Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Verejtékmirigy gyulladás-hidradenitis supporativa fórum

Verejtékmirigy gyulladás-hidradenitis supporativa (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
473. AgeeZ
2016. jún. 17. 10:06

Sziasztok,


tegnap voltam orvosnál. Kaptam gyógyszereket és azt mondta, hogy megműt!! :)

Látszik Rajta, hogy látott és műtött már ilyet. Nagyon kedves volt, abszolút rajtam múlik a műtét időpontja. Most egy kicsit megkönnyültem. Nagyon érdekes dolgokat mondott amúgy. Rákérdeztem a cinkre, azt mondta, szedjem bátran, ő is szokta javasolni!!

472. ponczi (válaszként erre: 470. - AgeeZ)
2016. jún. 14. 07:19
Én is azt várom, hogy valaki írjon, mert már kicsit soknak éreztem magam :)Majdnem teljesen felgyógyultam a műtétből, talán 80%-os a karom! Most viszont a gondoltaimat más köti le, holnap irány Szicília, esküvőre! Vinnem kell néhány kötszert, gyógyszert, stb :)
471. onemoment (válaszként erre: 470. - AgeeZ)
2016. jún. 13. 17:39
Szia, én is szedem a cinket, 90 mg. Már nem kell kötés sem a hónaljban, sem a combnál. Néha van kicsi fehér pattanánszerűség, de kinyomás után eltünik...bár még szedem a szteroidot a vállam miatt, talán az is pozitivan hat ezekre a csomókra. Ja és hát figyelek a kajára mit eszem...
470. AgeeZ (válaszként erre: 469. - Onemoment)
2016. jún. 13. 15:40

Szia,


részemről szedem a cinket (90 mg), diétázom továbbra is. A hónaljamban ott van egy duzzanat, néha begyűlik és fáj, de nem fakad ki, néha pedig visszabújik. Most egy új krémmel kenem, Alksebor a neve.

16-án megyek az új orvoshoz, aki már látott ilyen betegséget, innen az egyik fórumtárs mondta a nevét.

Kíváncsi vagyok, mert áprilisban jelentkeztem magánrendelésre és mostanra kaptam időpontot.

A combtövemben elvannak a kis rohadtak, néha begyulladnak, és nagyon sokszor viszketnek.


Nálad mi a helyzet?

Ponczi sem jelentkezik itt mostanában.

A fórum most nagyon kihalt lett...

2016. jún. 12. 13:14
Sziasztok, hogy van mindenki?
468. onemoment (válaszként erre: 467. - AgeeZ)
2016. máj. 26. 20:11
azta...nem rossz, úgy tűnik komolyan foglalkoznak ezzel a betegséggel...
467. AgeeZ
2016. máj. 26. 14:28

[link]


Ezt olvasta már valaki?

2016. máj. 25. 10:56
Sziasztok!mi újság?szeditek még a cinket?
465. AgeeZ
2016. máj. 13. 08:07

[link]


Mire nem jó a cink :)

464. AgeeZ (válaszként erre: 460. - Onemoment)
2016. máj. 11. 08:23

Szia,


nekem semmi bajom a csirkétől, viszont a gluténmentes búzát sem bírom. Ugye vannak olyan lisztkeverékek, kekszek, amik tartalmazzák.

Tejet nem iszom, túrót, ilyeneket nem eszem, de pl. laktózmentes vajkrémet használok és néha eszem laktózmentes sajtot (nem növényit, hanem állatit. Finom a növényi sajt, de nem lesz belőle jó melegszenya :))

Szerintem ennyire nem sarkos a helyzet, ki kell tapasztalni, mitől lobban be. Paradicsomot simán eszem...

463. ponczi (válaszként erre: 462. - Onemoment)
2016. máj. 11. 08:23
Ez maga a Paleo! Bár a csirkét lehet enni Paleoban , de nekem sem jó a kapcsolatom vele! Az egyik legfőbb ellenség ami kimaradt az a krumpli.
462. onemoment (válaszként erre: 461. - Aglo)
2016. máj. 10. 17:52

Nekem a csirkével nagyon rossz a kapcsolatom :(

Teljesen megszűntek a tünetek neked az ételek megválasztásával?

461. aglo (válaszként erre: 460. - Onemoment)
2016. máj. 10. 16:21

Szia!


Nagyjából igen. Annyi, hogy a csirkét én még sehol nem láttam, hogy piros lapos lenne, leszámítva egy hozzászólást ebben a fórumban. Egy próbát szerintem mindenkinek megér.

Nekem működik.

460. onemoment (válaszként erre: 456. - Ponczi)
2016. máj. 10. 14:38

Sziasztok, akkor ha jól értelmeztem, a következőket kell kerülni: glutén, glutamát, laktóz, tejfehérje, paprika, paradicsom, plusz paleo vagy GI diéta...

Hááát...ja és csirke is piros lapos...

459. onemoment (válaszként erre: 458. - ChrisTai)
2016. máj. 7. 11:12
Szia, köszönöm, én még csak 4. napja szedem, remélem nem lesz rosszabb...
458. ChrisTai (válaszként erre: 457. - Onemoment)
2016. máj. 6. 16:25

Én asztmára folyamatosan használok, használtam, mikor a hónaljamban begyulladt a verejtékmirigy... nem segitett, nem rontott rajta.


Nekem Magyarországon nem foglalkoztak a hónaljammal, csak felírtak valami ekcémás kenőcsöt... kiköltöztem külföldre, rögtön felvágták és kiszedték a csomókat, azóta lekopogom, jó. Azóta párszor jött ki új a combomon, ágyékomban, de elmúltak, viszont csúnya sebhelyet hagytak. Mióta kerülöm a tejet és kevesebb szénhidrátot eszem, ritkábban jön ki. Sajtot meg ilyesmit eszem, csak tejet nem iszok.

457. onemoment (válaszként erre: 456. - Ponczi)
2016. máj. 4. 22:26

Szia, persze, ránézek :)

Olyan kérdésem lenne, hogy szedett valaki a betegség ideje alatt szteroidot? Akár úgy, hogy más betegségre írták fel? Köszönöm előre is a választ.

456. ponczi
2016. máj. 4. 20:32
Huh ez tényleg jónak tűnik :) Köszi! Onemoment a szakértőnk angolból, ha majd ráér kérnék tőle egy kis összefoglalót :)
455. aglo
2016. máj. 4. 19:38
The HS Diet Connection a csoport neve.
454. ponczi (válaszként erre: 453. - Aglo)
2016. máj. 4. 19:25
Megosztanád velünk ennek a facebook csoportnak az elérhetőségét?
453. aglo
2016. máj. 4. 14:50

Sziasztok!


Több, mint egy éve estem túl egy radikális kimetszésen és ennek kapcsán írnám le a tapasztalataimat. Amikor kijöttem a kórházból leszoktam a dohányzásról és nem fogyasztottam glutént és tejterméket. Utána teljesen megfeledkeztem az egészről és szépen lassan újra "mindenevő" lettem.

Nem is kellett sok és egy korábban simán műtött hegen megjelent egy újabb "ajándék". Újra rendbe raktam a kajálásomat és csodák csodájára teljesen tünetmentes lettem. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a glutén és tejtermék mellett nem eszek az ún. "nightshades" csoportjába tartozó ételeket. (paradicsom, paprika, krumpli, padlizsán és a dohány is idetartozik). Amire leginkább reagál a szervezetem az a krumpli. Amint krumplit eszek, egyből begyullad. (nem ettem már hónapok óta és nincs is baj). Emellett találtam egy angol nyelvű FB csoportot, akik diétával tünetmentesen élnek adott esetben több éve.

Gyakorlatilag mindenkinek más az az étel avagy ételcsoport, amire rosszul reagál. Van akinél a glutén, van akinek a cukor, másnál a tejtermék, de nagyon sok embernél a nightshade csoport okoz galibát. Aki kevésbé szerencsés, mind egyszerre...

Én pl. tudok enni minimális cukrot és glutént minden gond nélkül, de a tejtermék és a krumpli megteszi a hatását és gyulladás a vége.

Egy szó, mint száz, arra szeretnék biztatni mindenkit, hogy figyelje magát és az étkezését, mert a megoldást ott kell keresni.

452. csori
2016. máj. 4. 10:40
sziasztok!szeretném figyelmetekbe ajánlani én most ezt használom tulvagyaok antibiotikumon mindenfle kencén több mint 10éve szenvedek ettöl kék kenöcsnek hivják nem reklám,felesége ápolonő .mindenféle sebet fekélyt egyéb sérülést gyogyit.hámositja a sebeket varr nélkül gyogyitja a sebeket.ük legtöbbször decubitus kezelésére használják.börgyogyásszal egyeztett,azota használom,nekem bevált.bör irritáciomat azonnal,gyulladásomat idövel csökkentette.nem csodaszer de segit igy ajánlani tudom .ahol eléritek emiail csonti 51@freemail.hu postacim 8725 iharosberény mártirok ut 53 tel 0682720312. probálkozzatok olvassatok utánna nekem használ .nem reklám én már sok mindent kiprobáltam nem gyogyit meg de segit
451. ponczi (válaszként erre: 449. - Onemoment)
2016. máj. 1. 08:57
Szia! Igen a plasztikai sebészet foglalkozik az ilyen operációval. A doki megcsinálta volna mindkettőt de nem mertem, mert akkor az ember alapvető dolgokat sem tud csinálni egy hónapig, meg 1 hónapig csak háton feküdhetnék :) Az alvás így is nehéz... :)
450. AgeeZ (válaszként erre: 448. - Ponczi)
2016. ápr. 30. 20:09

Szia,


örülök, hogy jól vagy :) Már gondoltam Rád, mi lehet Veled :)

Kívánom, hogy gyorsan gyógyulj meg!! Szorítok :)

449. onemoment (válaszként erre: 448. - Ponczi)
2016. ápr. 30. 19:27

Szia, igazán jó hír :) plasztika volt? Mindkét helyen? Kitartás, napról napra jobb lesz majd :) jó pihenést, gyógyulást...

:)

448. ponczi
2016. ápr. 30. 09:08
Sziasztok, hát túl vagyok rajta! :) Meglepő de semmim nem fáj. Szeged plasztikai sebészet! 2 órán át műtöttek 28-án, mikor kihoztak a műtőből egy kis fájdalmat éreztem de ahogy jeleztem, hogy fájt azonnal elmulasztották. A doktor úr lelki ismeretes és nagy profi, bárkinek ilyen problémája van, nagyon ajánlom! Az altató orvos, hozzá állása is példamutató és a nővérekről is csak szuperlativuszokba tudok beszélni. Az ember azt érzi, hogy mindenkinek fontos. Sok mindenre nem emlékszem ami aznap történt mert az altató eléggê kiütött, de ez nem olyan rossz érzés mint ahogy előre gondoltam, hanem csak fáradt, álmos érzés és ami a fő, fájdalom mentes! Mindenki aki sokat szenvedett vele, ajánlom próbálja meg, mert maga a fájdalom elenyésző, egy erősen gyulladt állapothoz mérten! Ha a jövőben nem lesz több fájdalmam a hónaljamban, akkor nagyon de nagyon hálás leszek mindenkinek :) Köszönöm a betegtársaknak, hogy szoritottak nekem mindenkinek jó egészséget! Ha bárkiben kérdés merül fel, örömmel állok rendelkezésre! :)
447. onemoment (válaszként erre: 443. - Ponczi)
2016. ápr. 29. 04:38
Szia, szorítok..,
446. onemoment (válaszként erre: 445. - AgeeZ)
2016. ápr. 29. 04:37
Szia, nekem nem volt, és nem os voltam az a nagyon pattanásos soha...
445. AgeeZ (válaszként erre: 442. - Onemoment)
2016. ápr. 28. 09:29
Nem tudom, van-e köze hozzá, nekem már előtte is voltak ilyenek. Úgy látszik, hogy én egy ilyen pattanás-lány vagyok. Kellene egy farsangi jelmez ;)
444. AgeeZ (válaszként erre: 443. - Ponczi)
2016. ápr. 28. 09:28

:)

Kéz és lábtörést, vagy jobbulást :)

Minden jót, én gondolok Rád :)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook