Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » MIÉRT van az, hogy a Kedvesem saját bevallása szerint minden szempontból én vagyok a tökéletes nő számára, de mégsem szerelmes belém? fórum

MIÉRT van az, hogy a Kedvesem saját bevallása szerint minden szempontból én vagyok a tökéletes nő számára, de mégsem szerelmes belém? (beszélgetős fórum)


19. 9b68993820 (válaszként erre: 1. - Zsanzaa)
2013. jún. 2. 10:18
Nekem is idő kell, míg szerelmes leszek. De ha egy friss kapcsolatban a férfi közölné velem 3 hónap után, hogy tökéletes vagyok neki, de mégsem szerelmes belém, akkor én szakítanék. :( Nem akarnék olyan helyzetbe kerülni, hogy szerelmes vagyok, és várjam, vajon mégis megszeret-e. :( Sztem könnyen lehet, hogy ez tőle csak szöveg, érzelmileg védi magát, de ha nem, akkor az nem jelent jót a jövőre nézve, mert ha az elején nincs oda úgy igazán, akkor később mi lesz?
18. grizus
2013. jún. 2. 09:37
A szerelem fura dolog. Lehet valaki minden szempontból tökéletes, mégsem érzünk szerelmet, más meg egy hülye barom vagy szemétláda, mégis a fél életünket odaadnánk érte. De olyan is van, hogy a szerelem szép lassan kialakul. Nincs recept.
2013. jún. 2. 09:31

Jajjj. Olvasom, hogy a "feleség hibájából" váltak el. Igen, ezt minden pasitól hallottam én is :) érdekes ez, szívesen meghallgatnám néha a másik oldalt.


Szerintem amit művel Veled, az szinte lelki terror. Ha nem szerelmes Beléd, miért van Veled? Mi az, hogy az eszével tudja, Te vagy a tökéletes Nő számára?


Tudja, hogy szereted és nyeregben érzi magát, úgy gondolja, bármit mondhat, nem hagyod el. Szerintem ez nagyon durva közlés, még akkor is, ha őszinte. Mintha egy tőrt döfnének az ember szívébe.


Te tudod, mit csinálsz, az idő úgyis mindent segít megoldani.

2010. aug. 12. 00:33
Szerintem teljesen ok, főleg, mivel ő már tényleg férfi, nem "kis huszonéves taknyos." ;)
2010. aug. 6. 19:19
Majd kialakul, ne aggódj!
2010. aug. 6. 19:08

Köszönöm!

Próbálom elfogadni a helyzetet és a legjobbat kihozni belőle:)

2010. aug. 6. 14:25
Többféle minőségű szerelem létezik. Az első, amit a görögök erosznak neveznek, a testi szerelem. A másik ember külsejébe szeret bele az ember, ez amolyan testi vonzalom. A jelek az első pillanattól fennálnak ( szerelem első látásra). A másik a philia, amikor a másik ember lényébe, személyiségébe szeretünk bele. Ehhez idő kell, hiszen meg kell ismerni hozzá a másikat. a harmadik az agape. Ezt nem részletezem, mert nem tartozik ide...
2010. aug. 6. 14:17

Sziasztok!


Szerintem minden rendben van vele.

Magamból kiindulva én sem egyből lettem szerelmes.

Idő kellett hozzá.

11. Noncsi18 (válaszként erre: 1. - Zsanzaa)
2010. aug. 6. 14:13
Szerintem nincs gond!!! Ha "szeret", de nem szerelmes az jó! Főleg, hogy a tenyerén hordoz stb... tehát fontos vagy neki csak még nem jött meg a szerelem. 3 hónap van akinek kevés...... Szerintem várj türelmesen, ha amúgy minden ok vele, akkor biztos megéri várni!!!! :) Főleg ha mondta is hogy neki később jön meg a szerelem!!
2010. aug. 6. 12:28

Bocsi, de ez tipikus hozzáállás, hogy a felesége hibájából. Persze ő ártatlan....

Nem szeretem az ilyen embereket, akik minden rosszat másra kennek. Meg, hogy ezért csalódott a nőkben. Ilyen nincs! Ez csak kábítás!

2010. aug. 6. 12:03

Volt már házas. A feleség hibájából kellett válni, tény, hogy elmondása szerint csalódott a nőkben és talán emiatt is nehezebben nyílik meg.

De gyereke nincs.

2010. aug. 6. 11:26
Nem hiszem, hogy szerelem nélkül tartós lenne.
2010. aug. 6. 11:25

a harmincas évei közepén?

még nem volt házas?

vagy volt már olyan hogy házasodni akart de nem jött össze? vagy egyszerűen soha sem akart még házasodni?

csak azért kérdem, mert ennyi idősen már a legtöbb ember a házasságon gondolkodik...vagy ha nem, akkor csak nem akar egyedül lenni, de tartózkodik a valódi kötöttségektől...

6. Re87 (válaszként erre: 1. - Zsanzaa)
2010. aug. 6. 11:12
Mert a pasik hülyék!!!
2010. aug. 6. 10:57

Köszönöm a hozzászólásokat!

Nem egyszerű...

2010. aug. 6. 07:34

Ha te el tudod fogadni, és nem okoz a lelkednek fájdalmat, hogy ő nem szerelemmel szeret, akkor nem is kérdés...:) Ha boldognak, kiegyensúlyozottnak és elégedettnek érzed magad mellette így is, akkor nincs baj.


Ha úgy érzed, hogy ez neked nem jó, nem erre vágysz, mert sérülsz, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy van-e értelme várni olyan érzésre, ami vagy lesz, vagy nem.

3. 8d686b983c (válaszként erre: 1. - Zsanzaa)
2010. aug. 6. 05:56

Szia!


A szerelem nem egyik pillanatról a másikra köszönt be. Szerintem elég becsületesen bevallja , hogy mennyire fontos vagy neki , de még nem szeret. Jobb lenne , ha hazudna? Nekem úgy tűnik , hogy őszinte hozzád , amikor majd kimondja azt a szót akkor biztosan úgy is fogja érezni. Ne erőltesd , mert akkor nem szívből fogja mondani és az rosszabb.

2010. aug. 5. 22:00

ez hihetetlen...

nekem inkább úgy tűnik a magány elől menekül...

te leírtad számodra kilátástalan, mért kell olyat erőltetni, ami nem megy...

2010. aug. 5. 21:13

Ez nem egy béna szakítószöbeg, mert nem akar elhagyni...

Egyszerűen így érez.

A tenyerén hordoz, próbál boldoggá tenni, tudja, hogy én szeretem.

3 hónapja vagyunk együtt.

Azt mondja,életében eddig háromszor volt szerelmes és mindig olyan fél év után jött neki az érzés, tehát még van remény...:D

Ja és ami még fontos lehet, hogy a harmincas évei közepén jár.

Mit tegyek? Olyan kilátástalannak érzem a helyzetet...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook