Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátország San Marino Campingbe nyaralt már valaki? fórum

Horvátország San Marino Campingbe nyaralt már valaki? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 5. 15:18

Szia!


Mi kb. 6 éve voltunk ott. Nem tudom, hogy most van-e Wifi, minket ez akkor nem érdekelt.

A kemping homokos, a tengerparttal együtt. A füleden is homok fog folyni :)...

Kisgyerekkel mondjuk ideális. Amikor mi voltunk, nagyon sokan voltak, nehéz volt sátorhelyet találni. A kempingben volt egy kis élelmiszerbolt. Lopás valószínűleg mindenhol van, ahol a HomoSapiens előfordul...

Több fürdő épület is van.

A sziget Krk felé eső oldalán is van homokos strand.

Amikor bekompoztok, azt fogjátok hinni, hogy a Holdra érkeztetek, de bentebb már nem lesz olyan kopár.

Jó nyaralást!

6. kiraroli (válaszként erre: 5. - Marcsykaa)
2010. aug. 4. 08:29
nem sokkal drágább mint A balcsi...
5. Marcsykaa (válaszként erre: 4. - Kiraroli)
2010. aug. 3. 22:10
Köszi:) És gondolom az is nagyon drága...
2010. aug. 3. 21:41
ja a környező büfék kínálatából is csak a frissen elkészített kajákat egytek!!!!!
2010. aug. 3. 21:35
A kempingben nem voltam, de San Marino gyönyörű hely!!!
2010. aug. 3. 21:29
szia mi már voltunk ott, wifi-t nem tudom nem érdekelt minket.... a part nyugis szép és nagyon jó!!!!! ékszaka visztont oda kell figyelni! lopások vannak ugyan , de hol nincs... a szomszédunk fényképezője tűnt el... távozáskor percre pontosan el kell hagyni a területet mert piszkálnak érte
2010. aug. 3. 21:17
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni azoktól, akik már nyaraltak Horvátország Rab szigetén, a San Marino Campingbe! Kérdéseim: Van e wifi (szabad internet) a camping területén, nyugodt e a környék, nincs e lopás. És akinek van kedve írja le a tapasztalatait, élményeit:) Jövőhéten mi is megyünk=)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook