Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakásfelújításba kezdtünk. Az előző tulajdonos a parkettára szőnyeget tett le. Hogyan lehet majd felszedni? fórum

Lakásfelújításba kezdtünk. Az előző tulajdonos a parkettára szőnyeget tett le. Hogyan lehet majd felszedni? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 8. 12:23
Megpróbálunk mindent. :o)
9. giga455 (válaszként erre: 5. - L.Niki18)
2010. aug. 7. 11:24

Óvatosan kell csinálni :S Nekem kosz, vagy én nem is tudom mi volt lekövesedve a parkettámra... Vékony rétegen volt, de szinte fekete volt tőle. Áztattam, és vakartam majdnem 2 héten keresztül napi több órát. Húzós volt, de most gyönyörű, és nem lett felcsiszolva utána, tehát ha óvatosan csinálod nem sérted meg túl mélyen.

Nekem úgy mondták, hogy a csiszoló legalább 1 mm-t felszed a parkettából.

2010. aug. 6. 18:54
Köszönöm szépen a segítségeket!
7. caffi (válaszként erre: 5. - L.Niki18)
2010. aug. 6. 17:22

Alá kell nyúlni mikor tépitek fel....szerintem minimális sérülést okozol....azt meg a csiszolás eltünteti!

Ha mélyebb sérülés van,az úgy tudod eltüntetni,h lakkot kikeversz a csiszolásból származó porral...és azt kened a repedésbe!

6. bash (válaszként erre: 5. - L.Niki18)
2010. aug. 6. 17:20
szerintem siman fel kell hivni egy parkettast a 200000 bol es megmondja ingyen es bermentve
5. L.Niki18 (válaszként erre: 3. - Caffi)
2010. aug. 6. 17:15

Igen gumis aljú...! :o(

Spaklival nem fogom nagyon felsérteni a parkettát annyira?

4. giga455 (válaszként erre: 2. - L.Niki18)
2010. aug. 6. 17:10

spakli?? ;)

Ócsó játék, én csináltam :S Viszont megérte, mert gyönyörű lett :)

3. caffi (válaszként erre: 2. - L.Niki18)
2010. aug. 6. 17:10

Spaklival...szikével.....a lényeget te magad megválaszoltad....csiszolás és lakkozás!

El tudom képzelni h milyen....főleg ha gumis alja volt....Nagy meló lesz!Sok sikert:)

2010. aug. 6. 17:07
Szóval az egyik szobában ami a mi hálószobánk lesz, annyira rá van a szőnyeg alja szinte a parkettára "égve", hogy nem tudjuk mivel fogjuk tudni azt felszedni??? Utána természetesen szeretnénk felcsiszolni és lelakkozni is a szobákban a parkettát.
2010. aug. 6. 17:05
Lakásfelújításba kezdtünk. Az előző tulajdonos a parkettára szőnyeget tett le. Mivel olyan rég óta rajta vannak a szőnyegek a szobákon...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook