Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik márkából létezik csókálló rúzs? Mik a tapasztalatok? fórum

Melyik márkából létezik csókálló rúzs? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 5. 19:27

Sajnos ez a fajta rúzs rosszul lett elnevezve.

Csókálló rúzs nincs, a neve az arcra adott puszit szimbolizálja, amit mi a magyarban megkülönböztetünk a csóktól, viszont angolul a "kiss" jelenthet puszit is és csókot is.

A csókálló rúzs nem azt jelenti, hogy nem jön le smárolás közben:D

Ha jól belegondoltok, csak akkor lehetne ilyen rúzs, ha lehetne hozzá kapni lemosót is, hisz akkor vízben, illetve egyéb testnedvben sem oldódik, akárcsak az alapozó.

Ami anyumnak van pl. az nem jön le, mikor eszik, szerintem az már így is elég szép eredmény.

2010. aug. 4. 17:11
Sziasztok! Nekem a Max Factor- Lipfinity nagyon bevállt, bár igaz, hogy mindennap nem jó használni, mert szárít (ahogy sCatgirl is írta), de valóban tartós. Én kozmetikus vagyok, és menyasszonyokra mindig ezt használom.
2010. aug. 4. 15:45
nem vagyok egy nagy sminkes... van csókálló rúzs??? aztaaa:DDDDDDDDDDD
2010. aug. 4. 10:53

Majdnem minden márka gyárt ilyen névvel rúzst. Az már más kérdés, hogy mennyire tartós.

Sok ilyen teszt van fenn neten.

Én eddig hármat próbáltam:

Avon - perfect wear - semmi különös, rúzsnak szép, de tartósnak nem nevezném egyáltalán.

Oriflame - csókálló ajakrúzs. Folyékony szín + folyékony szájfény, egész jó, viszonylag sokáig bírja, hogy egyáltalán fent legyen a számon, de azért egy nagyobb csókcsatánál ez is lejön.

MaxFactor Lipfinity - rúzs+szájfény. Magában ez is szárít, de az ajakfénnyel együtt már egész jó és szép. Tartósnak meg olyan tartós, hogy utána sminklemosóval is alig jön le. Mindennap nem használnám, de alkalmakra, mikor fontos, hogy ne félóránként kelljen a mosdóba rohanni újrarúzsozni, simán ajánlom.

2010. aug. 4. 10:43
Melyok márkától létezik csókálló rúzs? Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook