Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lengyel babakocsikról tapasztalatok? fórum

Lengyel babakocsikról tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 11. 17:01

Igen ez egy óriási dilemma. A férjem lebeszélne a nagykerekű babakocsikról, viszont azoknak a kerei (főleg a lengyeleké, mert nem bóvli műanyag!!!) meggyőzőek, nagyon jó a rugózásuk, és kényelmes tolni őket. Azonkívül szeretünk túrázni is.


Viszont ez a tömegközlekedés és autóban való elhelyezés ... hát ezekkel szinte lehetetlennek tűnik. Erre gondolom megoldásnak egy kisebb sportbabakocsit.

2010. aug. 11. 11:03
Nekünk Harry Woczkoland van ez is lengyel és már a 3. gyerkőcömet szolgálja ki.Nagyon strapabíró hatalmas kosárral és nagy kerekekkel,csak nehéz vele tömegközlekedni mert nagy a kocsi is meg a kerekek is,de nekünk a sétához tökéletes.
2010. aug. 10. 16:16
Köszönöm a véleményeket. Egyre jobban hajlok arra, hogy veszünk egy lengyel (mert nagyon strapabírónak tűnnek) két-három funkciós babakocsit, és a hatodik hónap után meg egy nagyon könnyű, esernyőre zárható kis sportkocsit, ha autóval mennénk valahová....
2010. aug. 10. 15:39
Szia,nekem Tako city voyager babakocsim volt.Nagyon szerettem,könnyű volt tolni,Kocsiba befér(combiba)kicsit nehéz18kg.De én nagyon szerettem.
7. Bri*
2010. aug. 8. 20:53
Nekünk is van egy sétálós és egy összecsukható babakocsink, ami befér az autóba.
2010. aug. 7. 23:10

Szia! Nekem Wampol Roadster van, nagy kerekű, túra és szuper, de csak kertvárosban, mert lépcsőzni nehéz vele. Egyébként télen-nyáron használtam és nagyon meg vagyok vele elégedve. Lengyel ez is.

Azt hiszem a Baby Design is lengyel, az az utazós, összecsukhatós babakocsink, az is nagyon jó, könnyű összecsukni esernyőre és kimondottan stabil. Ja, és dönthető az ülése!

5. Bri*
2010. aug. 7. 21:14
Nekünk Tiko Explorer van, szuper.
2010. aug. 7. 19:07
Nekem Roan volt és szuper,ez is lengyel gyártmány.
2010. aug. 7. 18:12
Köszi, megnézem a Toma-t is.
2010. aug. 7. 18:05
Nekem volt lengyel, Toma márkájú és teljesen elégedett voltam vele!
2010. aug. 7. 17:57
Baby merc, Tako jumper babakocsival kapcsolatos tapasztalatokat várnék. Hogyan váltak be, érdemes-e venni ilyen fajtákat, stb... erős, nagykerekű, strapabíró babakocsiknak tűnnek. Mennyire könnyen kezelhetőek a napi életben (közlekedés, autóban elhelyezés).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook