Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyaralás?! fórum

Nyaralás?! (beszélgetős fórum)


2010. aug. 19. 20:02
Na ma végre visszakaptam a pénzünk egy részét.hogy mit vontak le belőle jogtalanul arra nem válaszoltak.66-ból 62.000 lett.Értik ezek nagyon hogy kell átvágni az embert.
2010. aug. 6. 05:47

Ilyen jellegű tapasztalatom még szerencsére nincs, de én is úgy gondolom, hogy ez el fog húzódni. Merthogy nem csak az utasok kártérítéséről van itt szó, hanem a szállásadók, partnerirodák és minden egyéb benne van. Inkább az itt hosszadalmas, amire bevárják, hogy beérkezzenek a kárigények.

Magányszemély egyedüli kárigénye esetén azért olajozottabban működhet. Nekem egy villámcsapás után kb. 3 hét alatt fizettek. Itt is csak a kárszakértőre kellett várni sokat. Utána már simán ment minden. Azért mint látjuk Bedina esetét, még ebben is lehet fennakadás.

Remélem szerencsésen kerültök ki belőle.

3. judo64 (válaszként erre: 2. - Db78bacc4f)
2010. aug. 6. 05:23

Az benne a pláne,hogy a lányom attól az utazási irodától volt kint idegenvezetőként és hozzá szerettünk volna kimenni.Csak azt nem tudom hogy 24 órát kaptunk a befizetésre és hónapokat várjak míg visszaadják a pénzem.Végül is 66 e.ft-ról van szó nem nagy összeg,csak most hiányzik,mert egy másik utazási irodába 2x ennyit kellett befizetni előlegként.A gyermekem azt mondta kb.1500 utas van aki kártérítésre vár.Ha a kereskedelemben meg sok más helyen tudnak dolgozni hétvégén akkor most itt is csipkedhetnék magukat egy kis túlmunkával.Tegnap elolvastam a biztosító kártérítési oldalát,de egy szóval nem említi mi van akkor ha az iroda miatt nem jön össze az utazás.

Eddig mindig nagy irodával mentünk,nem is volt soha probléma,most aztán jól beleválasztottunk.

2010. aug. 5. 10:11
Én még nem jártam így szerencsére és nagyon sajnálom azokat akik így jártak. Nem akarlak elkeseríteni, de a biztosítókat ismerve hónapok fognak eltelni mire visszakapod a pénzed. Már ha visszakapod. Hozzánk betörtek, szerencsére észrevették a szomszédok és így nem tudtak elvinni semmit, viszont betörték a terasz ablakot, kint volt a rendőrség, bent voltam a biztosítónál, kijött a kárszakértő..stb. (persze ezkb 2 hónap alatt fogott le) és csak utána utalták a pénzt. Egy 30 ezer ft-os dolog 3 hónapig húzódott. Sok sikert!
2010. aug. 4. 19:23

Keresek olyan személyeket,akik külfödi nyaraláson vettek részt,de közben tönkre ment a szervező iroda.Mert mi most úgy jártunk,de még csak az előleget fizettük be,másnap csődöt jelentettek.A papírokat mindjárt el is küldtem a jelzett biztosítónak.Kb.mennyi idő míg visszaadják a pénzünket?Ha valaki tudja kérem jelezze!

Köszike!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook