Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy ismerösöm fekete haját sokkal világosabbra szeretné változtatni! Szerintetek a fekete hajat mennyire előnyös világosítani? fórum

Egy ismerösöm fekete haját sokkal világosabbra szeretné változtatni! Szerintetek a fekete hajat mennyire előnyös világosítani? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 7. 18:13
köszi mindenkinek.
2010. aug. 7. 14:22
Nekem január végén kezdte a fodrász a sötétbarna majdnem fekete hajamat világosítani.Mostmár 9-es színmélységű világos szőkénél tartok.Semmi baja a hajamnak.Találja meg a megfelelő fodrászt,ami elég nehéz sajnos.
2010. aug. 7. 14:11

Én feketéből letten vörös..szőkítőporral csináltk szerintem nekem is,de lehet tévedek.Nem volt vele semmi gond,nem lett töredezett se semmi.

Barátnőmnek ugyan így feketéből egy elég sötét barnát tudott kihozni a fodrász,mert előtte neki olyan vörös volt a haja,amit nehezen szedett le a szőkítő vagy koktél (amit rákent).

Álltalába fiatalít a világos(abb) hajszín,bár magamon nem vettem észre.


Arra azért oda kell figyelni,hogy nem egy akármilyen jöttment forászhoz menjen az ember,mert akkora a haja látja a kárát!Ilyet is láttunk már.

2010. aug. 7. 13:52
igen ha kivilágosítja az fiatalóssá teheti...
2010. aug. 7. 13:52
A fekete hajat a legnehezebb átfesteni, én ugy tudom csak szökítő porral lehet...s még akkor is ledobja...vki tapasztaltal kéne átfestesse...mert lehetetlen egyből világosat tenni, mert ledobja...
2010. aug. 7. 13:51
Eddig fekete göndör haja volt,most szeretné világosabbra festetni(világos barna,szőkés barna),hogy fiatalabbnak tűnjön.Szerintetek a fekete hajat mennyire előnyös világosítani?Illetve valóban fiatalítani fogja a világosabb haj?
2010. aug. 7. 13:49
Egy ismerösöm fekete haját sokkal világosabbra szeretné változtatni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook