Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pénzözön fórum

Pénzözön (beszélgetős fórum)


15. Lia71
2012. máj. 22. 10:52
Nekem is!:)
2012. máj. 22. 10:27
hol???
2011. jan. 8. 13:08
Jaj ma is ez volt, őrület!Hogy engednek ilyen hülyesget a tv-be. már csak azért néztem, mert kiváncsi voltam, ugyan elvisz-e valaki a 350ezret. És mikor már annyi segitség volt, ....SKA, biztos voltam, ha valaki azt fogja mondani sáska, éppen nem az lesz. Sajnos letelt az idő, már huszadszorra, és senki de senkinek nem kellett a pénz... :))) És sose tudom meg, POLOSKA volt-e a megfejtés
12. mohonc
2010. szept. 27. 16:27

Ma megnéztem az utolsó 30 percet, amiben azt hiszem nyolcszor számoltak vissza, hogy "most van vége"!

Annyira kíváncsi voltam, hogy mi lehet az az állat, ami úgy végződik, hogy . . . . OSKA, és szinte mindenki ismeri!

Bár nagyon ki kellett nyitni a szemem, hogy lássam a kicsi összegyűrt cetlikén a megfejtést!


Adok egy kis lehetőséget nektek az edzésre: Akinek van ötlete, mi lehet ez, írja ide, de megígérem, hogy el fogom árulni!

Most kezdek visszaszámlálni!

Hajrá!!!! :)))

11. elszabadult hold (válaszként erre: 9. - Mohonc)
2010. aug. 6. 16:21
Így van. Ezt az egy mondatot fejtik ki többféleképpen - egyébként üres rábeszélés az egész.
10. mohonc
2010. aug. 6. 16:10

Úristen! Már a rossz válaszért is fizetnek!!!

Úgy látszik egyre kevesebb a becsapható ember, és nem jön be elég hívás, ezzel szédítik a klienseket. :))

2010. aug. 5. 10:53

Én azon gondolkoztam el, hogy milyen fárasztó lehet órákon keresztül beszélni úgy, hogy annyi az összes mondanivalójuk: "Telefonálj már, te hülye!"

Kérdés: Mi van a konyhában? Ennyi volt meg: KRUMPLIL

A megfejtést egy icipici pillanatra kicsiben és messziről megmutatták egy gyűrött papíron (ez természetesen teljesen korrekt:) ), és valami KRUMPLILASKA.... talán vágó volt. Ez egy mindennapi konyhai eszköz. Vagy nem?

8. db78bacc4f (válaszként erre: 7. - Zsu1984)
2010. aug. 5. 10:13
Jól tetted! Csak a telefonszámlád emelkedett volna.
2010. aug. 5. 07:53
Volt egy időszak pár éve amikor még nem dolgoztam és csak retekklubbunk volt, napközbe a pirosgombos játék volt, ami kapcsolt, egy időután annyit néztem, hogy szó szerint késztetést éreztem, hogy telefonáljak mert totál kiszámítható volt, de erősebb volt valami bennem mert inkább kivittem a telefont a szobából...:)
2010. aug. 4. 17:26

Én voltam olyan hülye hogy hívtam őket.

Nem kerültem adásba,de a hívásért fizetni kellett.

Tudom,megérdemlem.



A Story tv-n lehet minden nap jóslást kérni na oda sokan telefonálnak.(Én nem)

Szintén 3 országból lehet hívni a zseniális jósokat,sőt még "pénzenergiát" is küldenek annak aki bekerül.

2010. aug. 4. 16:38
Ha figyeled az efféle műsorokat, rém átlátszó dolgokat csinálnak. Az első pár percben mindig van betelefonáló (még csak 10 ezer a nyeremény), később már fokozzák a kedélyeket: több a pénznyeremény, rém egyszerű a megoldás és megy a süket duma, míg jó sokan be nem telefonálnak - jézus, mi pénz az! Aztán egyszer-kétszer elsütik azt is, hogy jaaj, vonalban volt és letette! - Ugyan! Ez csak színjáték. Azt sugallják vele, arra ösztönöznek, hogy be lehet kerülni adásba, "ilyen hülyét, kihagyja, nem szólal meg, na majd nekem sikerül!" Csak reklámfogás. Az a legjobb, mikor feladnak egy baromságot és senki nem mondott jó megoldást másfél órán keresztül, aztán az adás végén elköszöntek anélkül, hogy elárulták volna miről is volt szó. Ezt a néphülyítést! Na és a napokban: megnyerte valaki az 500 ezer forintot - de hogy beépített ember volt az is biztos. Egyrészt furán vette tudomásul a nyereményét, másrészt úgy beszélt vele a játékvezető, mint akit ismer. Még le is tegezte... De ha nem így volt - akkor is, ezek a telefonos játékok semmire sem jók. Kihasználják a sok buta embert. Ráadásul itt az is pénzbe kerül, kapcsolásnak számít, ha foglalt a telefon. Aztán ha vonalat kapsz, benyögik, hogy sajnos, most nem kerültél adásba... Jól ki van ez találva - de nem kötelező benne részt venni. Szerencsére.
4. goababa (válaszként erre: 2. - Elszabadult hold)
2010. aug. 4. 16:27
nemtudom sírjak vagy nevessek!
2010. aug. 4. 16:24
Na de ennyien hívnák őket? Hihetetlen.
2010. aug. 4. 16:20
Megérdemli aki hívja. Ebből van fenn a műsor - a sok ostoba emberből.
2010. aug. 4. 16:06

Belenéztem ma az ATV pénzözön című játékába, és majdnem sírógörcsöt kaptam.

Ennyire hogy lehet hülyének nézni az embereket???

És lehet, mert biztosan megéri nekik, de ez katasztrófa, hogy hova süllyed a színvonal.

Már három országból is hívhatóak, tehát nemzetközi játék lett.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook