Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányt szeretnék fórum

Kislányt szeretnék (beszélgetős fórum)


2014. okt. 21. 12:31
Sziasztok!Látom már több mint 3 éve nem volt itt senki de ha mégis idetévedne valaki,lenne egy kérdésem nekem is! Irjatok ha olvassátok! Köszi! :-)
21. Nikyci
2011. jan. 27. 12:32

Nekem is két kisfiam van és én is kislányt szeretnék 3. babának.De ha fiú lesz ugyanúgy fogom szeretni mint a másik kettöt.

Ha elsö babának szeretne kislányt megérteném,hogy le hurogják az a fontos,hogy egészséges legyen!

Ha két kislányom lenne akkor biztos fiúra vágynak!

20. Reaa
2011. jan. 22. 15:08
Minden módszerre kíváncsi lennék, hátha bejön:)
19. corby (válaszként erre: 18. - Reaa)
2011. jan. 10. 13:40
Dolgozunk rajta de sajnos nem igazán jön össze.Nem lessz egy egyszerű menet,pedig a második becsúszott.
18. Reaa (válaszként erre: 1. - Corby)
2011. jan. 10. 12:57
Erre én is kíváncsi vagyok, mert két fiú után..nagyon szeretnék egy kislány!!!Segítsetek:)
17. Vanda99 (válaszként erre: 12. - Corby)
2011. jan. 3. 12:44
Szerintem az a fontos h egézséges legyen és mindkét nemnek ugyanugy örülni kell:)
2011. jan. 3. 12:43
Nekem 3 hete született meg a kislányom:) A párom családjába 58 éve nem született kislány:) most mindenki a kislányunk körül legyeskedik amit ő persze nagyon szeret
15. maya80
2010. aug. 17. 11:50

Nekem kislányom van, de hogy hogy csináltuk...? :)

Most várjuk a másodikat, de a nemét még nem tudjuk.

2010. aug. 12. 08:37

Nálunk is peteérés előtti együttlétből lett kislány!

Hajrá!:-)

13. de7b885b74 (válaszként erre: 10. - Tamianyu)
2010. aug. 7. 10:11
Ez szerintem is hihetőbb és elfogadhatóbb, mint a naptárak, bár érdekesnek tartom őket,semmiképp nem venném 100%-ra:)
12. corby (válaszként erre: 11. - Tamianyu)
2010. aug. 7. 09:25

KÖszönöm!


Azért annyira nem ragaszkodom hogy ha fiú lenne,már nem is örülnék neki.De ha van valami módszer arra hogy talán kislány legyen,akkor azt szívesen kipróbálnám.Persze az egészség a legfontosabb számomra is.De miért ne próbálhatnám meg , hátha bejön.Sőt az is lehet hogy több gyerekünk nem is lessz.

11. Tamianyu (válaszként erre: 9. - Maszat84)
2010. aug. 7. 09:20

Szerintem az egészség mindnekinek fontos,sőt a legfontosabb,de attól még vágyhatunk különböző nemű babákra.Baj akkor van,ha valaki annyira görcsösen ragaszkodik az elképzeléséhez,hogy nem tudja elfogadni ha ellenkező nemű gyereke születik.

A naptáraknak én sem hiszek,mert itt számít 1-2 nap is,sőt sokszor órák is.A naptárak átlag emberhez vannak igazítva,és ettől sokan eltérhetünk.

10. Tamianyu (válaszként erre: 8. - Corby)
2010. aug. 7. 09:16

Sok sikert hozzá.

Nekem egyébként a dokim magyarázta ezt el,amikor a fiam után lányt szerettünk volna.

2010. aug. 7. 09:02
A Jónásnaptár szerint fiunk lett volna,és kislányunk született.Én nem hiszek ilyenekbe!Bizti 2 fiu után én is így lennék,bár nekem az egészség a fontos!
8. corby (válaszként erre: 7. - Tamianyu)
2010. aug. 7. 08:59

Tamianyu


Köszi,én is megérzem mikor van pe-em.Pedig nem lözépidőben van.Ez elég jól hangzik,és ha belefogunk,erre figyleni fogok.

7. Tamianyu (válaszként erre: 4. - Corby)
2010. aug. 7. 08:56

Én így számoltam,és mindig bejött.

A lényeg,hogy pontosan tudd mikor van pé-d.

Én megérzem mindig.A fiú spermák gyorsabbak,de kevesebb az élettartamuk.A lányok lassúbbak,de tovább élnek.Ha pé előtt vagy együtt a pároddal,akkor nagyobb az esély a lányra,mert igaz lassabban érnek célt,viszont életben vannak amíg megtörténik az ovuláció.Ha közvetlen ovukor vagytok együtt,akkor fiúra nagyobb az esély,mert ők előbb célba érnek.Amikor a lányaink készültek,nagyon figyeltem arra,hogy pont ovukor ne legyünk együtt,csak az azt megelőző napokon.

Remélem érthetően írtam le.Bár ezzel sokan nem értenek egyet,de szerintem logikusnak tűnik,és nekünk be is jött.A naptárak erre a célra nem alkalmasak,mert ez teljesen személyes,neked kell kitapasztalnod mikor van pé-d.Nem mindenkinek van pont közép időben,és ugye előfordulhat spontán is.Én azt is észre veszem,mert sok a nyák olyankor,és nálam kis görcs is kíséri.

2010. aug. 7. 08:40
Nekem férfi létemre a legnagyobb vágyam, hogy egyszer majd egy kislányom fog születni.
2010. aug. 7. 08:38
A lényeg szerintem is hogy legyen baba, egészséges!Sokaknak az sem adatik meg, vagy sokat várnak rá, nem hogy még válogassanak is:)De megértelek mert én meg kisfiút szeretnék.A Jónás naptár elvileg ezt behatárolja, hogy mi várható, meg van a ciklus.hu, ahol szintén meg lehet nézni több dolgot.
2010. aug. 7. 08:37
Persze hogy egészséges.Nekem már van két kisfiam,és gondolkozunk egy haramdik babán,viszont olvastam valahol hogy van ilyen számolós módszer,talán kínai naptár?Nemtudom,de azzal talán ki lehet számolni hogy mikor kell eggyütt lenni ahhoz hogy kislányunk szülessen.
2010. aug. 7. 08:33
Hát erre szerintem nincs módszer,a férfitól függ.Meg amúgy is a lényeg h egészséges legyen.Én mióta kora babám született s voltunk az osztályon csak ezt mondom.
2. Kriszti0711 (válaszként erre: 1. - Corby)
2010. aug. 7. 08:30

Szia!

Nem tudom, hogy mi a módja, vagy mi mit hogy csináltunk, de nekünk kislányunk lesz!:) Egyébként én úgy voltam vele, hogy nekem mindegy, hogy kislány vagy kisfiú csak egészséges legyen!:)


Sok sikert!

2010. aug. 7. 08:27

SZiasztok!


Segítsetek.Milyen módszert lehet alkalmazni arra ha kislányt szeretnék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook