött otthon házilag hamburgert-sült krumplit, és azt kapták a gyerekek, iszonyúan élvezték :-))

és apró ajándék is volt persze minden dobozban :-)

5. kitrákotty (válaszként erre: 3. - Borsóleves)
2010. aug. 8. 14:33

az én fiam hatéves, és a nyáron egymást érik nálunk a szülinapi bulik.

(övé is és a barátaié, már a negyedikre készülünk)


saját tapasztalat - játékok terén - hogy hiába kezdeményezünk, találunk ki játékokat, úgyis azt élvezik legjobban, ha szabadon csinálnak, amit akarnak.

Nálunk is jellemzően kerti bulik vannak, medencével, trambulinnal, csúszdával.

fogócska, bújócska, foci, csocsó, darts, ezek a legnépszerűbbek.


Az ételeket tekintve a pizza/kenyérlángos a nyerő általában, legutóbb virslis batyukat csináltam nekik (leveles tésztából) és pizzás csigát, ezeknek is nagy sikere volt.

2010. aug. 8. 13:45
Több ilyen fórum is van már, ahol játékokat szedtünk össze gyerekbulikra, esetleg körülnézhetsz azokon is. A lufis játékok mindig kedveltek, pl lufis tánc. De lehet akár élő társas játékot is játszani, ahol a gyerekek a bábuk, szigetelő szalaggal a cementlapon lehet pályát ragasztani és szabályokat kitalálni hozzá. Lehet célba dobó vagy más célzós játékokat is játszani, pl gyertya lángját vizipisztollyal eloltani.
3. Borsóleves (válaszként erre: 2. - Kitrákotty)
2010. aug. 8. 13:35

Szia,

A kisfiam 5 éves, a többiek inkább 7-8 évesek, és kb. 7-en lesznek....három fiú, négy lány....

2. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Borsóleves)
2010. aug. 8. 12:30
hány gyerek lesz és hány évesek?
2010. aug. 8. 11:32

Sziasztok,

Kérlek benneteket segítsetek, óvodás kisfiamnak szeretnék névnapi bulit tartani, most először. Azért névnapit, mert januárban született és a tél nem a legideálisabb bulit tartani, bent a lakásban, nincs annyi hely, stb....

A lényeg, hogy azt szeretném, hogy nagyon jól sikerüljön, viszont mivel még nem csináltam soha ilyet, nem tudom milyen kis játékokkal, meglepetésekkel lehetne feldobni...

Ha van ötletetek kérlek benneteket segítsetek...kerti bulit szeretnék....

Köszönöm

Borsó

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook