Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lágyéksérv műtét 3 év alatt. fórum

Lágyéksérv műtét 3 év alatt. (beszélgetős fórum)


8. Szanya (válaszként erre: 7. - Zsuzsa68)
2010. aug. 6. 08:05
Ilyen nincs. Beszélhetsz az igazgatóval is. Ne hagyd magad! Itt Pesten a Bethesdában még a rokonok is bent maradhatnak este 10-ig, és az anya maradhat bent éjjelre.
7. zsuzsa68 (válaszként erre: 2. - Csepke2005)
2010. aug. 5. 23:22

Mi Egerben lakunk a műtét pedig Miskolcon lesz.

A doktornő azt mondt, hogy bent kell maradni a lányomnak 3-4 nap. Reggel 7-től este 8-ig maradhatok vele. Napközben csak 1 fix látogató lehet, a látogatási idő alatt pedig +1 látogató.

6. zsuzsa68 (válaszként erre: 4. - Hobnobs)
2010. aug. 5. 23:18
2,5 hete jelent meg, és azóta estére egyre jobban megjelenik. Azt mondta a doktornő, hogy magától meggyógyulni nem fog. Ha pedig kizáródik a sérv, akkor nagyon fog fájni.
5. zsuzsa68 (válaszként erre: 3. - Szanya)
2010. aug. 5. 23:17
én sem tudom, hogy miért nem lehet vele bent maradni. :o(((
4. hobnobs (válaszként erre: 1. - Zsuzsa68)
2010. aug. 4. 08:07

nem lehet várni a műtéttel? lányomnak esélyes köldöksérve van, de azt mondták 6 éves koráig várhatunk a műtéttel. Annyira pici még!!!!!!

nekünk sem kéne bent aludni... szerencsére.

3. Szanya (válaszként erre: 1. - Zsuzsa68)
2010. aug. 3. 23:14
Miért nem maradhatsz bent vele? Ehhez jogod van. Nagyon rossz lesz neki, ha egyedül kell lennie éjjel, bezárva egy rácsos ágyba, frissen műtve. Ha semmiképp nem engedik meg, jobb volna, ha máshol műttetnéd meg. A fiammal nekünk is kell menni sérvműtétre, nem bentfekvősre. Már többször voltam vele kórházban, még ágyat is biztosítanak az anyának éjjelre, ha van hely.
2. csepke2005 (válaszként erre: 1. - Zsuzsa68)
2010. aug. 3. 22:32

Szia.

Nekem fiam van, neki heresérv volt amit műtöttek. Győrbe műtötték reggel kellett korán bemennünk műtét után hazajöhettünk azzal a feltétellel hogy ha bármit tapasztalunk azonnal vissza megyünk. Szerencsére semmi nem volt :) így mi megúsztuk pár órás kórházzal ezt...............

A lányod érezni fogja, hogy mi nem fáj neki, semmi olyat nem fog csinálni ami kellemetlen :)

2010. aug. 3. 22:15

Sziasztok,

érdeklődni szeretnék, hogy:

Kinek volt már a gyermekének lágyéksérv műtétje?


A leányom még nincs 3 éves, sőt a műtétkor sem tölti be a 3 évet. Sajnos nem lehet vele este bent maradni a kórházba. Eddig sosem aludt máshol egyedül. A szopizást is csak most hagytuk abba nem régen. Ti hogy vészeltétek át, illetve a gyermekeitek, hogy élte meg a műtétet, és ami utána következett.

A lányomnak most is mondom, hogy ne ugráljon, de mi lesz ha a műtét után nem fogja betartani a szabályokat, stb... ilyesmi tanácsokra is szükségem lenne.


Válaszotokat előre is köszönöm.

Zsuzsa68

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook