Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Novinette fogamzásgátlóról tapasztalatok fórum

Novinette fogamzásgátlóról tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2010. aug. 7. 14:16
Én ezt szedem most is,semmi bajom vele:)
8. Krisztine2 (válaszként erre: 3. - Molyka)
2010. aug. 7. 14:04
én is így jártam vele...:(
7. Heni86 (válaszként erre: 6. - Totesz)
2010. aug. 7. 14:02

Erről a volináról nagyon jókat hallottam!!!


Az a baj, hogy én már szedem a lindynettet 5 hónapja és nem nagyon akarnék váltani most de legközelebb már tartok szünetet és utána szerintem én is ezt kérem majd.

2010. aug. 7. 13:29

Én 10 évig szedtem,nekem nagyon bevált,beállította a ciklusom,előtte sokáig tartott a menszeszem,és görcsöltem,de mióta szedem nincsenek problémáim.

Bár épp most szedem az utolsó adagot,és mivel én sem szüneteltettem,és volt hóközi folyásom azt mondta a nőgyógyász,hogy 3 hónap szünet,és újabb fajtát írt fel,mert azt mondta már váltanom kell,most Volina-t írt fel,azt mondta ez "korszerűbb".

2010. aug. 7. 11:07
Tudtok ajánlani olyat ami nem szünteti meg a szexuális étvágyamat?
4. csillubaba (válaszként erre: 3. - Molyka)
2010. aug. 7. 11:06
jesszusom!!
2010. aug. 7. 10:41
Nekem nem jött be. Elkezdetm szedni és 3 héten keresztül ömlött belőlem a vér, kórház lett a vége a vérveszteség miatt. 10.000-1 aki így jár...
2010. aug. 7. 10:37

Szia!


Én 7 évig szedtem Novinette-et. Jó volt, bevált, soha semmi gondom, panaszom nem volt.

Csak annyi volt a bibi, hogy én nem tartottam szünetet ahogyan kellene és miután abbahagytam a gyógyszert 7 év után teljesen megkergült a ciklusom és 2 évig nem jött a kisfiam. De ennyi kb. Egyébként mostmár szülés után nem írta fel ezt a gyógyszert az új orvos mert azt mondta már vannak sokkal "korszerűbbek" is. Most lindynette-et kaptam és ugyanolyan jónak tűnik...

2010. aug. 7. 10:18

Az érdekelne kinek vált be, és akinek nem miért.

Milyen mellékhatások jelentkeztek, stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook