Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Húgyúti és gombás fertőzések együttesének kezelése? fórum

Húgyúti és gombás fertőzések együttesének kezelése? (tudásbázis kérdés)


21. Cippora (válaszként erre: 20. - Totyka)
2010. aug. 6. 09:16
Igen,sokat,de ennek csak örülj,mert tisztulsz,és egyre jobb lesz.
20. Totyka (válaszként erre: 19. - Cippora)
2010. aug. 6. 05:22
Köszike.. Sokat fogok pisilni járok? :) Oh , mintha eddig, nem azt tenném, tehát, még többet akkor.. :(
19. Cippora (válaszként erre: 18. - Totyka)
2010. aug. 5. 22:37

A nyugtató tea gondolom az orbáncfű miatt zavart be,a kettőt együtt tényleg nem lehet.


A vesevédőt nyugodtan ihatod,ez tuti,én is ittam amíg szedtem fogamzásgátlót,meg akkor is amikor nem,semmi mellékhatása nem lesz,csak sokat fogsz pisilni járni :)

18. Totyka (válaszként erre: 17. - Cippora)
2010. aug. 5. 20:36
Szerintem kipróbálom, a tablettások is szedhetik? Mert én nyugtató teájukat probáltam, rendesen bezavart a ciklusomba illetve, rá is van, írva, nem ajánlatos.. :(
17. Cippora (válaszként erre: 16. - Totyka)
2010. aug. 5. 19:06
Gyógyszertárban lehet venni.Naturland:Vesevédő tea.Meleg,de nem forrásban lévő vízbe kell egy filtert rakni,20 percig lefedve hagyni,majd gyorsan elkortyolgatni,baj esetén 3-4-szer/nap.Nekem mindig van itthon,márcsak megnyugtatásképp is.Nem drága,pár száz ft.
16. Totyka (válaszként erre: 15. - Cippora)
2010. aug. 5. 18:47
Érdekelne, ez a vese védő tea! :)
2010. aug. 5. 09:07

Mindig kiveri nálam a biztosítékot amikor azt olvasom hogy antibiotikum nélkül nem úszod meg.Én 7 évig szenvedtem,konkrétan nekem az antibiotikum a gyomromat is kinyírta...volt olyan "felfázásom" hogy azt hittem beledöglök,hetekig szedtem gyógyszert,majd egy lelkiismeretes doki a következő alkalommal azt mondta,ő nem ad semmit,mert csak rontunk rajta (ekkor már egyre sűrűbbek voltak a fertőzések) és vegyek Vesevédő teát.Megvettem pár száz forintért,eltelt majdnem 4 év és azóta egyszer jött elő (az én hibámból) pedig előtte már kéthavonta-havonta volt probléma.


Gombával sem érdemes rögtön dokihoz rohanni.Vegyél Canesten combit,vagy más kúpot,és ha 3 nap múlva sem múlik el,akkor érdemes felkeresni.Jobbulást!

2010. aug. 5. 06:47
Meg kell kérdezni Docenst!
13. brigittus (válaszként erre: 11. - Flo2007)
2010. aug. 5. 00:35
A teákat első naptól fogva használom, nem romlott, de nem is javult ezen a téren semmit :(
2010. aug. 5. 00:31
Orvos!!!
2010. aug. 5. 00:28

Szerintem is orvos...

Bár lehet, hogy külön kéne kezelni a két dolgot. Ha segítenek a teák - amik amúgy nekem is, mert én is minden húgyuti fertőzést elkapok - akkor lehet, hogy érdemes lenne az ülőfürdőt is kipróbálni a problémának megfelelő győgynövényekkel. (pl.:körömvirág, kamilla, árvacsalán, cickafark, csalán) ...így hirtelen.

10. Totyka (válaszként erre: 4. - 31b7b5919f)
2010. aug. 5. 00:26
natúr joghurtos irrigálás?! ez hogy is? nekem évekkel ezelött félre kezeltek rengeteg antibiotikum, azóta többet pisilek, mint egy átlag ember. :(
9. Totyka (válaszként erre: 8. - Brigittus)
2010. aug. 5. 00:24
Antibiotikum nélkül nem úszod meg!!
8. brigittus (válaszként erre: 4. - 31b7b5919f)
2010. aug. 5. 00:23
A Canestent ma kezdtem, remélem együtt jó lesz a teával, dokihoz leghamarabb péntek délután jutok, s addig próbálok valamit csinálni. S igen, az antibiotikumok kizárva.
2010. aug. 5. 00:23
Kerüld az édességet, édes italokat, meg amiben túlon túl sok a cukor. Igyál kasvirágteát. Esetleg irrigálj grapefruit mag kivonattal. De menj orvoshoz!
2010. aug. 5. 00:18
Nekem elég szokott lenni a canesten meg a joghurt.De az antibiotikum nem pont hogy kihozza még jobban?Hisz az is okoz gombát,mert mindent kinyír.
2010. aug. 5. 00:16

Antibiotikum.

Nagyon agresszív a gomba.

2010. aug. 5. 00:15
Szerintem vegyél Canesten combit.Meg igyál teát a húgyútira.És egy kis natúr joghurtos irrigálás és talán elmúlhat.De ha nem akkor doki.
2010. aug. 5. 00:13
Húgyúti és gombás fertőzésem van, már lassan egy hete, körülbelül egy időben jöttek elő. Máskor ha csak húgyútim van, akkor segítenek a teák, de most nem. Mit tudtok tanácsolni?
2010. aug. 5. 00:12
Orvos....
2010. aug. 5. 00:12
Húgyúti és gombás fertőzések együttesének kezelése?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook