Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbeadás fórum

Örökbeadás (beszélgetős fórum)


16. trikó
2017. ápr. 4. 21:22

Kedves örökbeadó anyuka,

Ha az örökbeadás mellett döntött és Ön szeretné kiválasztani a családot a gyermeknek, kérem jelezze, mi nagyon szívesen örökbefogadnánk a babát. Továbbiak: szamibabi@hotmail.com

2015. máj. 4. 08:29

Kedves örökbeadó szülők!


Sajnos tudomásul kellet vennünk hogy nekünk soha nem lehet vérszerinti gyerekünk.

Elhatároztuk hogy örökbefogadunk egy csecsemõt.

Kérem aki tudd segitsen...bármiben.. Mit tegyünk? Esetleg ismernek-e olyan személyt aki várandós és nem szeretné,nem tudja felnevelni a kisbabát...? Kérem segítsenek hogy örökbe fogadhassunk egy csecsemõt!!!!

Olyan hölgyet keresünk aki nem tudja megtartani születendő babáját és Ő szeretné kiválasztani az öröbefogadó szülőket.Kérem ha van itt olyan nő aki ilyen helyzetben van írjon és mindent megbeszélünk. Nagyon szeretnénk egy kisbabát akit elfogadunk és teljes szivünkből szerethetünk!


ani8603@gmail.com


Köszönettel: Ani

14. együtt (válaszként erre: 8. - Miniboszi)
2011. szept. 2. 15:20

Szia!

Hogy vagy,vagytok? Nem szeretnék alkalmatlankodni,csak szeretném megkérdezni,hogy hogy alakult a sorsotok.

Olvasgatom a hozzaszólasokat,nagyon sajnálom,hogy így alakult a sorsotok,de láttam azért akadnak olyanok akiket a segítség vezérel és nem a "könnyebb itélkezni mint..... " típus


Tudod úgy alakult az élet,hogy mi a másik oldalon állunk, örökbefogadni szeretnénk. és tudom azt,hogy mikor elérkezik a világ legörömtelibb napja számunkra ,valakinek nagyon nehéz lesz.

Örökbe adni (nem tudom végül is te hogy döntöttél) egy kisbabát, egy kis apró életet a világ legnehezebb dolga lehet. És ha eljön majd az időnk.... remélem eljön, nem tudom majd,hogy hogyan kezeljem a szülö anyukát. azt szeretném ,hogy tudja nagyon vigyázunk majd rá, és hogy mennyire hálásak vagyunk.



Tudod úgy gondoltam mindig,hogy nagyon erőssek azok az anyukák akik elhatározzak,hogy örökbe adják a kisbabájukat, hisz könnyebb lenne lemondani róla és elvetetni..... de ők nem teszik, vállalják a kockázatot, hogy 9 hónapig pocaklakóként szeretgetik, és nem tudják képesek e lesznek rá...... mikor eljön az idő.

Sajnos ebben a helyzetben nincsen jó,vagy rossz döntés, csak DÖNTÉS!!


Nagyon remálem,hogy neked sikerült.

Remélem jól vagytok és ha van kedved beszelgetni, valakivel aki a mésik szemszöget is ismeri, írj bátran.

Nagyon szép életet kívánok.

2011. márc. 18. 21:16

Szia!

Én voltam ugyanebbe a helyzetbe,tudok neked segíteni.Remélem,jól vagy a babával együtt.

12. Csenger11 (válaszként erre: 1. - Miniboszi)
2010. dec. 16. 13:37

Szia!

Mi is szeretnénk örökbefogadni egy kisbabát. Érdeklődnék, hogy végül is mi lett Veletek, és a Babával?

11. Krisztine2 (válaszként erre: 10. - Krisztine2)
2010. aug. 6. 09:28

[link]


Nézd meg,korrektnek tünik.

2010. aug. 6. 09:23

Vagy a Bölcső alapítvány.

Sok kitartást neked!

2010. aug. 6. 08:07
próbáld megkeresni a gólyahír alapítványt. ők örökbefogadással foglalkoznak, meg végig segítik a terhes és örökbeadni vágyó kismamikat. mert simán akik ezt csinálják és felvállalják általában védőnőtől orvosig mindenki úgy beszél vele mint a kutyával se. minden tiszteletem a tiéd
2010. aug. 5. 23:07
köszönöm csak így nehezebb lesz,mert ugye 9hónapig velem utána?
2010. aug. 5. 22:59
Minden elismerésem a tiéd,hogy nem gondolkodtál abortuszon.
2010. aug. 5. 22:13
Nem tarthatom meg mert saját hibámon kívül de olyan helyzetbe kerültem,hogy ez lehetetlen lenne.Nem gondolkoztam egyáltalán abortuszon!Én tudom mi a szenvedés és nem kívánom senkinek sem amit eddig átéltem,ha valakinek nem tetszik a döntésem az ne is vegyen engem figyelembe,ne is írjon!Többieknek szívesen válaszolok bármilyen kérdésre!Köszike hogy észre vettetek:)
2010. aug. 5. 21:21

Tisztellek,mert legalább nem vetetted el a babát.

Nagyon sokan várnak kisbabára akinek sajnos nem lehet.

Legalább te is hozzájárulsz egy várakozó párnak a boldogságához.


Sok sikert remélem később sem fogod megbánni döntésedet.

2010. aug. 5. 21:18

Van itt a hoxán fórum az örökbaadásról.

Nincs más lehetőséged?

Én örökbefogadtam a kisfiam,de mégis aza véleményem ez csak az utolsó megoldás lehet egy anyának,mert nem hiszem,hogy van nehezebb dolog,mint lemondani a gyermekedről!

2010. aug. 5. 21:17
mi még most probálkozunk a babával ugyh tanácsot nemnagyon birok adni sajnos.
2010. aug. 5. 21:16
sajnálom.és most mit fogsz csinálni?
2010. aug. 5. 21:14
Sziasztok!én egyedül maradtam babával a pocimban aki,tud valamit a témáról az írjon!Minden hozzászólást szívesen várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook