Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki használ Mirénát: mellékhatásként várható hízás? fórum

Aki használ Mirénát: mellékhatásként várható hízás? (beszélgetős fórum)


11. Alexx
2011. dec. 28. 16:41
Én nem szültem, és majdnem 3 hete tették fel a Mirenát. Több, mint egy hete vérezgetek, a karácsonyt pedig olyan gorcsökkel küzdöttem végig, hogy eszembe jutott, hülyeség volt feltetetni. Remélem, később, ha beáll, jobb lesz és előnyét is látom.
10. andi6020 (válaszként erre: 9. - Cicmic87)
2010. aug. 6. 18:20
A tájékoztatójában annyi van, hogy olyan nőknek teszik fel, akik már szültek.
2010. aug. 6. 17:46

Sziasztok!

Ezt mindenkinek felteszik vagy el kell érni egy bizonyos kort?

2010. aug. 6. 14:18
3 hónapja van!nem jön meg.-)))hála-tök jó,nem híztam.viszont szokott mesiszerű görcs lenni elég sűrűn
7. Matica (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2010. aug. 6. 13:48

:))))))

ÁÁÁÁÁ dehogy, 5 évig volt fent.

Azóta másként alakultak a dolgok, és nem tetettem fel másikat. De ha gyogyó és a spirál között kellene választanom, akkor megint csak spirál lenne és Mirena.

6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Matica)
2010. aug. 6. 13:13
10 éve nem vetetted le?
2010. aug. 6. 11:36

Az első három hónapban nálam elszaladt a paci, mert híztam 8kg-ot, de utána észre sem vettem és gyorsan le is ment. Bár ennek olyan 10 éve volt, azóta nem tudom, hogy mennyire változott a termék. Mármint a hormontartalomra gondolok.

Viszont ha azt mondaná a doki, hogy spirál, akkor biztos ezt választanám megint.

2010. aug. 6. 07:15

Én 4 hónapja tetettem fel. Az első hónapban iszonyú falánkság jött rám, még a vasszöget is meg tudtam volna enni bármikor:) De végül is nem derült ki, hogy ez ettől volt e, mert azóta elmúlt.

Eleinte én is gyanakodtam rá, de alaposan utána olvatam, és bár a használati utasítás szerint gyakori mellékhatás a testsúlygyarapodás, egy orvosszakértő szerint nem jellemző.

Mindenesetre nem híztam semmit azóta.

...más:

az első 3 hónapban furcsán vérezgettem, az első két napon pecsételő, majd 2-3 napig iszonyú erős....viszont most volt 2 nap barnázgtaás és ennyi:) nem görcsölök, nem fáj...szóval összességében én elégedett vagyok

2010. aug. 6. 06:49

Miért választottam?

Orvosom javasolta, mert meguntam, hogy 21 naponta menstruáltam 8-10 napig. (számold ki, mennyivel többet véreztem, mint a nagy átlag!)


Mellékhatások?

Nálam semmi negatív, csak pozitív tapasztalatom van. A felhelyezést követő hónapban egyszer volt pár napos pecsételő vérzésem, azóta SEMMI. Egyáltalán nem jön meg. Ötödik évnél tartok, ősszel kell lecserélni, természetesen újra a Mirenát rakatom fel. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Fantasztikus úgy élni, hogy nem kell a menstruációval foglalkozni. Hormontartalma nem magasabb mint a gyógyszereknek. Imádom!!

2010. aug. 6. 00:48
Nem használom, de abból kiindulva, hogy a hormonhatás csak helyi, tehát csak a méhnyálkahártyára hat, és nem az egész szervezetre én kizártnak tartom.
2010. aug. 6. 00:03
Sziasztok! Olvastam a tájékozatatóban, hogy a Miréna mellékhatása lehet hízás. Tapsztaltatok ilyet? Milyeb gyakori lehet szerintetek? Nem szeretnék egy dagadt feleség lenni, aki nem kívája a szexet! :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook