Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csak egy nap.... fórum

Csak egy nap.... (beszélgetős fórum)


6. kitrákotty (válaszként erre: 5. - Buschne)
2010. aug. 7. 23:08
Köszi, ez nagyon biztató! :-))
5. buschne (válaszként erre: 1. - Kitrákotty)
2010. aug. 7. 16:51

Szia!

Én egy szállodában dolgozom és mi is részt szoktunk venni ebben a programban és a kolléganőm tartja a kapcsolatot velük is meg a licitoldalakkal is.

Minden teljesen legális és nem szokott probléma lenni.

Sokszor rácsodálkozom az iktatásnál, hogy sokaknak milyen olcsón sikerül megvenni az utazást:-)

Ajánlom!

2010. aug. 7. 13:54
csak1utazassal már ismerőseim utaztak és minden pozitív volt :)
3. kitrákotty (válaszként erre: 2. - Csodapók)
2010. aug. 7. 13:44

igen, ezt pont a héten tapasztaltam.


volt a minap egy klassz fényképező akcióban, ötvenvalamennyi ezerért, 93 helyett :-O

aztán gugli barátom segítségével kiderítettem, hogy bizonyos webáruházakban is ugyanígy elérhető ötvenvalamennyiért, igaz hogy valahol meg 90-en felül van az ára, gondolom mindig a legmagasabbat írják oda, ahhoz viszonyítják a kedvezményt..


de az utak tényleg jó áron vannak! :-)

2. csodapók (válaszként erre: 1. - Kitrákotty)
2010. aug. 7. 13:41

Szia!

A családunkban már többször is utaztak ezzel a kedvezményes lehetőséggel és csak jó tapasztalataik voltak. Valóban olcsóbb így az utazás, de azért nem biztos, hogy olyan nagy mértékben, mint az jelölve van. Műszaki cikkekkel, játékokkal kapcsolatban nekem az a véleményem, hogy egy kis utánajárással, "guglizással", akár olcsóbban is meg lehet vásárolni.

2010. aug. 7. 13:36

Sziasztok!


Ismeritek a csak1nap.hu oldalt?

(van társoldala is, csak1utazás, csak1média, csak1parfüm)


A lényege, hogy minden nap más terméket, de csak egyvalamit kínálnak kedvezményes áron, amit csak aznap lehet megvenni.

(értelemszerűen az utazásos oldalon minden nap egy út, parfümnél parfüm, médiánál meg műszaki cikk a megvásárolható)


Arra vagyok kíváncsi, van-e valakinek tapasztalata az ott vásárolt utazásokkal, műszaki cikkekkel kapcsolatosan? Biztonságos-e náluk vásárolni, milyen gyorsan érkezik a termék, és főleg utazásokkal kapcsolatban, hogy a szállodákban a foglalásnál gond nélkül megy-e minden ha már a kupon megvan.


Köszi ha válaszolsz! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook