Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés után baby fórum

Vetélés után baby (beszélgetős fórum)


14. velociraptor (válaszként erre: 13. - Godvin)
2010. aug. 7. 15:09

Köszönöm, és szurkolok Neked(ill.Nektek).


Mindent bele!

13. godvin
2010. aug. 7. 15:01
Huu ez nem semmi!Gratulálok hozzájuk!:)))))
12. velociraptor (válaszként erre: 11. - Godvin)
2010. aug. 5. 14:25
10 db - 6-28-ig
11. godvin
2010. aug. 5. 13:43
Mekkora a gyerekszám?És mennyi idősek?Persze csak ha el akarod árulni..?!
10. velociraptor (válaszként erre: 9. - Godvin)
2010. aug. 5. 13:41

nem - egy fiú,egy lány-tényleg nagy élmény...

nem jellemző a családban-egyetlen nagyapámról tudok, akinek ikertesói voltak.

nálam nyilván a nagy gyerekszám és a kor provokálta a többes peteérést.

2010. aug. 5. 13:32
Ó sajnálom!De az nagyon jó hogy,vannak ikreid is!Én teljesen el vagyok ájulva tőlük!Szerintem akkora csoda,két "egyforma"gyerek!Egypetéjüek?És nálatok van másnál is a családban?
8. velociraptor (válaszként erre: 4. - Godvin)
2010. aug. 5. 13:26
ikrek fogantak, csak az egyik elment 5 hetesen...a másiknak a maradvány miatt dupla hosszú köldökzsinórja volt....de az előtte lévő gyerekeim ikrek...ők is úgy fogantak, hogy ott meg szülés után 3 hónappal voltam
7. godvin (válaszként erre: 6. - Detti05)
2010. aug. 5. 13:25
Köszönöm,nagyon kedves vagy!Remélem babák lesznek?!:))))
6. Detti05 (válaszként erre: 5. - Godvin)
2010. aug. 5. 13:23
Sok sikert kívánok a babához.
5. godvin (válaszként erre: 3. - Detti05)
2010. aug. 5. 13:21
Gratulálok a kisfiadhoz!!!Hát igen,a természet szelektál!Ami (aki) erős az megmarad,akármi is történik!Én a kisfiammal,mikor még nem tudtam hogy,terhes vagyok:egy dög nehéz tv_t lecipeltem a 3.ról,és betuszkoltam a kocsiba!Aztán mégsem ment el,hanem hamarosan 3éves lesz!Ugyhogy ráhajtunk az utánpótlásra hihihi!:)))
4. godvin (válaszként erre: 2. - Velociraptor)
2010. aug. 5. 13:12
Huuu ne is mond!AZ szuper!Annyira szeretnék ikreket!A családban volt,az apai nagyanyám testvérei voltak azok:milyen jó lenne ha nálam jönne ki ez!Aztán ikreid lettek?:)
3. Detti05 (válaszként erre: 1. - Godvin)
2010. aug. 5. 13:12

Szia,nekem tavaly február 7-én volt vetélésem,de mivel pici volt és kitisztultam teljesen nem kapartak és a doki annyit mondott,hogy egy mensit várjunk és 2 hét együttléttől voltunk eltiltva.Még jó,hogy rákérdeztem a dokitól,mi van ha mensi előtt esetleg teherbe esek.Azt mondta akkor sincs semmi baj.Na nálunk jött is pedig "vigyáztunk".A 2 hét szünet lejártakor pont peteérésem volt.Azóta pedig megszületett 2009.11.11-én Levente makk egészségesen.

Ja és nem szedtem be semmi terhesség megtartó hormont,mert én azt mondom oka van,hogy rögtön terhes lettem és ha minden rendben akkor meg is fog maradni.Igazam lett.

2010. aug. 5. 13:08
én volt mikor úgy estem teherbe ilyen kis vetélés után, hogy meg se jött a kettő közt-egy leheletnyivel nagyobb az iker kockázata
2010. aug. 5. 13:06
Vetélés után,ki mennyi időre vállalt babát?Néhány hete ment el egy,2vagy 3hetes "magzat",szeretnénk minél hamarabb babát,ezért kérdem hogy,ki mennyit várt vetélés után?!Előre is köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook