Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet letiltani az iwiw-nél a hírfolyamról például azt, hogy megjelenjen, hogy képet töltöttem fel? fórum

Hogyan lehet letiltani az iwiw-nél a hírfolyamról például azt, hogy megjelenjen, hogy képet töltöttem fel? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 6. 09:47
Köszönöm :)
2010. aug. 6. 09:40
Belépsz az alkalmazásba, felül van, hogy alkalmazás jogosultságai és ott kiszeded a pipát a hírfolyamnál. Mindegyiknél így van!:)))
2010. aug. 6. 09:38
Az alkalmazásokat amikor telepíted, ott is be kell pipálni a hírfolyamot. Kvíznél nem tudom, hogy van-e, de én a többinél kiszedtem a pipát és nem írja ki mikor belépek.
2010. aug. 6. 09:31

:)

Remélem én is.

Én is kiszedegettem a pipákat, elvileg rólam semmi nem jelenik meg a hírfolyamban, viszont ha kvízt töltesz ki, azt hiszem, hogy azt kiadja mindenképp :S Habár lehet, hogy valahogy azt is kilehet iktatni, nem tudom sajnos...:(

2010. aug. 6. 09:21
Remélem sikerült :)
4. Ncilány (válaszként erre: 2. - 5c164bdafa)
2010. aug. 6. 09:04

Oké, köszi, engem is érdekelt.

Ha akarok oda írni azt engedi ilyen bejelölés után is?

2010. aug. 6. 09:03
Köszönöm szépen!
2010. aug. 6. 08:41
A neved alatt van egy olyan, hogy "beállítások", rákatt, aztán bal oldalt van egy lista, és rányomsz arra, hogy "hírek rólam", és a pipákat kiszeded, utána nem fog megjelenni semmi rólad a hírfolyamban.
2010. aug. 6. 08:39
Hogyan lehet letiltani az iwiw-nél a hírfolyamról például azt, hogy megjelenjen, hogy képet töltöttem fel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook