Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Van esetleg valaki, akit most vettek fel az ELTE levelező óvodapedagógus szakára?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

11. starmama2011-06-12 23:25
Szerintem nem túl nehéz, csak a szabadon választható tárgyakat külön-külön napokra tudod felvenni, az nem fér bele a konzultációs napokba. Amúgy rendesek a tanárok, csak a tanulmányi osztály nem túl rugalmas.

10. Mse32011-06-10 20:24
sziasztok.. látom, hogy már nem túl aktiv ez a fórum, de azért próbálkozom, hátha meglátjátok.. Engem is az ELTE levelezős óvodapedagógus szaka érdekelne.. Egyenlőre mgé csak informálódok, mert Szegeden vagyok spanyol-andragógia szakos, és kiváncsi lennék.. Nagyon érdekel a szak, és már több tapasztaaltom van gyerekekkel. Tudom nem szép egy szakról ilyet kérdezni, de mennyire nehéz, mennyire megterhelő? Annak ellenére, hogy nagyon érdekel, ez egy lényeges szempont igy, hogy más szakom is vann. Remélem meglátjátok a kérdésemet :) köszi szépen előre is
(válasz starmama 7. hozzászólására)

9. starmama2010-08-07 13:29
TOFK.

8. szofi22010-08-06 22:18
Nézegettem de nem láttam a honlapjukon, hogy lenne pótfelvételi erre a szakra:( Te melyikre fogsz járni? PPK vagy TOFK?

7. starmama2010-08-06 22:01
Az ének nem veszélyes egyáltalán. Nekem a tesi volt a mumus, de sikerült. Kellett kézenállni, meg minden, ahogy a tájékoztatóban írják.

6. szofi22010-08-06 21:55
Köszi:) Amúgy még nézegetem a pótfelvételi lehetőségeket, hátha...!
Milyen volt az alkalmassági? Az ének részétől tartanék a legjobban pedig szeretek énekelgetni:)
(válasz starmama 4. hozzászólására)

5. starmama2010-08-06 21:19
Szia! Csak ismerkedni szerettem volna sorstársakkal. Óvónéni voltam én is 6 évig, még régen. Csak mostmár az én " tudásom" nem elég ...
(válasz bebekriszti 2. hozzászólására)

4. starmama2010-08-06 21:17
Ne bánd! Gratulálok a babához, nagyon édes! Én már háromszor kezdtem el a sulit, de mindig közbejött egy édes teher... De most elvégzem, csakazértis!
(válasz szofi2 3. hozzászólására)

3. szofi22010-08-06 19:49
Szia!
De jó neked!!! Szerettem volna én is felvételizni de későn kapcsoltam így idén lemaradok:(
(válasz starmama 1. hozzászólására)

2. bebekriszti2010-08-06 18:18
Szia! Óvónéni vagyok.Miben segíthetek?? A közvetlen kolléganőm is ott végzett tavaly...
(válasz starmama 1. hozzászólására)

1. starmama2010-08-06 17:33
Sziasztok. Szeptemberben kezdem, van itt még valaki rajtam kívül, akit ide vettek fel?