Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Livariz visszér elleni spray fórum

Livariz visszér elleni spray (beszélgetős fórum)


2011. dec. 12. 18:21
Megmaradt 4 doboz/4szer 60 szem/Detralex tablettám/visszérre/ha valakit érdekel,olcsón eladnám/bontatlan/.
2011. okt. 1. 17:31
Szia ELég változó vélemények vannak de azért kipróbálnám asprayt hogy kell megrendelni?
20. Era13 (válaszként erre: 14. - Charlotte25)
2011. ápr. 28. 13:04

Szia!

Sajnos a Livariz nekem sem használt semmit, seprűvénákra nem tudok véleményt mondani mert nekem sajnos 25 évesen már 2 éve vannak szép kidudorodó erek a lábamon. Nekem a doki, Detralexet ajánlotta, de nem szabad folyamatosan szedni, hanem szünetet kell tartani egy-egy kúra között, így mindenképpen keress fel egy háziorvost.

Szebbek nem lettek tőle, de legalább nem jelent meg újabb. :)Ez is valami.

19. ancus84 (válaszként erre: 14. - Charlotte25)
2010. okt. 5. 11:17

Szia Charlotte25!

Igen a vastag erek a lábadon azok a viszerek!Sajnos egyre több fiatalnak van a lábán!Ha hajlamos vagy vizesedésre lábdagadásra nagyon oda kell rá figyelni mert akár trombózis is lehet belőle ami nem gyerekjáték!Nekem már volt sajnos 21évesen!Ajánlom neked,hogy fordulj szakemberhez és ő sok jó tanáccsal ellát majd!Ha elmész a háziorvosodhoz elmondod mi a panaszod ő beutal majd egy hozzá értő orvoshoz!Egyébként a gyógyszertárban is lehet kapni krémeket(Liotion krém) meg kapszulákat bár nekem egyik sem vált be igazán!Én már 1-2 éve aloeverás halolaj kapszulát szedek!Az nagyon jó értisztító tulajdonságokkal rendelkezik...a hideg meleg váltó fürdő is jót tesz a lábadnak meg ha néha felpóckolod a lábad pl.tv nézés közben!Remélem tudtam neked segíteni!

2010. okt. 5. 11:09

Sziasztok!Én is kipróbáltam a Livariz viszér elleni spray-t és krémet!Nekem már mind két lábamon van sajnos pedig még csak 26 éves vagyok!Az egyiken tizen éves koromban jött ki az első a másikon 2 éve a terhességem alatt!A készítményt mind 2 lábamon használtam kb.5 hétig reggel és este!Szerencsére nekem elkezdett használni a készítmény a 4. héten!Így most rendelem a következő adagot!

Szerintem érdemes kipróbálni hiszen a műtét sem olcsó és ott sem garantált a teljes gyógyulás!Azt viszont figyelembe kell venni,hogy nem mindenkinél egyforma idő alatt reagál a szervezete a különböző készítményekre na meg azt is,hogy nem kell türelmetlenkedni és 1-2 hét alatt csodát várni.Erre mondják a szakemberek ,hogy minél régebb óta vannak látható jelei annál tovább tart a gyógyulás mert hiszen azok a fránya viszerek sem 1-2 hét alatt jöttek elő hanem több éve!Ja és azt elfelejtettem írni,hogy hajszálerekre is kiváló nekem azok is vannak és hozzáteszem amik a nyáron jöttek ki alig látszanak amik meg "ezer éve" azok igaz alig de már halványodtak!A nagy dudorok pedig még dudorok de már nem pompáznak kékes-lilás színben!Remélem másnak is beválik a készítmény!

17. Ria11
2010. okt. 2. 15:37

Na, akkor tuti nem veszek.Valamit már tényleg kitalálhatnának a visszerekre.

Eddig a legjobb a Plerudin Forte volt.Azt hiszem maradok annál.

16. 06718ca650 (válaszként erre: 13. - 4b6a2525df)
2010. okt. 1. 15:10
Basszus, akkor tényleg nem ér egy kalap sz*rt egyik Teleshop-os cucc sem. Kidobott pénz, azért ez elég idegesítő.
15. viva70 (válaszként erre: 13. - 4b6a2525df)
2010. szept. 28. 17:39
Ettől tartottam én is.:(
2010. szept. 28. 16:00

Sziasztok!


A tanácsotokat szeretném kérni, ugyanis azt vettem észre a lábamon, hogy vastag erek jelentek meg rajta.Ez már viszér?Emellett a vizesedésre és a lábdagadásra is hajlamos vagyok, esténként mindig bedagad és fáj.Normális ez 25 évesen? Ha valami tanáccsal tudtok szolgálni azt nagyon megköszönném! Bármilyen észrevételt szívesen fogadok. Nektek mik a tapasztalatotok? Mit használjak rá?

2010. szept. 28. 10:12

Sziasztok. Nekem most fogyott el a Livariz és az égvilágon semmit nem használt:(

Még csak halványabbak sem lettek a pici lila seprűvénák.

(ráadásul viszérre reklámozzák, az meg a vastag érkidudorodás)

12. Ágota 77 (válaszként erre: 10. - Schmidti)
2010. szept. 3. 22:01

Szia

Remélem nagyon beválik... én is várom a tapasztalatodról a beszámolót!

11. viva70 (válaszként erre: 10. - Schmidti)
2010. szept. 3. 19:21
Kíváncsian várom a tapasztalataidat. Ha beválik, megrendelem én is.
2010. szept. 3. 11:01

Sziasztok!


Én most vettem Livariz sprayt és krémet. A teleshoptól rendeltem, 16500 Ft volt kiszállítva.

Ma délelőtt használtam először, kellemesen hűs érzés, ahogy befújtam vele a lábam. Remélem tényleg hatni fog. 28 éves vagyok és most szültem, a szülés után nagyon csúnyán kijöttek az erek.

Amint érzem vagy látom valami hatását, be fogok számolni róla.

9. urban legend (válaszként erre: 8. - Ágota 77)
2010. aug. 19. 09:40

Szia!

Sztem nem támogatja a TB, ha csak esztétikai problémát okoz, de lehet, h nincs igazam.


Nekem is vannak elég ronda visszereim, már 23 éves koromban kezdtek kijönni sajnos. El is mentem egy esztétikai klinikára injekcióztatni, de olyan pofátlanul sok pénzt kértek volna érte, h lemondtam róla.


Ez a Livariz engem is érdekel, de kivárok, hátha lesz több infó. Nem állok most úgy anyagilag, h árnyékra vetődjek...Szeretném, ha működne, de elég valószínűtlennek tartom, h ezt a problémát kívülről meg lehetne oldani.

8. Ágota 77 (válaszként erre: 7. - Brigusz4)
2010. aug. 18. 21:42

Szia!

Ez az injekciózás hogyan zajlik? Először háziorvos, utána ő beutal nemtudomhova és ott felírják és zajlik a kezelés, kúra formályában???

Vagy ez nem is TB-s?

2010. aug. 18. 13:43

Sziasztok!

Próbáltam utánanézni a terméknek, mert engem is érdekelne. ( Amerikai, német és mexikói lapokon is jártam. ) Sajnos semmi jót nem írtak személyes véleményekben róla. Régebben egy ideig én injekcióztattam az be is vált. Terhesség után egy kevés kijött és azt szeretném injekció nélkül megúszni,de kezdek arra a meglátásra jutni, hogy az válik be a legjobban.

6. viva70 (válaszként erre: 5. - Ágota 77)
2010. aug. 11. 11:15
Akkor az valóban nem olyan vészes ár. Jóval többre gondoltam. De szerintem ezt rendszeresen kell használni. Azt nem hiszem, hogy egyszer-kétszer lefújom vele a lábaimat, aztán meg is oldódik a probléma. Próbálok majd alaposan utánanézni ennek a szernek, csak eddig sajnos még nem sok információ van róla fent a neten.
5. Ágota 77 (válaszként erre: 4. - Viva70)
2010. aug. 11. 09:42
Ha jól emlékszem tizenegynéhányezer forintba kerül. Végülis nem lenne drága, ha tényleg használna. (Mondjuk azt kizártnak tartom, hogy ami a reklámban szerepel azt eltünteti.)
2010. aug. 11. 09:33
Én most találtam rá a neten. Megnéztem a róla készült bemutató filmet. Árat persze nem mondtak, de gondolom, nem lehet olcsó. Ha biztosan tudnám, hogy jó, megrendelném, mert sajnos nagyon csúnyák a lábaim, és el is vannak nehezedve. De tartok tőle, hogy ez is csak egy átverés, mint annyi minden más.
2010. aug. 4. 10:35

Sziasztok!

Én is épp tegnap figyeltem fel a reklámra...


a napokban pedig arra, hogy apró lila erecskék kezdtek el megjeleni a combomon.


Mihez lehet ezekkel kezdeni? Jó lenne ha tényleg lenne rá egy ilyen csodagyógyszer, de valamiért én pesszimista vagyok.

2010. aug. 4. 10:25
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok. Túl szépnek látszik a reklám.
2010. aug. 4. 10:22

probálta már vki? a teleshopban lehet rendelni.

vajon milyen lehet? mert nem olcso

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook