Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alacsony cukorértékek. fórum

Alacsony cukorértékek. (beszélgetős fórum)


2010. aug. 6. 10:56

nekem is mindig alacsony volt, szédelegtem, ha nem ettem időben :(


azután elmondtam egy diabeteses asszisztensőnke, mértük párszor a cukromat, tényleg nagyon alacsony volt.

Azt tanácsolta, hgy egyek 3-4 óránként,

vagyis a reggeli után pár órával én hárommal szoktam, pár falat kekszet, mivel dolgozom és nincs időm másra,

ebéd után már 3 órával nálunk vacosra, akkor joghurtot eszem,

majd este 7 körül egy kevés gyümölcs, vagy pár szem keksz.


Bevált,már régóta nem szédülök és a cukrom is a helyén van :D

4. 0d717b184a (válaszként erre: 2. - Erika84)
2010. aug. 6. 10:40

nekem is van

de a cukrom azért nem ilyen alacsony



el kell vele menni endokrinológushoz mindenképpen

nem jó

3. szerika86 (válaszként erre: 1. - Barcabo)
2010. aug. 6. 10:38

Szia!

Nekem 3 fölé nem megy az éhgyomori. Mikor terhes voltam 160 g ch diétán voltam, de attól sem változott, szóval sztem felesleges volt.Inzulinrezisztenciám + pco-m van ez okozza.

2. erika84 (válaszként erre: 1. - Barcabo)
2010. aug. 6. 10:21

Az tényleg nagyon kevés. A húgomnak hasonló a problémája és neki a ciklusát befolyásolja. Hiperinzulinémiának nevezik a dolgot. Túl sok inzulint termel a szervezet, de mégsem bontja a cukrot rendesen. Mindenképpen fordulj orvoshoz!

Sajna nekem terhesség alatt nagyon magas volt a cukrom, inzulinoztam magam. Kiműveltem kicsit belőle magamat.

2010. aug. 6. 10:18

Olyanok válaszát várnám akik hasonló értékekkel élnek,mérnek,tüneteik voltak.

pár napja elkezdtük itthon mérni a cukromat itthon,mert van mérőnk,anyum eü-s a tünetek miatt kezdtük mérni.a helyzet az hogy amikor ettemutána sem megy 3.5 fölé!Mi a teendő???éhgyomorra mikor mérünk2.2-és 2.8között van minden reggel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook