Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítek a fogyásban (személyi edző) fórum

Segítek a fogyásban (személyi edző) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2015. ápr. 29. 10:47

Személyi edzöt keresek Bp-n. Még nyàrig szeretnék egy kicsit formàlódni, szerencsére nem vagyok túlsúlyos viszont 3-4kilót szìvesen leadnék. Nem csak edzés szempontjàbòl hanem tàplàlkozàs tanàcsok miatt is szükségem lenne egy hozzàértö személyre.

Legyen szìves aki tud bàrmi informàciòval/elérhetöséggel segìteni, ìrjon privàtban! Köszönöm

105. Vica05
2011. jún. 14. 13:54

Sziasztok!

Roppant színpatikus ez a fórum! Leírnám dióban, hogy én hogy és miként állok, mert a segítségeteket szeretném kérni. Biztos rosszul csinálok valamit!

3 éve 118 kg voltam (magasságom 176cm). Béres Alexandra fogyókúrás könyvének instrukciói segítségével leadtam 24 kg-ot fél év alatt, úgy hogy jóformán semmit nem mozogtam (szó szerint értsd!) Hozzásegített a kezdeti stádiumban a reduktil szedése is. A fogyás (ahogy lenni szokott) megállt. Igaz nem is jött vissza, de hiába kezdtem el futni (értsd alatta: pulzusmérőórás max. 120-145 pulzustartomány)nem fogytam egy dekát sem. Igaz semmit nem is híztam vissza. Az hogy mennyi ideig futottam? Egy évig napi rendszerességgel 9 km-ert, eljutottam arra a szintre, hogy (bár mikor kezdtem az utca végéig nem tudtam lefutni) szóval lefutottam a félmaratont, ok, nem szintidőn belül (de nem is ez volt a lényeg, hanem a pulzusszám). Bocs, ez kitérő volt. A lényeg másfél éve súlyos műtéten estem keresztül (ezáltal abbahagytam a futást) teljesen felépültem, a futás is megy, de új szerelem (a konditerem) :) Három hónapja járok le edzeni (nem testépíteni, hanem inkább kardióedzéseket csinálni (rengeteg taposógépezés 20-35 perc és futópadi "séták", nem futás úgy, hogy a kettő az egy órát kitegye, figyelve szintén a pulzusra az óra segítségével). Heti ötször edzek napi kb. másfél, két órát.

Próbálok az ételre is odafigyelni. Én nem iszom-eszem édességet stb. Jó, inkább azt kéne írnom, hogy mit eszem: (és szerintem itt a gond: relatíve nem eszek sokat - kinek mi a sok, ugyebár) szóval: reggeli: tejeskávé édesítőszerrel, ebéd: zacskósleves, vagy halkonzerv, vacsi: alma (vagy bármely más gyümölcs) felvágott, max. 1-2 kiflivel. Ami kevés az a folyadékfogyasztás. Szénsavas ásványvizet iszom (állítólag ez sem az igazi) nem iszom édes, cukrozott löttyöket. Tényleg nem, semmi ilyesmit. Mi a tökömmel hibázok??? (ok, azt mondják, hogy látszik az átalakulás a testemen, mióta - 3 hónap - edzek, de semmi kilógrammi változás nincs. Az elején még híztam is! Kérlek Brian segíts! Hol rontom el?

104. ranna
2011. ápr. 15. 18:37
Nem akarom lekicsinyleni személyi edzői munkádat, de, a kezdő hsz drugsBunny-tól egy az egyben copyzott szöveg, a bodybuilder... oldalról. Mondjuk a többi is, ettől még persze jó, amit másolsz.
2011. ápr. 15. 17:21

Szia brian!


Irtam Neked levelet, és most olvastam végig a fórumodat, tetszik amiket írsz, remélem nekem is tudsz segíteni. Egy kérdésem lenne, amit itt többször láttam leíva, mért lényeges hogy este olajat igyunk? Nincs borzalmas íze? Meg az olaj az zsiradék, azt hittem azt kerülni kéne amennyire lehet..

102. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 1. - Brian)
2011. ápr. 15. 13:32
szia! nem szeretnék kötözködni, de jól látom h adipexezel? Ez hogy jön össze ezekkel az elvekkel?
101. brian (válaszként erre: 100. - 449a0512c9)
2011. jan. 12. 20:16
Melyik részével van bajod?
100. 449a0512c9 (válaszként erre: 98. - Brian)
2011. jan. 6. 00:24
Szerintem neked nem kellene itt tanácsokat osztogatnod.
99. 449a0512c9 (válaszként erre: 96. - Georg29)
2011. jan. 6. 00:21
Bocs, hogy beleugatok, de szerintem ezt az agyament tervet semmiképp ne csináld. Abban igazza van, hogy ne fuss, hanem gyalogolj. Esetleg úszhatnál. Egyél mértékkel és lefogysz, de ne fogyókúrázz.
98. brian (válaszként erre: 96. - Georg29)
2011. jan. 6. 00:04

Jah amit elfelejtettem. Írj tervet a kajálásról és tartsd pontosan. Írj tervet az edzésről és pontosan tartsd. Semmi ne írja felül. Az alkoholt hanyagold sokáig, sört, röviditalokat, bort, mindent! Ha az anyagcseréd beállt akkor már lehet majd.


És mérleggel mérd a kaját. Pontosan. Írd mennyit ettél, mikor. Jegyezd fel minden nap a súlyod. Mérd meg hetente a hasad körméretét, combokat és karokat, és a mellkast. Tényleg csak hetente. Megfogod látni az eredményt!

97. brian
2011. jan. 5. 23:47

Szia!


Ne a zsírégetéssel kezd a dolgot. Előbb izmot építs.

Az izom működéséhez energiára van szükség. Ezt a szervezet a bevitt szénhidrátból nyeri, és ha az elfogyott, akkor nyúl a zsírtartalékokhoz. Minél nagyobb az izom, annál több zsírt égetsz el akkor is, ha épp nem edzel.

Szóval fél év kőkeméyn gyúrást, izomépítést javaslok, persze emelett megfelelő szénhidrát bevitelt (2000-2200 kcal/nap) és magas fehérje bevitelt. A szénhidrátot idővel csökkenteni kell. Tudom nehéz lemenni a te súlyoddal egy edzőteembe, de hidd el, nem kell foglalkozni másokkal mit gondolnak. Küzdened kell!


Van az edzéshez egy étrend, amit tartanod kellene:

1. étkezés: 20g zabpehely + 6 tojás fehérje főzve

2. étkezés: 40 g rízs + 50g csirkemell

3. étkezés: 40 g rízs + 50g csirkemell

4. étkezés: 200g zöldség + 50g csirkemell

5. étkezés: 200g zöldség + 50g csirkemell

6. étkezés: 1 protein turmix 1 kiskanál lenmag vagy tökmagolaj bele.


Lehet unalmas lesz de a csirke más-más fűszerezésével izgalmasabbá teheted. A csirkét lecserélheted halra, de tengerire és nem zsírosra.


cukor, csoki, nasik, gyümölcslevek tabu most jó sokáig. azt a 30 kg-ot 7-8 hónap alatt kellene leadnod. Az étrendet tartsd egy hónapig, utána szénhidrátmentes diétát kell tartanod. Reggel szénhidrát, délután és este fehérje.


Ha edzel, az fájjon, legyen tőle hányingered és keményen nyomd. Sok sok izom kell. Edzés után igyál meg egy pohár proteinturmixot 40g proteinnel (Whey Pro olcsó és kiváló minőség.) Edzéshez szedjél aminósavat az is jó. kettő tabletta előtte és kettő utána. 500db-os kb 3000-3500 Ft.


Sajnos ezekre áldozni kell. konditerembérlet: 7000 Ft/hó, potein 4000 Ft/hó, aminósav 3000 Ft/hó, szóval 14.000 Ft kell rá, plusz a kaja. Sajnos a fogyózás drága mulatság.


Ne kezdj bele ztárdiétákba, és ne hidj a csodaszerekben, és a csodagépekben.


Ami segít a fogyásban:

L-karnitin (1000 mg/nap)

fat burner (3 tabi/nap)

whey pro fehérje turmix (edzés után 40g, este 20g tejjel)

aminósav (2-2 tabletta edzés előtt és után.


A fat burner és az L-karnitin nem kötelező. Nagyon keveset segítenek.


Én használtam alfa burn-t, az nem rossz, de készülj fel, hogy az erekciód sokkal erősebb lesz :)


Kezd el az edést. Semiképp ne fuss, ne kocogj. Ha efféle mozgást akarsz, akkor intenzív séta. A te súlyoddal többet árt a kocogás, mint használ. Csinálhatod azt is, hogy heti 3 súlyzós edzés, és heti 2 aerob (futópado sétálás, szobabicikli stb.) De jegyezzd meg, hogy izomnöveléés és zsírégetés nincs egyszerre. Vegy ez vagy az. Ne keverd edzésen a súlyzóst az aerobbal. Ha aerob edzést végzel, akkor a pulzusod 95-120 között maradjon. Kezd el a programot és levélben konzultáljunk az eredményekről. Leszedjük azt a felesleget. 58 kg-ot kellene leadni 2 év alatt!

2011. jan. 4. 10:46

Helló !

utbaigazításra volna szükségem mert már elvesztem a sok fogyókúra,diéta,torna,szírégetés közt :)azt se tudom merre induljak :(

szóval 29 éves 170 cm 128kg f. vagyok és jó volna leadni legalább 30 kg ot csak nem tudom mi lenne a nekem való mozgás és diéta ami jó zsírégető lenne. Ebben szeretnék tanácsot kérni .

előre is köszönöm .

üdv.

95. brian (válaszként erre: 92. - Szancus)
2011. jan. 2. 23:26
Megint csak azt tudom írni, mint eddig. Rendszeres kajálás! Napi minimum 5 alkalom. Az adipex-hez kár volt hozzányúlni. Nagyon drága, és pénzkidobás. Mert visszahízod. A spiropent is ilyen, azaz clenbuterol. Ugyanaz az elv. Magas vérmnyomás, amgas testhőmérséklet és ég a zsír magától, viszont szived rámegy, gyomorfekélyt okozhat stb. Nem csak az anabolikus szteroidok által előidézett májkárosodásra kell figyelni, vannak más szerveink amire ezek kihatnak. Egyél rendszeresen és nem lesz gond. A tornázást, meg csináld. A koplalás majd zabálás, majd megint koplalás stb csak bajba sodor. Elhízol. Az anyagcseréd akor fog beállni, ha rendszeres a tápálkozásod és minőségi ételeket eszel. ha kell kérd diatetikus (orvos) segítségét. Megéri, hidd el!
94. Shirley2 (válaszként erre: 93. - Brian)
2011. jan. 2. 23:25

Köszi a választ.

A karnitint kapszulában szedem. Magnéziummal van kombinálva. Én érzem a hatását, nincs izomlázam, nem görcsöl be a lábam és felpörget. Tudom, hogy nem az l-karnitintől fogyok, de úgy érzem ad egy kis pluszt, nem fáradok ki olyan könnyen.

93. brian (válaszként erre: 90. - Shirley2)
2011. jan. 2. 23:16

A mozgás sohasem sok!!!!!!!!!!

A napi 1 óra az jó, ha a pulzusod is megfelelő. 1200 mg L-karnitin teljesen felesleges. Csak kipisiled. De ha ebben hiszel, akkor igyad. sokkal inkább javaslom a természetes L-karnitint, ami leginkább marhahúsban van. Napi 2 g-nál több képtelen felszívódni a bélből. Érdemes napi többszöri lebontásban pl 500-500 ml-t fogyasztani. Az egyik legyen edzés előtt fél órával. A túlzott fogyasztás halszagot okozhat, szóval vigyázz vele, amúgy nem lesz bajod tőle, max hasmenés, de mellékhatása nem ismert.

92. Szancus (válaszként erre: 1. - Brian)
2010. dec. 31. 12:55

Szia!

Én 21 éves vagyok. 16 évesen elkezdtem fogyózni és leadtam 28 kg-ot. Keveset ettem és adipex retardot szedtem.

Ebben az évben felugrott rám 15 kg +.

Jártam eszőterembe,de most abba kellett hagynom,mert nagyon körülményes bejutnom az edzőteremig,mivel vidéken lakom.

Itthon dvd-re szoktam tornázni(általában Rékára,de most fogok Norbira is)

Az a bajom,h régen annyi csirkemellet ettem,h most már szinte öklendezek tőle meg a rántottától is.... Régen mindig úgy ettem,h ráálltam egy kajára,ami bejött és segített a fogyásban,ezért egy csomó diétás kaját "megutáltam".

Szval segítség kellene nekem a kajálásban.

Meg még az a baj,h szerintem az anyagcserémmel is van valami,mert mióta lefogytam nem tudom,h h kell normálisan enni. V zabálok v alig eszek. Ha 1400 kcal-nál többet eszek egy nap,akk nem hízok. Most ilyen "zabálós" hónapjaim voltak,mert túl sok volt a gyomorsavam(de későn jöttem rá,h ez ez miatt van) és nem tudtam leállni a kajálással.

Normál esetben nem is vacsizok.

Fogalmam sincs már róla,h h fogyhatnék le úgy,h egészséges legyek és a bőröm se nyúljon meg(mert sajna a karom kicsit "plöttyedt" és az alakom is javuljon.

Adj tanácsot légyszi,ha tudsz.

91. Fibonacci (válaszként erre: 89. - Brian)
2010. dec. 30. 17:14
Szerintem meg nagyon nem! Talán Te jobban utánanézhetnél, mielőtt leírod, hogy nagyon-nagyon magas. És a banán sem káros, legfeljebb annak nem ajánlott fogyasztani, aki fogyózik.
90. Shirley2 (válaszként erre: 89. - Brian)
2010. dec. 30. 13:41

Szia!


Kérdeznék, ha nem gond.


24 éves vagyok 165-166 cm magas vagyok és 71 kg. ( 110 kg-ról fogytam le )

Még szeretnék egyelőre 5-8 kg-ot fogyni. A táplálkozással nincs gondom, igazából a mozgással sem, csak érdekelne 1-2 dolog.


Szerinted a heti 5ször 1 óra szobabiciklizés megfelelő? Sok/kevés? ( 8 fokozatból 5-ös fokozaton, tempósan)

edzés előtt 1200 mg l-karnitint szoktam bevinni a szervezetembe. Ez elegendő?

89. brian (válaszként erre: 86. - Fibonacci)
2010. dec. 30. 13:15
Szerintem téveszted a Semmelweis Egyetem Testnevelési és Soprttudományi Karát az internettel.
88. brian (válaszként erre: 85. - Gobko)
2010. dec. 30. 13:12

Szia!


Miért gondolod, hogy egy új egyző nem tud jó tanácsot adni? Biztosan az is jó tanácsokkal fog ellátni.


A savó az jó ha van 100%-os, igyál meg belőlle napi 20-30 litert és máris meg van a várt eredmény (megfelelő protein bevitel. Vedd meg a koncentrátumot inkább.


A te tömeged elég nagy. A súlyzós edzés jó, mert izmosabb leszel, jobban ég a zsír, ráadásul kihajtod a vizet is, mert nálad ez a fő probléma. Az édesítőszerekkel vigyázz, mert viztartó hatásuk van. Én azt javaslom, hogy orvossal való egyeztetés után vízhajtóval probálkozz, és utána foglalkozzunk a zsírral.


Az étkezésnél reggel szénhidrát, délelőtt kevesebb szénhidrát, délután nagyon kevés, este szinte semmi. Napi 6 alkalommal egyél. Ez ne nasizásból áljon, azaz eszel 3x rendesen és 3x meg nasizol. Mind a 6 étkezésnékl állj meg 5 percre és egyél. Ha ülő munkát végzel, akkor a napi 4 edzés kell. Edzeni meg úgy edz, hogy fájjon, hogy érezzd férfi vagy. Akkor hagyd abba, amikor már tényleg nem bírod. Legyen ez eleinte napi fél óra, vagy 40 perc, de 2-3 hónapon belül érd el a 1,5 órát. Csak keményen nem kímélve magad. Addig, amíg nem érzed vége a világnak. HA nagy a súlyod a futást felejtsd el. Tönkre megy a szíved. Inkább intenzív séta. Xcsak óvatosan, de keményen. 29 éves vagy, bírnod kell a starpát. A lényeg, hogy szénhidrátokból a lassan lebomlót válasszd. Izzadj sokat és az eredmény magáért beszél majd. Minden étkezés előtt és után vegyél be egy kiskanál citromlevet. Ha tudsz 100%-ost az a legjobb, mert kiváló lúgosító hatása van. A tojásban a tojás sárgája hízlal, azt este hanyagold. Pulzusmérőből az 1000 Ft-os ugyanolyan jó mint az 50.000 Ft-os. A lényeg, mérje a pulzusod.

2010. dec. 23. 15:45

szia Brian!

29 éves lány vagyok, 40 % testzsírszázalékkal. Jelenleg 70 kg. 50 kg a célom, 6 éve és előtt is ennyi voltam.

Kb 5 hete kezdtem komolyan venni a konditermet, heti 4*1-1,5 óra súlyzós edzés és napi 1 óra gyaloglás 6-os emelkedőn 125-130-as pulzussal. Ezalatt lement a súlyomból 2 kg (72-ről 70-re) kb két hét alatt, azóta nem mozdul a mérleg.

Kajálás: vitaminok, lenmagolaj, edzés után fehérjeturmix. Étkezés: grillezett csirke+nyers zöldsés kb 2-3 óránként.

Kérdésem az lenne hogy kb hány hetet kell várnom hogy beinduljon a fogyás a mérlegen?

A tükörben már jelentős a változás, 44-es nadrágok helyett 42-eset hordok, a csípőmből sok ment le, a hasamból meg a tricepszemből is. A combom feszesebb, vékonyabb, a tartásom jobb.

Nekem azt javasolták h ne súlyzózzak, előbb adjam le a zsírt. De én szeretnék súlyzózni is, mert nagyon szeretek. Válaszodat előre is köszönöm!

Kellemes ünnepeket, Melinda

86. Fibonacci (válaszként erre: 72. - Brian)
2010. dec. 8. 20:23

Azt hiszem összekeverted a nőket és a férfiakat. Nőknél a 29% testzsír egyáltalán nem sok.

Nők

20-39 év között:

21 %-ig túl vékony,

22-33 % egészséges,

34-39 % túlsúlyos,

39 % fölött elhízott


40-59 év között:

23 %-ig túl vékony,

24-34 % egészséges,

35-40 % túlsúlyos, 40 % fölött elhízott


60 év fölött:

24 %-ig túl vékony,

25-35 % egészséges,

36-42 % túlsúlyos,

42 % fölött elhízott

85. gobko
2010. dec. 8. 10:12

Helló Brian!

Szeretnék segítséget kérni.

Régebben kondiztam. Volt edzőm is, de sajna költözni kellett, és most már nincs lehetőségem a régi edzővel egyeztetni, az új pedig nem hinném, hogy jó tanácsokkal lát el.

Először leírnám adataim, mit tanácsolt, és mi az a felszerelés ami rendelkezésemre áll.


29 éves férfi vagyok jelenleg 107kg és 185cm.

Amikor rendszeresen kondiztam 80kg körül mozogtam. Ezt a súlyt szeretném elérni.

Mostanra kb. 7 év alatt sikerült felszednem a 27kg felesleget.(bekerültem íróasztal mögé) A testzsír százalékról ne is beszéljünk.


Amit javasoltak, hogy súlyzózzak és fussak a fogyás és erősödés érdekében, és napi 3x étkezzek.

Reggelire szénhidrátot(péksüti, kifli) tejtermékkel(kakaó, tej, kefir), és lehet egy szelet csokit is heti 1 alkalommal.

Délben valami menüt főként rizzsel (semmi tészta vagy kenyér), ha nagyon kell akkor puffasztott szelet (búza, kukorica, rizs).

Vacsorára húst(felvágott), kevés vagy semmi vaj, margarin, puffasztott szelettel. Vagy egy energia szegény, mentes (ilyen nem hinném hogy létezik)lehet ízesített joghurt is nagy pohárral.

Folyadéknak 2,5-3,5l víz energiamentes ízesítőszerrel, hogy meglegyen a kellő folyadékmennyiség bevitel(itt néha teázom c-vitamin por, valamint kis méz hozzáadásával, v. gyógytea üresen).


Ami rendelkezésemre áll az egy power and co kombinálható edzésgép. ( [link] kb. ilyen csak van benne evezős beállítás is a lábrésznél. 130kg súllyal, 10kg-os rúd, valamint 4 egykezes ebből 2 szerelhető és 2db pedig fix 2kg-os.


Mit ajánlasz edzésre és étkezésre?

Amit szeretnék még beszerezni az egy pulzusmérő ebben is szeretnék segítséget kérni.

Milyen típust és milyen márkát ajánlasz?


Még annyit, hogy nincs gondom a napi edzéssel és a turmixokkal. Régebben minden nap edzettem és mixet is ettem, akár csak a nyers tojást.

De most azt mondják, hogy káros, hizlal (ebben sem hiszek, a trénernek, mert régebben működött akkor most miért ne tenné). Valamint mivel közel élek gazdaságokhoz, hozzá tudok férni 100%-os savóhoz.

84. brian (válaszként erre: 83. - 608d92130a)
2010. nov. 25. 23:06
Dr. Kelen termékek kiválóak. A paprika krémet nem ismerem. Lehet egy kozmetikus ebben a kérdésben jobban tud segíteni.
83. 608d92130a (válaszként erre: 82. - Brian)
2010. nov. 25. 06:26

Szia Brian!

Igyekszem követni a tanácsaid:)

Tegnap sétáltam egy nagyot,nagyon jól esett testileg és lelkileg egyaránt:)

Lehet kapni különböző paprikakrémeket narancsbőr ellen,ezekről mi a véleményed?

82. brian
2010. nov. 24. 22:38

A csirkét lehetőleg olivaolajon vagy lenmagolajon pirítsd meg. A fűszrezéssel változatossá tudod tenni. Nagyon finom sült zöldségeket is lehet csinálni. Pl répa, káposzta, gomba, paprika, paradicsom, padlizsán olivaolajon lepirítva, kevés szójaszósz isteni. A leveek is jók télen. Főzöl egy jó kukoricalevest (kukoricát tejjel felforralod és egy leveskockával), 5 perc alatt készen van és isteni. kis füstöltsajttal meglehet duplázni az élvezeteket. A paradicsom leves is jó, csak a cukrozásra kell nagyon odafigyelni. Nem baj ha savanykás, zellerszárat teszel bele, az dob rajta. Egy jó zöldségleves zsiradék nélkül is isteni. Vizet sokat igyál. Egyél finomakat, és naponta minél többször. Ha teheted akkor 6x egy nap keveset. Este már nem is fogod kívánni a nasikat.


És ha a főnököd nem enged enni, akkor ints be neki, és küld el a francba. Nem te vagy a céhgért, hanem a cég érted.


Sokan ott cseszik el, hogy a főnökükért vannak. neeem. Nem a főnök termeli neked a pénzt. te termeled neki és meghálálhatná annyival, hogy a fél órás ebédszünetet kiadja 3x 10 percbe!

2010. nov. 24. 06:21

Szia Brian!

Aranyos vagy,hogy válaszoltál,teljesen igazad van!!

Megfogadom a tanácsod,kíváncsi vagyok az eredményre:)

Köszönöm a segítséged!

Szép napot neked!

80. brian
2010. nov. 24. 00:59

egyél rendesen. Ha már írtál, qakkor fontos neked, reggel miért nem fontos? délben miért nem fontos? Sok embert látok akik élik napjaikat, majd este eszükbe jut de jó lenne fogyni. Reggel is erre kell gondolni.


zabpehely 500g 160-200 Ft

tej 1 liter 160-230 Ft

ez 1 heti adag tejből és 3 heti adag zabpehelyből. Egy reggeli ára 40 Ft/reggeli.


nem a legfonomabb de 20g zabpehyely 2 dl tejjel le kell menjen. Ehetsz még tojást is hozzá. Amíg ezt elfogyasztod, addig megfő a rízs és kisütsz magadnak 1 szelet csirkemellet. vagy vághatsz össze zöldséget brízs helyett. Ezt beteszed egy tálba, és munkahelyen elfogyasztod. Mindenkinek jár 5 perc ebédszünet. A súlyodatí nézve neked 3liter vízre van szükséged. Gyümölcs leveket felejtsd el, kivéve ha te csavarod. cukor nélküli legyen.


Intenzív sétát ajánlom edzésként, vagy otthon lábemelés amíg nem fáj a hasizmod, fekvőtámasz stb.

2010. nov. 23. 06:14

Szia Brian!

A tanácsod kérném én is.

35éves,160cm,62 kiló vagyok.Ez első hallásra nem tűnik soknak,de nagyon rosszul érzem magam a bőrömben.:(55kg a célom,ne nevess ki,de akkor sokkal könnyebben megy a mozgás.

Régebben futni(kocogni)járta,az nagyon jó volt testileg-lelkileg,de tavasszal futás közben valami történt a térdemmel,azóta nem merek kísérletezni vele.

Amivel komoly problémám van az a hasa,derekam,belső combom és a térdem belső oldala(na az valami rettenetes).

A másik gondom az,hogy mindig éhes vagyok:((((

És én is bele estem abba a hibába,mint sokan mások,hogy nappal kiéheztetem magam,és este eszek.Na nem zabálok,de mint látom kitolok magammal.:(

Sajnos edzőteremre és táplálék kiegészítőkre nincs pénzem,de biztos van megoldás otthonra is:)

Ha esetleg a fent említett problémáimra tudnál valami gyakorlatot írni,vagy dvdt ajánlani,nagyon örülnék.

Segítséged előre is nagyon szépen köszönöm!:)

78. brian
2010. nov. 20. 20:36
jah az esti nasi megkívánásáról annyit, hogy el fog múlni ha rendesen eszel. Az esti nasit azért kívánod, mert a szervezeted érzi, hogy szüksége van tápanyagra. Ez a rendszertelen étkezőknél fordul elő, ha napi 6-8 alkalommal eszel, akkor ez az érzés nem jön elő, hidegen fog hagyni minden nasi.
77. brian
2010. nov. 20. 20:34

yousei, aza eredeti azaz első szakmám cukrász! :D De köszi a felajánlást. Szívesen segítek. Ennek a topiknak a célja, hogy végre megértessem embertársaimmal, hogy nincs fogyasztó csodaszer, és nincs fogyasztó gép, és minden sztárdiéta hülyeség!!! étkezés 90% és testedzés 10% a fogyásban. a tabletták arra jók, hogy valamiben higgy!


Otthoni edzést nem igazán tartom jónak. Csak akkor eredményes, ha a család nncs otthon a telefon kihúzva, a csengő kikapcsolva és a mobil is lenémítva. És tényleg egy órán keresztül edzeni. Nem mással foglalkozni, csak a feladatoddal, magával az edzéssel. Keress valamit amire fel le ugrálhatsz, tölts a vödörbe 3-4 liter vizet és megvan a 3-4 kg-os kézi súlyzó, a fekvőtámaszhoz ott a padló. A lényeg, hogy izzadj és szenvedj. A lényeg hogy fájon és amikor a tükörbe náézel büszkén nézz magadra, igen ma 2-vel többet csináltam, és ha leadtál 10-15 kg-ot akkor a tükör előtt azt mond, a rohadt életbe, ezért szenvedtem ám, vége a rendszertelen egészségtelen táplálkozásnak. Mégegyszer nem csinálom végig. Egy kemény edzés után amikor a, pulzus visszaállt a normálisa, az a vilűág legjobb érzése, és alig várod majd a holnapot. anulj meg küzdeni, és légykreatív, hogy pénz nélkül mit tudsz átalakítani súlyzóvá, húzodszkodó rúddá, zsámollyá stb.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook