Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sziasztok, volt már valaki a vasúttörténeti parkban, milyen? 2.5 éves kisfiam imádja a vonatokat őt szeretnénk elvinni! fórum

Sziasztok, volt már valaki a vasúttörténeti parkban, milyen? 2.5 éves kisfiam imádja a vonatokat őt szeretnénk elvinni! (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 8. 16:20

sziasztok!

Tényleg nagyon szuper volt mindannyian nagyon élveztük!

2010. aug. 5. 15:28

Én beírtam a naptárba, hogy október 17.-én ott a helyünk a fiammal. Közlekedési nap lesz. Biztos tömegnyomor lesz, amit utálok, de egy csomó plusz szolgáltatás is lesz, mint hétköznap. Addig még egyszer elmegyünk hétköznap is. Én a honlapjukon olvastam, hogy hétköznap, illetve nem kiemelt hétvégén mennyi mindenre nincs lehetőség :-((.


A fiam most 2,5 éves, és ő is vonatos :-)))))). Thomas a gőzmozdony a favorit, de tegnap látott Chuggington vagy mi a szösz nevű rajzfilm-előzetest, teljesen belelkesült :-)). Két napja a dinós vonatos rajzfilmet vadászom a műsorban, ott se a dinók érdeklik, hanem a VONAT :-)).

2010. aug. 5. 13:46
Mi egyébként hétköznap voltunk délelőtt aminek az volt az előnye, hogy nem kellett sehol várni és sorbanállni. A hátránya pedig az, hogy nagyon sok vagon vem volt nyitva (nem tudom, hogy egyébként nyitva lennének-e). De ha mentek a mozdonyvezetést ne hagyjátok ki!!! Oklevelet is kap róla a kisfiad! :)
2010. aug. 5. 13:42

Szia!


Mi most voltunk néhány hete. Nagyon szuper! Biztosan tetszene neki!

2010. aug. 5. 13:41
Én nagyon rég voltam. Talán 10 lehettem. Nagyon jó. Voltak ovis csoportok is.
2010. aug. 5. 13:39

Tavaly voltunk, nekem is van egy lassan 3 éves fiam, a tied is nagyon élvezni fogja!!!

Menj rá az oldalukra, majdnem minden hétvégén van más-más program is, nagyon szuper, nekem is tetszett!!

Egy vasutas feleség:)

2010. aug. 5. 13:35
Sziasztok, volt már valaki a vasuttörténeti parkaban, milyen?2.5 éves kisfiam imádja a vonatokat őt szeretnénk elvinni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook