Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A visszértágulatról általában fórum

A visszértágulatról általában (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A visszértágulatról általában

14. ca9e4fb9e4 (válaszként erre: 1. - Nyzsuzsa)
2010. aug. 20. 12:54

Köszönöm Neked ezt a cikket!

Tehát mozgás és pihentetés.

És mi a véleményed a vadgesztenyéről? (Nekem orvos írt föl kapszulákat...)

Köszi, előre is!

13. Ágota 77 (válaszként erre: 12. - Nyzsuzsa)
2010. aug. 16. 15:20
Köszi, eddig értem, de hol találom/mi a címe ami a visszérről sól?
12. nyzsuzsa (válaszként erre: 10. - Ágota 77)
2010. aug. 16. 10:50
Az e-könyv digitális formában PDF formátumban megjelent könyvet jelent, vagyis nem papírra nyomtatott, hanem számítógéppel olvasható.
11. bozidarka (válaszként erre: 6. - Csicsi25)
2010. aug. 14. 17:15
Nekem 25 évesen már műtötték a viszereimet,két szülés után jött ki,Anyai ágon örököltem.azóta kiújult ,kisujjnyi vastgok lettek,alacsony a vérnyomásom,szívbeteg vagyok,nincs már mit tenni ,így maradok,egyéb panaszt nem okoz ,mint nem esztétikus látvány.A létező kencéket végigpróbáltam ,pénzkidobás.Kímélni kell és kész...
10. Ágota 77 (válaszként erre: 8. - Nyzsuzsa)
2010. aug. 12. 15:57
Mi az az e-könyv?
9. Ágota 77 (válaszként erre: 6. - Csicsi25)
2010. aug. 12. 15:56

Talán erről a spray-ről olvastál:


[link]


igaz, itt sincs még sokminden róla.

8. nyzsuzsa (válaszként erre: 6. - Csicsi25)
2010. aug. 12. 15:46
A spray-ről nem tudok, de nagyon sok mindent tehetsz a gyógyulás érdekében. Az e-könyvben sok alternatíva fel van sorolva, érdemes elolvasni.
2010. aug. 10. 21:13

Köszönöm szépen, nagyon hasznos cikk. Mondjuk az ismeretségi körünkben teljesen vegyes embereknek van visszértágulata, tehát nekem abszolút nem tűnt női betegségnek.

Én genetikusan örököltem: nagytatámnak 19 éves korában volt az első műtétje. Sose volt kövér, viszont minimum 190 centi magas, nagyon alacsony vérnyomása van és rövidebb az egyik szívbillentyűje. Nekem mostanában jöttek ki, főleg a jobb lábamon. Szobrásztanuló vagyok, és azon kívül is ha dolgozom valamit, akkor az is nyilván vagy ülő vagy álló (aránylag kevés más alternatíva van, bár az ember kreatív lény, megoldja). Nálam a nagyatyai tényezők közül csak az van meg, hogy én is magas vagyok és aránylag alacsony a vérnyomásom - szerencsére szívrendellenességeket nem találtak eddig.

2010. aug. 6. 22:42

Köszi a cikket, szépen leírtad a tudnivalókat!


Sajnos, nekem is visszeresek a lábaim, anyukámtól örököltem. Tavaly februárban voltam injekciózáson, de ha nem történik valami csoda, hamarosan újra mehetek.


Éppen ma olvastam egy spary-ről, ami állítólag eltűnteti a visszereket, javítja a véráramlást. Hát, elég hihetetlennek tűnik, nem tudom mi belőle az igazság.

2010. aug. 6. 22:34

Köszönöm szépen a cikked!

Épp a napokban kezdett el foglalkoztatni a téma. Apró lilás kis vénácskákat fedeztem fel a combomon...

Nagyon várom a következő részt.

2010. aug. 6. 20:02
Ez bizony mind így igaz, tapasztalatból tudom. 35 évesen estem át egy mélyvénás trombózison és tüdőembólián, amit egy tüdőinfarktus követett. Ma is gyógyszereken élek, de itt vagyok! Nem volt előtte semmi bajom, valami oknál fogva a vese vénájától a bokámig egy véna teljesen eldugult, bealvadt, azt mondták az orvosok, hogy olyan, mintha belefőtt volna a vérem. Heteken át az intenzív osztályon küzdöttek értem. Ma sem tökéletes a bal lábam: 15cm-rel vastagabb, mindkét lábamon gumiharisnyát hordok, ami ilyen melegben felér egy büntetéssel, vérhígítót szedek. De ezek mellett már dolgozom, mert a munka feledteti velem a szörnyűségeimet. A családom ha nem lett volna, akkor ma én sem lennék! Mindenki vegye komolyan az első jeleket és ne hanyagolja el magát!
2010. aug. 6. 17:37
nagyon jó a cikk,alapos,már várom a következő részt!
2010. aug. 6. 16:37
Várom a további cikkeid :-)
2010. aug. 6. 16:08
Ebből a cikkből megismerhetitek, hogy mi is az a visszértágulat, kialakulásának okait, tüneteit, szövődményeit, hogy mikor és milyen orvoshoz kell fordulni, ha a visszértágulat tüneteit véljük magunkon felfedezni.

Ugrás a teljes írásra: A visszértágulatról általában

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook