Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valamiféle segély gyerek után, ha hitelt szeretnénk felvenni? fórum

Van valamiféle segély gyerek után, ha hitelt szeretnénk felvenni? (tudásbázis kérdés)

11. lisa65 (válaszként erre: 8. - Mindzsi)
2010. aug. 5. 15:02
Ird be a keresőbe az önkormányzatod és nézd meg a helyi rendelkezéseket, törvényeket és rendeleteket.
10. lisa65 (válaszként erre: 7. - 25eed67283)
2010. aug. 5. 15:01

Hát nekem mikor a férjem meghalt és egyedül maradtam a gyerekkel, rendszeres segélyt kaptam és iskola kezdésnél pedig mindig kaptam egyszeri segélyt.


Hát mert a Papád olyan segélyt kért, amit vissza kellett fizetni! Vagy az is lehet, hogy nálatok csak ilyen van.

2010. aug. 5. 14:59
Ezt én innen nem tudom neked megmondani! Menj be az önkormányzathoz és kérdezd meg a helyi dolgokat. Minden önkormányzatnál mások a jóváhagyott szociális segitségek.
8. Mindzsi (válaszként erre: 4. - Lisa65)
2010. aug. 5. 14:24
És az milyen? Mik a feltételei hogy adjanak? és mennyi az az összeg?
7. 25eed67283 (válaszként erre: 4. - Lisa65)
2010. aug. 5. 14:24

:) Na ja. Apám egyszer kért valami miatt, de vissza kellett törleszteni az önkónak.

Ha valaki 1 éjszakát bent tölt a kórázba az egyszeri 5 ezret kap, szülés esetén 20-at. Én valahogy nem kaptam meg egyiket sem, mert nem vagyok rá szorulva. Egyedülállóként nevelem a lányom, nincs saját lakásom, szüleimmel lakunk immár 4-en egy kicsi 2 szobás házba...

Ez Somogy megye egyik kicsiny települése.

2010. aug. 5. 14:15
Talán kamattámogatást lehet kérni, de ebben sem vagyok biztos. De vigyázzatok, mert ha csak támogatással tudnátok visszafizetni, akkor nagyon necces. Mi van ha közben megszüntetik a támogatást? Tudom nem könnyű, de nagyon oda kell figyelni, hogy mennyi hitelt vesz fel az ember, mert elvehetik a feje felől a nehezen megszerzett lakást.
2010. aug. 5. 14:15
Sajnos nincsen semmi a szocpol helyett. :(
2010. aug. 5. 14:12
Az önkormányzatoknál lehet kérni egyszeri vissza nem téritendő segélyt!
2010. aug. 5. 14:11

A hitelhez semmi köze a gyereknek!

Ha neked ahhoz segitség kell, hogy a havi részleteket fizetni tudd, akkor nem fogsz kapni hitelt! Most amúgy is elég rendesen megszorították!

2010. aug. 5. 14:10
Szia!Szerintem semmi sincs a szocpol helyett!De engem is érdekelne a téma,mert mi is igy vagyunk ahogy Ti!
2010. aug. 5. 14:09
Nagyon szeretnénk már a párommal és a kis csemeténkkel elköltözni, hogy legyen egy kis saját családi fészkünk. De ha vennénk fel hitelt így biztosan nem tudnánk visszafizetni havi 70-100 ezer forintot. Van valami féle segély gyerek után, hogy kedvezőbb legyen a pénz vissza fizetés? Úgy tudom a szocpolt is megszüntették.. mi van helyette?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook