Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van esetleg valaki, akit most vettek fel az ELTE levelező óvodapedagógus szakára? fórum

Van esetleg valaki, akit most vettek fel az ELTE levelező óvodapedagógus szakára? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 12. 23:25
Szerintem nem túl nehéz, csak a szabadon választható tárgyakat külön-külön napokra tudod felvenni, az nem fér bele a konzultációs napokba. Amúgy rendesek a tanárok, csak a tanulmányi osztály nem túl rugalmas.
10. Mse3 (válaszként erre: 7. - Starmama)
2011. jún. 10. 20:24
sziasztok.. látom, hogy már nem túl aktiv ez a fórum, de azért próbálkozom, hátha meglátjátok.. Engem is az ELTE levelezős óvodapedagógus szaka érdekelne.. Egyenlőre mgé csak informálódok, mert Szegeden vagyok spanyol-andragógia szakos, és kiváncsi lennék.. Nagyon érdekel a szak, és már több tapasztaaltom van gyerekekkel. Tudom nem szép egy szakról ilyet kérdezni, de mennyire nehéz, mennyire megterhelő? Annak ellenére, hogy nagyon érdekel, ez egy lényeges szempont igy, hogy más szakom is vann. Remélem meglátjátok a kérdésemet :) köszi szépen előre is
2010. aug. 7. 13:29
TOFK.
2010. aug. 6. 22:18
Nézegettem de nem láttam a honlapjukon, hogy lenne pótfelvételi erre a szakra:( Te melyikre fogsz járni? PPK vagy TOFK?
2010. aug. 6. 22:01
Az ének nem veszélyes egyáltalán. Nekem a tesi volt a mumus, de sikerült. Kellett kézenállni, meg minden, ahogy a tájékoztatóban írják.
6. szofi2 (válaszként erre: 4. - Starmama)
2010. aug. 6. 21:55

Köszi:) Amúgy még nézegetem a pótfelvételi lehetőségeket, hátha...!

Milyen volt az alkalmassági? Az ének részétől tartanék a legjobban pedig szeretek énekelgetni:)

5. starmama (válaszként erre: 2. - Bebekriszti)
2010. aug. 6. 21:19
Szia! Csak ismerkedni szerettem volna sorstársakkal. Óvónéni voltam én is 6 évig, még régen. Csak mostmár az én " tudásom" nem elég ...
4. starmama (válaszként erre: 3. - Szofi2)
2010. aug. 6. 21:17
Ne bánd! Gratulálok a babához, nagyon édes! Én már háromszor kezdtem el a sulit, de mindig közbejött egy édes teher... De most elvégzem, csakazértis!
3. szofi2 (válaszként erre: 1. - Starmama)
2010. aug. 6. 19:49

Szia!

De jó neked!!! Szerettem volna én is felvételizni de későn kapcsoltam így idén lemaradok:(

2. bebekriszti (válaszként erre: 1. - Starmama)
2010. aug. 6. 18:18
Szia! Óvónéni vagyok.Miben segíthetek?? A közvetlen kolléganőm is ott végzett tavaly...
2010. aug. 6. 17:33
Sziasztok. Szeptemberben kezdem, van itt még valaki rajtam kívül, akit ide vettek fel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook