Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha vezetsz titkos vagy sima naplót, befolyásol a nézettség, vagy a vélemény? fórum

Ha vezetsz titkos vagy sima naplót, befolyásol a nézettség, vagy a vélemény? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. aug. 30. 18:42
Végül is én is kezdek kinőni a gyermek betegségekből.Azelőtt soha semmi féle naplót nem írtam,kezdem élvezni.
30. 484b000711 (válaszként erre: 29. - Pistiisti52)
2010. aug. 9. 15:42
Nincs. Akkor írok,amikor eszembe jut hogy írjak valamit.
2010. aug. 7. 15:32
Nektek nincs írási kényszeretek,mármint az olvasói igény kielégítése ???
28. 484b000711 (válaszként erre: 25. - Pistiisti52)
2010. aug. 6. 22:14
Azért volt furcsa, mert a naplóba lehet képet tenni. Szivesen :)
27. pistiisti52 (válaszként erre: 26. - Badonyimariaeva)
2010. aug. 6. 22:02

Hatalmas az olvasó táborod !

Te tudsz valamit ?

2010. aug. 6. 19:21

Véleményt nem kérek, mert ez az én saját naplóm.

Azt írok bele amit jónak látok, véleményekre nem vagyok kíváncsi.

25. pistiisti52 (válaszként erre: 24. - 484b000711)
2010. aug. 6. 18:39

Bocsánat összekevertem a klubbal!!!!

JÓ hogy reagáltál,így nem maradtam hülyén ??

köszi !

24. 484b000711 (válaszként erre: 22. - Pistiisti52)
2010. aug. 6. 17:35
Hova és milyen képet nem lehet mellékelni?
2010. aug. 6. 17:34
Másoknak írom a naplót, hogy megismerhessenek.
2010. aug. 6. 17:23

Szerintem az nagy baj,hogy nem lehet képet mellékelni!

Te hogy vagy ezzel ?

21. vvicus
2010. aug. 6. 13:32
Egyik sem, az én naplóm, azt írok le benne, ami nekem jól esik. :-)
2010. aug. 6. 07:09
Mivel elsősorban magamnak írom, tulajdonképp nem számít az olvasók száma. 2 naplóm van, az egyik teljesen nyilvános, igaz, jórészt csak képekkel. Eddig nem kaptam negatív kritikákat. A másik naplóm titkos, csak azokat engedem be, akikkel régóta "beszélgetek", ők viszont pozitívan állnak a dolgokhoz, és max segíteni próbálnak a tanácsaikkal. Családban nem reklámozom ezt, mert időnként olyan is kerül a naplómba, ami esetleg valakinek rosszul eshet. De ez az én naplóm, és azt írok le benne, amit én akarok. Persze a stílusra próbálok figyelni, nem káromkodok benne, vagy ilyesmi. És én sem írok más naplójához utálkozó, gyalázkodó kommenteket. Van amikor megvan a véleményem, de inkább továbbállok és kész.
2010. aug. 6. 03:19
engem sem a nézettség, sem a vélemény nem érdekel. nem vagyok én politikus:)
2010. aug. 6. 00:44
Én még nem reklámozom a rokonoknak !
17. fildus
2010. aug. 5. 22:11
Engem az késztetett a kislányom naplójának írására, hogy a nagyszülők ne maradjanak le semmiről. Így naprakészek és fotón látják az unokájukat...
2010. aug. 5. 15:38

Mi kéztett naplót,titkos naplót vezetni?

Könyv paplót vezettél előzőleg ?

Én még soha,semmifélét !

2010. aug. 5. 08:41

A lányom babanaplójához nem engedélyeztem a hozzászólást, épp azért, mert tudom, hogy az esetleges negatív megjegyzés ott nagyon zavarna. A másik - sima - naplómban inkább csak örülök a megjegyzéseknek is. Ha néha napján kapok kritikát is, annak is örülök - így színes a világ. Azért alapvetően nem jellemző, hogy negatív véleményt kommenteljenek naplókról, naplókba - ha nem tévedek. Ha valakinek nem tetszik egy napló az egyszerűen továbbáll és kész.


Amikor én mazsolázgatok mások naplói közt, erősen befolyásol a nézettség. Ha azt látom, hogy rengeteg olvasója van x naplónak, akkor nagyobb valószínűséggel fogok én is belekóstolni. Persze néha a kevés olvasóval rendelkező naplók is kiválóak, ahogy a száznál több olvasó sem garancia arra, hogy nem egy unalmas baromság került az utunkba.

14. jomami
2010. aug. 5. 08:26

Nézettség és a vélemény nem befolyásol, de viszont jobban oda kell figyelnem a fogalmazásra, mert az nem az erősségem.

Eddig füzetbe írtam, de ott nem kellett figyelnem, ott csak jön magától az érzelem, gondolat.

2010. aug. 5. 07:40

Én még nem tudom igazán hogy viszonyuljak a dologhoz.

Nekem új!

12. Sylvia81 (válaszként erre: 11. - 6f731e9185)
2010. aug. 4. 23:53
Az utolsó 2 mondat rám is igaz. :D
2010. aug. 4. 23:49

Engem nem nagyon érdekel, hoyg hányan olvasnak...


A lényeg hogy a számomra fontos emberek tudják mi ujság van aházam táján:D

De én mindent kiírok magamból , amit itthon nem tudok kivel megbeszélni...


Szal, ha csak 1 olvasóm van, nekem még akkor is megérné naplót irnom, mert kiadom magamból a dühöm, bánatom, megosztom az örömoóöm...

2010. aug. 4. 23:49

Biztos van olyan aki csak magamutogatásból ír naplót....

És az miért is baj?Ha van neki olvasója akkor azt jelenti hogy van akit érdekel az írása tehát érdekes.

Szerintem ebben semmi rossz sincs...

2010. aug. 4. 23:45
Nem.
8. Binky (válaszként erre: 5. - Binky)
2010. aug. 4. 23:45
Szerintem ott válik veszélyessé, mikor a naplónyitó engedélyezi a hozzászólásokat...
2010. aug. 4. 23:45

Szia!


Engem nem hinném, hogy befolyásol az olvasói táborom. Kivétel, ha kifejezetten a tanácsukat kérem. :D

Ha egy naplót az ember magának kezd írni, hiába lesz többszázas az olvasótábora, szerintem pusztán ettől nem válik magamutogatássá. Attól válik azzá, ha ez a célja vele valakinek.


Torzítani bizonyára torzít kicsit, hisz szubjektív. Ilyetén módon pedig nem igazán lehet pártatlan, mindenképp részlehajló. Mindent a naplóíró szemszögéből mutat meg. De egy naplónak ez a lényege. :)

2010. aug. 4. 23:44

Sziasztok!

Évek óta vezetek naplót, itt csak most kezdtem, de ezt ismerősöm nem is ismeri még. Engem az befolyásol, ha valamelyik családtagom olvas. Anyukám pl kifejezettem zavar, mert sok olyan dolgom van, ami neki nem mindig tetszik, és nem oda ír véleményt, hanem személyesen célozgat rá. Nem vészes a dolog, csak néha idegesítő.

De amúgy nagyon nem befolyásol, csak néha zavar. Meg többször meggondolom, hogyan fogalmazzam meg, amit írni akarok.

5. Binky (válaszként erre: 1. - Pistiisti52)
2010. aug. 4. 23:44
Néha emlékeztetnem kell magamat arra, hogy lehet másnak unalmasnak tűnhet, amit leírok, de ez ne akadályozzon meg abba, hogy leírjam és esetlegesen olvasót veszítsek vele.
2010. aug. 4. 23:41
Engem nem különösebben érdekel. Én ezt magamnak írom. Azért itt, mert a füzetkéimet, folyton elhagyom.
2010. aug. 4. 23:40

Szia!

Én most kezdem titkos naplót és már most letisztáztam hogy néha fogok olyat írni ami esetleg valakit elpiríthat.Ha ez valakinek nem tetszik az kiléphet.Nem kaptam negatív vissza jelzést.Én azért írok naplót hogy kiírhassam a dolgaimat és azért titkos hogy tudjam ki olvassa.A baba naplómat külön választom ettől.Oda tényleg csak olyat írok ami a kizárólag a fiamról szól.:)

2010. aug. 4. 23:40
Kedves pistiisti! Nekem több naplóm is van, abból egy titkos csak. A többieket az olvassa, aki szertné. A naplómat elsősorban a kislányomnak írom, nem befolyásol, hogy ki mikor hogyan olvassa...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook